Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ijao...

moja devojka ima ciste na jajnicima. to kad zaboli - to boli :((

barem vidim po njenoj faci :((

taj neki rad. zato i idem da se spasim muka.

ovo vreme dushu dalo za spavanje, ali ne za nas male vredne patuljke. rudnik mora da radi....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pada kisa, a ja uzeo stare patike, uz parolu "bolje da su mokre noge, nego prljave nove patike!".

mnogo sam smoren, zbog vremena, sta li...kroz glavu mi prolazi misao koja mi je nepojmljiva za mene, da cu morati da radim kancelarijski posao jos 39 godina :P nadam se da ce izbiti atomski rat uskoro, i to je bolje od ovoga [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

eeee ale ali bar imash jedan autobus koji ti radi posao - rejoice!

ustao u pola 8, video kroz prozor kakvo je vreme napolju, stavio californication da se skida i vratio se u krevet =o)

ustao oko 10, pogledao isti californication i zapocheo smoran smoran dan...sad, 3 sata kasnije shvatam polako da nema hleba u kuci i da moram napolje po isti ako zhelim da jedem nesto konkretno =o)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...