Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ja krecem sad dok zavrshim sa shljakom, u gradu vec ima kolko oces navijaca..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izdrogirao sam lika (actally riba je u pitanju [:D]) u igrici (esidom) i sada moram sledetjih 2h da je tetoshim da ne umre =)

skuvao chaj i kupio pljuge .. josh jedan dan u poluraspad stanju al tje i tome valjda dotji kraj.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

izdrogirao sam lika (actally riba je u pitanju [:D]) u igrici (esidom) i sada moram sledetjih 2h da je tetoshim da ne umre =)

skuvao chaj i kupio pljuge .. josh jedan dan u poluraspad stanju al tje i tome valjda dotji kraj.

shta igras keve ti..ocu i ja???

Link to comment
Share on other sites

spasao dvoje dece na biciklima kad se vratjao sa posla. bio na suvozachevom sedishtu i vidim kako deca izletju na put na biciklima dok mi pichimo 70, i to josh ovaj vozach menja stanicu na radiju. kako sam samo poleteo za volanom i skrenuo nas sa puta :S sva sretja pa neki micubishijev terenac, navikao na te male kanale pored puta, pa smo se iskobeljali odmah, dok je vozach psovao i zhivo i mrtvo klincima.

tresao sam se pola chuk posle toga :(( glupa deca :((

video i tonu navijacha po gradu... da bog se srushio stadion (i nek gruja i hajli prezhive)!1

Link to comment
Share on other sites

Uh, kakav naporan dan. Raspadam se.

Jutros sam jurio oko City Expressa da pošaljem grafičku nekom momku u Novi Sad.

Posle išao do SK-a da vidim za neki honorar što sam mislio da su me iskulirali. Treba da donesem nekakvu karticu za žiro račun, šta god da je to. Idem preko kevinog, neću da otvorim svoj pa makar crko. Ovi bankari ionako prelagodno žive od nerada i tuđih para, moju kamatu od održavanja računa neće dobiti.

Na kraju na ispit, al su zavukli rok svaka im čast. Učim ko konj dve nedelje ispit koji sam već nekoliko puta polagao, a oni hvataju na matematiku. Ako ne budu milosrdni kad budu gledali, najebo sam.

Sad da odradim još neki džob, pa da se izvrnem.

Link to comment
Share on other sites

^ aaaaaaaaaaaaaaaaaa

dobro si me potsetio za jebeno cvece, nisam ga zalila 6 dana :(

kako sam uspela da zaboravim :'( zivote..

Podsetio.

Uh, kakav naporan dan. Raspadam se.

Jutros sam jurio oko City Expressa da pošaljem grafičku nekom momku u Novi Sad.

Posle išao do SK-a da vidim za neki honorar što sam mislio da su me iskulirali. Treba da donesem nekakvu karticu za žiro račun, šta god da je to. Idem preko kevinog, neću da otvorim svoj pa makar crko. Ovi bankari ionako prelagodno žive od nerada i tuđih para, moju kamatu od održavanja računa neće dobiti.

Na kraju na ispit, al su zavukli rok svaka im čast. Učim ko konj dve nedelje ispit koji sam već nekoliko puta polagao, a oni hvataju na matematiku. Ako ne budu milosrdni kad budu gledali, najebo sam.

[jupi][roflmao]

Devojcica mi za mesec dana poklinila carape na kojima je rucno izvezla maskotu linux-a!!!! Ako ovu ne ozenim nista nisam uradio [:D]

Oženiti se s njom, a ne oženiti nju.

Link to comment
Share on other sites

Dovatio se neke chill muze i neverovatno se dobro osecam :D

jos par sati uzivanja u istoj pa na qnt :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Devojcica mi za mesec dana poklinila carape na kojima je rucno izvezla maskotu linux-a!!!! Ako ovu ne ozenim nista nisam uradio
video sam te danas sa ribom kod opshtine, bio u busu ishao na tekmu.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

valja li ^_^

ja eto tako malo se bijem, malo se volim, malo se bijem, malo se volim ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...