Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebote, ni ja nisam video vudua. Moguce da sam tada isao po pljeskavice.

Inace, bole nista nije radio, kao i svake godine.

Kruko i Nigger vrte za sve pare, oooooodlicno!

Wcg je sasvim ok, ima guzve, neki hteli nesto i da kradu, naravno, alo security je na nivou.

Cenim da ce tek sada biti zabavno, sve je vise ljudi na standu. Ili zato sto je finale u SWOS-u :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

uf ne znam kako sam ustao al sam ustao \o/

valjalo bi se iscimati do wcg-a al ne znam kako to da izvedem kad su mi podochanjci do kolena .. mozhda kasnije pre kraj kad se unormalim.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mrzelo me da idem na WCG :) Uzeo pivo/kikiriki sa caletom i ogledao F1. Sada treba da se vidim sa devojcicom danas nam je mesec dana <3 aaaa kako je to gay. elem poceo sam opasno da se lozim na kolektiranje HD filmova vidim ja da ovo nece na dobro da ispadne :/

Link to comment
Share on other sites

bio na wcgu, sad dochekao matorce koji se vratili sa odmora, najeo se jagnjetine, kajmaka i slatkog od shumskih jagoda, sve frishko sa zlatibora:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

bio na wcgu, sad dochekao matorce koji se vratili sa odmora, najeo se jagnjetine, kajmaka i slatkog od shumskih jagoda, sve frishko sa zlatibora:))

uf sunce ti tvoje, moracu i ja na taj zlatibor...ili makar do ove kafane specijalizovane za jagnjetinu kod mladenovca:)

btw, ceo dan me otkida glava, sad idem kao kod ortaka na neku zurku, valjda ce me proci od piva:|

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sreo sam kruka u wc-u :D haahhaahah :D i dunju ispred :D koja me je prepoznala :D wiiiiiiiiiiiiiiiiii :D i wideo sam lakija :D e laki stvarno izgledas kao glavni baja :D mislim da je to zbog frizure ;D nikwoda sam video ali me on nije prepoznao :D hm video sam medolinku grina sam mozda video :D ali nisam siguran :D i hm nikoga vise :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

@ kali

sto se ne javi da i tebe prebijem :)

haha eo odmah cu da okacim :D

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahahah wii box kao vrhunosko reshenje ljubavnih razmirica, box ftw =o))

elem i ja bio na wcg, i danas bio 8h, ali sam doshao ranije pa i otishao ranije, ubavo bilo opet, upoznao medolinku,

dosli mnogi drugari sto juche nisu, poz njima, kao i shout out za DJ eqipu, respect

(omg de je bio vudu pa ja sam i dalje bio tamo tada a nisam upoznao choveka!!! strashno)

posle sa drushtvancetom otishao malo do save, ona voda odmara ne zna se...

sto se utisaka tiche, bez ulazhenje u sve problema i entuzijazam organizatora da prevazidju iste, meni ovaj wcg opet bio sweet, jer je bilo super drustvance pored kog mi je uvek bilo veselo, mada, objektivno, SC je tata i mama za expo centar sto se atmosfere tiche, i mislim da i klima i imba net/lakoca postavljanja instalacija nisu adekvatan tradeoff?

e da, izbedachila me mnogo jedna stvar te cu da je pomenem - epizoda sa klincima+malo starijom klincima+mini-gancima koji su tako nemilosrdno opustoshili onaj frizhider od pitja (kada su provalili da je otkluchan i nije chuvan) da je to zastrashujutje...ono, meni bilo bash neprijatno...

Link to comment
Share on other sites

taj rad, nisam verovao za ono sa sluskama kad mi je ale ispricao...jebeni klinci. ali ono, takva sranja se svake godine desavaju, jednostavno ih treba prihvatiti, to se ne moze spreciti. bte hvala zubli za vopi, i drugarima koji su se iscimali za ozvucenje, has i sokove, znacilo je mega :)

eo ga video dok ne dodje bolja verzija sa fotke :))

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni zao shto nisam mogao da odem, al jebiga sabili me ispiti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...