Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sinoć sam imao takmičenje u buljenju od sat i po sa devojkom koju vidim drugi put u životu. debilna akcija totalno, samo ne znam da li je onako gotivno debilna ili retardirano debilna...

Link to comment
Share on other sites

sinoć sam imao takmičenje u buljenju od sat i po sa devojkom koju vidim drugi put u životu. debilna akcija totalno, samo ne znam da li je onako gotivno debilna ili retardirano debilna...

Zato nisi dosao?

E jbg...

@topic: spavao malo, jeo i sada ocekujem neke telefonske pozive. Veceras odmaram, mozda napisem neki text ako treba.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

megapwn u slagalici vecheras, ne sto je lik pobedio sa 200 poena razlike nego kad je otvarao asocijaciju otvara B-nesto

- rog

- stoka?

- tachno!

- konachno panchevo?

auuuuu....

Haha, vrh totalni! Hteo sam ovo da postujem ali zaboravih, hvala ti kole sto si me podsetio :))

Link to comment
Share on other sites

Docicu na sledece "blejanje", obecavam.

Zapravo, mislio sam na Ivan_a

To zasto ti nisi dosao ne znam kako mozes da opravdas! :)

megapwn u slagalici vecheras, ne sto je lik pobedio sa 200 poena razlike nego kad je otvarao asocijaciju otvara B-nesto

- rog

- stoka?

- tachno!

- konachno panchevo?

auuuuu....

"Stoka Panchevo" je poznata navijacka grupa Partizana.

I ja bih to prvo rekao. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

The ever growing Serbian scene has produced an impressive amount of serious jocks and producers over the last few years. Early 2005 Marco Nastic set up the openminded techno label Traffica as an output for the creme de la creme of techno music. He now presents the young wizkid Kruko. Nastic and Space Explorer - partner Milosavljevic remodel the crispy NO HATE ALLOWED themselves and make this a smokin EP you simply cannot afford to miss!

8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zapravo, mislio sam na Ivan_a

To zasto ti nisi dosao ne znam kako mozes da opravdas! :)

"Stoka Panchevo" je poznata navijacka grupa Partizana.

I ja bih to prvo rekao. :)

vidi se ko zna znanje,a ne ovi medicinari i slicni

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...