Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ja sam sada odlusao ovu pesmu uzeo katanu u ruke i odesekao kitu dvojci kineza!!! omg omg omg ajs je kriv za to!!!

brate

klinac kad cuje na ulici jebem im ja mater kinesku

kad cuje od caleta mrs u kinu mamu vam jebem

kad cuje na vestima kako je kinez potamanio ljude macetom

i kad povrh svega toga cuje pesmu jednog od svojih omiljenih izvodjaca kako govori o zutoj fleki na putu

mislis da ce ostati kul i na jo li hashija gledati isto kao i na petra?

to je bre ceo jebeni mehanizam, kontas, ni jedna od tih stvari ne mogu same da izazovu netrpeljivost, ali kad se sastave, cao, i ako tako za svaku tu pojedinacnu stvar budemo govorili ma brate iskuliraj, to je pesma, nikad ni necemo imati normalno drustvo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

brate

klinac kad cuje na ulici jebem im ja mater kinesku

kad cuje od caleta mrs u kinu mamu vam jebem

kad cuje na vestima kako je kinez potamanio ljude macetom

i kad povrh svega toga cuje pesmu jednog od svojih omiljenih izvodjaca kako govori o zutoj fleki na putu

mislis da ce ostati kul i na jo li hashija gledati isto kao i na petra?

alo ima mozga i svata da su to sve gluposti oce

Link to comment
Share on other sites

brate

klinac kad cuje na ulici jebem im ja mater kinesku

kad cuje od caleta mrs u kinu mamu vam jebem

kad cuje na vestima kako je kinez potamanio ljude macetom

i kad povrh svega toga cuje pesmu jednog od svojih omiljenih izvodjaca kako govori o zutoj fleki na putu

mislis da ce ostati kul i na jo li hashija gledati isto kao i na petra?

to je bre ceo jebeni mehanizam, kontas, ni jedna od tih stvari ne mogu same da izazovu netrpeljivost, ali kad se sastave, cao, i ako tako za svaku tu pojedinacnu stvar budemo govorili ma brate iskuliraj, to je pesma, nikad ni necemo imati normalno drustvo

nece pali dachia, ajmo divajniti gurka

Link to comment
Share on other sites

emancipuj me dinajti,emancipuj me

heh, e na ovo sam se nasmejao :))

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ma jeste, potom planira da napise knjigu, da se kandiduje za predsednika i da dobije nobelovu nagradu za mir... more muuuurshhh... da li ti zaista smatras da je ajzaku bilo sta bitnije od broja diskova koje ce prodati? da mu agenti kazu "e napisi pesmu u kojoj si ti peder i volis lizes guzice to je sada hip i prodavace se kao ludo" da li ti iskreno mislis da ce on da kaze "ne ne ne ja sam umetnik mene pare ne zanimaju, ja samo istinu shirim"... razlika izmedju njega i grandovaca je jedino u vrsti muzike koju rade... ni u cemu drugome... i jedni i drugi su sljam.(da se razumemo, ne prozivam nikoga ko to slusa, jebiga ne zna za bolje, ja prozivam samo tu vrstu nemuzike, nekulture, i neukusa)

@manager> betoven i bah su to pisali svoja dela vecinom po narudzbini od njihovih "zastitnika", dakle barona, vojvoda ili carskog dvora. dovoljo je reci da kad je betoven umro da je ceo bech plakao na njegovoj sahrani, a kad ajzak umre, doce mu 3 "oldskul" hopera da mu odaju postu i par hiljada ljudi da provere zasigurno da li je gad umro i da mu pljunu na grob.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

gde tačno porede? neko je napisao da nasilja nije nedostajalo ni kad je bila popularna muzika koju danas zovemo ozbiljnom. poređenje je ono kada postaviš osobine entiteta A naspram osobina entiteta B, pa istakneš prednosti, mane, sličnosti, razlike...

Link to comment
Share on other sites

ja zivim u 70-om i ne smetaju mi kinezi koliko ajzaku (a nije da ih bas gotivim, jel:), mada mene iskreno teshi to sto on nece bogznakoliko zaraditi s ovom pesmom. a kapiram da mu je to ofc i cilj, kao sto jokerman i napisa.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ma jeste, potom planira da napise knjigu, da se kandiduje za predsednika i da dobije nobelovu nagradu za mir... more muuuurshhh... da li ti zaista smatras da je ajzaku bilo sta bitnije od broja diskova koje ce prodati? da mu agenti kazu "e napisi pesmu u kojoj si ti peder i volis lizes guzice to je sada hip i prodavace se kao ludo" da li ti iskreno mislis da ce on da kaze "ne ne ne ja sam umetnik mene pare ne zanimaju, ja samo istinu shirim"... razlika izmedju njega i grandovaca je jedino u vrsti muzike koju rade... ni u cemu drugome... i jedni i drugi su sljam.(da se razumemo, ne prozivam nikoga ko to slusa, jebiga ne zna za bolje, ja prozivam samo tu vrstu nemuzike, nekulture, i neukusa)

@manager> betoven i bah su to pisali svoja dela vecinom po narudzbini od njihovih "zastitnika", dakle barona, vojvoda ili carskog dvora. dovoljo je reci da kad je betoven umro da je ceo bech plakao na njegovoj sahrani, a kad ajzak umre, doce mu 3 "oldskul" hopera da mu odaju postu i par hiljada ljudi da provere zasigurno da li je gad umro i da mu pljunu na grob.

ajzakovi agenti i broj prodatih diskova, tacno se vidi da nemash pojma skroz o chemu prichash [:D]

Oni jedva prodaju toliko diskova da mogu da rivaju i da kupe pivo dok prave novi album..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno i vecinu ljudi u Srbiji boli kurac za njegove pesme i pesme njemu slichnih. A i uopshte ti reperi shto seru rime kao radnichka klasa, jao brate nemam leba da jedem ovoono...

Shta me boli kara, da su imali sposobnosti, talenta, samosvesti itd postigli bi neshto u zivotu, za to i postoji shkolski sistem, ali jbg sve su to sline najteze koje nishta nisu postigle u zivotu i realno ko ih jebe sami su krivi.

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Realno i vecinu ljudi u Srbiji boli kurac za njegove pesme i pesme njemu slichnih. A i uopshte ti reperi shto seru rime kao radnichka klasa, jao brate nemam leba da jedem ovoono...

Shta me boli kara, da su imali sposobnosti, talenta, samosvesti itd postigli bi neshto u zivotu, za to i postoji shkolski sistem, ali jbg sve su to sline najteze koje nishta nisu postigle u zivotu i realno ko ih jebe sami su krivi.

Koliko godina imas? 13?

Edited by Tauruss
Link to comment
Share on other sites

care :) reci cu ti na primeru iz sopstvene porodice... Moj stariji brat je u osnovnoj, srednjoj i na fakultetu uvek bio prvi u generaciji, hell toliko je bio dobar da su mu josh pre nego shto je zavrshio faks garantovali radno mesto na istom i sada tamo zaradjuje cca 1k eura, plus radi part time job u privatnoj holandskoj firmi plus radi freelance projekte na netu shto mu donosi josh oko 1k eura mesechno, plus je sada otishao o drzavnom trosku u Sloveniju na usavrshavanje po neki imba sertifikat koji ima tipa desetak ljudi u Srbiji, da ne pominjem postdiplomske koje se podrazumevaju ako mislish da radish na fakultetu. I pouzdano znam da ima josh dosta takvih primera.

I kontam da ima pedeset puta vishe opozitnih primera, ali jbg u Srbiji si, teze je ali nije nemoguce postici ono shto zacrtash ako si dovoljno uporan.

I ne mozhesh poreci da obrazovni sistem nije sredstvo u raspodeli radnih uloga u drushtvu. Jbg ipak je to mehanizam, selekcionishe, razvrstava, ocenjuje pojedince na osnovu njihovih individualnih sposobnosti i talenata a na osnovu toga sleduju i razlichite zasluge. Svakom svoje dodeliti.

edit: uostalom nije uopshte u tome stvar. Ono shto sam hteo da kazem je da likovi poput ovog nigrutina shto seru neshto za neku drugu rasu, ne kontaju da su oni najgori otpadak od svoje sopstvene, da su sline one najjadnije, gamad koju bih ja pre istrebio a posle bih video shta cu s Kinezima [;)]

Edited by pr0seqtR

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Moj stariji brat je u osnovnoj, srednjoj i na fakultetu uvek bio prvi u generaciji,

Cela tvoja pricha se svodi na ovaj boldovani deo. Sta je sa onima sto nisu prvi u generaciji a studiraju kao redovni? Koliko ih ima, sta ce oni da rade? Na kraju krajeva, sta bi se desilo kad bi svi imali fakultete, po tvom misljenu je to neophodno za ok zivot? Ispade da ne postoji normalan zivot bez zavrsenog faxa...

Link to comment
Share on other sites

Chovek bi trebalo da nastoji da radi posao koji je primeren njegovom "skillu". Slazem se da je sistem u temeljima urushen i uzdrman ali opet ponavljam da donekle fukcionishe.

I uopshte nisam hteo da branim obrazovni sistem, vec da spitujem takve dzabalebaroshe koji ne samo da nemaju korisnu funkciju u drushtvu vec potencijalno shire rasnu netrpeljivost... x(

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...