Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da kucnem u drvo, dobro sam :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^^ ma ko mene sme da dira :o)

Hvala!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

probudio me je lik koji trubi jer ga je neko zatvorio na parkingu. izađem na terasu i oteram ga u pičku materinu, a on posegne u kola i pokaže mi sekiru. rekao sam mu da imam veću i da ću mu jebati milu mamicu, i zaćutao je ipak. bravo ja.

a jebiga, sta da radi lik kad ga zatvore nego da trubi...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jel to telenor nesto puko pa ne mogu nikog ni da zovem ni da posaljem poruku il je do mog telefona?

63 radi, ali izgleda da 62 ima problema...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ma to je bozhiji nachin da ti stavi do znanja da ne komunicirash sa pravim ljudima :)

ne brini, svraticu kasnije na mirc da komuniciramo : )) :*

inace, kopala sam sad po fonovom forumu i naletim na neke slike i vidim poznat mi decko, sa daneverujeskolko plavim ocima,kao da sam ga videla negde.. kad ono stator : ))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

lep vikend :o))))))))))))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

a jebiga, sta da radi lik kad ga zatvore nego da trubi...

da pozove parking servis, da ide od radnje do radnje i traži lika, da pozove još petoricu pa da ga odnesu na rukama, da radi sklekove na trepavicama... boli me kurac, sve dok ne maltretira dve pune zgrade ljudi zato što on jedan negde kasni. a mogu misliti koliko važan posao ima lik koji u kolima drži sekiru...

Link to comment
Share on other sites

dobro, moj stav je da ima pravo da probudi ceo grad, a onda taj probudjeni grad lepo dodje i lincuje lika koji ga je zagradio. sad sto je debil sa sekirom u kolima, to je drugi kontekst.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ql dan vrnuo se sa faxa , kao i uvek ultimate combat sa penzosima u basu dok se bore za zadnje parche hleba (ili kakovec gledaju sedishta u basu), i sad se vrno kad videh da mi ADSL presporo radi... nesto je ozbiljno zeznuto... moram da maltretiram ove indijance iz Sezama da vidim shta to drndaju...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...