Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam zhikinu sharenicu :) Ustvari, ne gledam, nego to radi na tvu, pa ja kao eto bacam pogled. Sa'cu da ugasim tv. Ako je pretekla pita sa mesom od juce, to cu da doruckujem, pa da se bacim na pos'o. I gledam ove sto su bili u sapcu, ne mogu da verujem da su propustili zvezde granda ;)

A miloseve postove mozhemo da ostavimo kao one minijature koje se u sitkomima pojavljuju s vremena na vreme ;)

Link to comment
Share on other sites

Spavao sam 13 i po sati...Osecam se kao da su me istovremeno tukli skinski i silovali crnci...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa sobzirom koja je konkurencija onom mestu i sobzirom na lokaciju kapraim da je i dobro :)

fina akcijica bila sve u svemu, dobar has :)

nadam se da netjesh razocharati jelenu i pozvati nas (ili bar mene [:D]) na sleepover kao shto je predlozhila ;)

ebga :) zna da bude i mnogo bolje... drago mi je da je bar has bio ok, mada ima bolje mesto ali malo van grada...

haha dobar si, chim sredim stan videcemo da organizujemo nesto ;)

bash mi drago sto sam chuo fatboya, totalno je opravadao moja ochekivanja [smajli2], steta sto nije bilo vise publike

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio na rejvu u sabcu i mega se proveo iako je bilo malo ljudi, ali je nigger odlichno vrteo, mozda najbolje do sada. Kako sam se samo najeo u sabcu, kada sam dosao kuci nisam se israo nego kao da sam bombardovao beograd sestog aprila....

Elem, Sabac deluje kao kul i veoma cist grad, barem u centru. Ali jedno moram da pitam - sta vi radite sa zenskom decom preko 20 godina? Subota, pola 11 nocu, glavni gradski korzo i na njemu samo likovi i ribe sa maks 18 godina. Jel se tamo punoletne ribe odmah udaju ili emigriraju u beograd mozda, na fakultet?

thumbs up za fatboya

nazalost veoma malo zena ostaje u shapcu posle srednje, sve pale za ns i bg na fax, u stvari ima njih dovoljno ali morash da se zavuchesh u kojejakve jazbine/splavove/narodnjake da bi ih video... a steta, imaju sta i da pokazu ;)

glavna ulica je u ovom periodu prazna jer je hladno, bash je fino preko dana ili leti, mada to sto je grad lep spolja na prvi pogled ne znachi bash nista :|

i dalje mi nije jasno kako ste uspeli da se izgubite ;)

hvala prijatelji,hvala [:o)]

@jokerman

rec je o photoshopu a ne paintu i nazalost...nastavljam sa radom...btw.. klikni na sliku [:D]

dzordznamigujevs2.th.gif

[roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da cu napisati jedan editorijal na tu temu, ali koja je ono shema sa milion glasova? rofl ... bas se tako lepo potrefilo da ukupno imaju milion i 20 hiljada glasova. braaaaate ...

pa mogao si sa jednog broja da saljes vise sms-ova :D

sedim kuci i gladujem :D skuvao sam caj :D sve me boli :D umrecu mlad ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

elem, nebitno... saznao da idem kod seke na svadbu krajem meseca, i kulturno mi je skrenuta paznja da "ne planiram da idem u crnom kao na sahranu", sto znaci od nedelje cimanje po gradu, da nadjem nesto svetlo, i to najverovatnije majicu...

e sad problem je sto je meni lose skroz da nosim majicu u svatovima (doduse bice neka restoran varijanta, blabla), a tek u kosulji ne umem da se zamislim...

bice veselo lol...

ee a gde ti je svadba ? i ja idem krajem meseca, mozda je ista:)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

brate al fora u celoj prichi jeste da sam izoveravao zato shto smo iscimano izashli i seli odmah u kola. mislim provalio si da meni kola = pegla u takvim situacijama. morash polako samnom prvo da sedimo na klupici i drzhimo se za ruke :)

ja sam ti govorio da iskuliraš još malo na egzilu, pa da sediš u kolima, pa da piješ vode... al ti si tvrdoglav i kad si trezan ;)

Link to comment
Share on other sites

e i ja isto... mada me jos nisu zvali...ali DOLAZIM ! :)

pokusaj da pogodim dosadnu decurliju balonom punim vode mi nije uspeo jer mi je balon pukao u ruci :( a kad ga ne napunim dovoljno onda nece da pukne :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

e i ja isto... mada me jos nisu zvali...ali DOLAZIM ! :)

pokusaj da pogodim dosadnu decurliju balonom punim vode mi nije uspeo jer mi je balon pukao u ruci :( a kad ga ne napunim dovoljno onda nece da pukne :P

babo jedna :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e i ja isto... mada me jos nisu zvali...ali DOLAZIM ! :)

pokusaj da pogodim dosadnu decurliju balonom punim vode mi nije uspeo jer mi je balon pukao u ruci :( a kad ga ne napunim dovoljno onda nece da pukne :P

43MissMary.jpg

pretece me gruja :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Joooo, al` sam se prebio sinoc... Ustvari nisam, serem.

Bio na nekoj bleji kod ortaka, i opet sam zaglavio do jutra. Mnogo mi se chesto to deshava u poslednje vreme. Josh jedan od prisutnih doneo PS3, i ihaaa... [:)] Inache, poshto taj ortak voli da se bakce oko kuhinje, napravio nam 7 ili 8 pica, i nisam mogao da se pomerim jedno vreme koliko sam se prejeo.

Josh sad cale roshtilja... Mmm.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da cu napisati jedan editorijal na tu temu, ali koja je ono shema sa milion glasova? rofl ... bas se tako lepo potrefilo da ukupno imaju milion i 20 hiljada glasova. braaaaate ...

Ne znam, jebem li ga, sms im je bio samo 10 din, a klinci se lozili jer je moglo da se salje vise sms-ova sa istog broja... Po meni je moguce. Mada opet to ne opravdava Sasu Popovica koji je pricao samo o tome koliko je stiglo glasova. :) Inace, prodali su vise karata nego sto je bilo mesta, klinci koje znam mi se zale da nisu mogli uci. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, jebem li ga, sms im je bio samo 10 din, a klinci se lozili jer je moglo da se salje vise sms-ova sa istog broja... Po meni je moguce. Mada opet to ne opravdava Sasu Popovica koji je pricao samo o tome koliko je stiglo glasova. :) Inace, prodali su vise karata nego sto je bilo mesta, klinci koje znam mi se zale da nisu mogli uci. :)

gde mi bila pamet..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...