Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

statore prodajo ne budi gej, ti ako odesh ja necu imati blagostanje duha koje proizilazi iz chinjenice da ima neko gori od mene =o*

ko sto rekoshe drugari - kuglanja ima vishe vrsta, dal je ovo "ono pravo" tj po svim pravilima i propisima pojmanemam, meni bitno da smo se zezali, a i zabavan mi sam "sport" ono ako je jednom mesechno a sad bilo prvi put ever osecam da ce trebati bar godinu dana dok se ne smorim...sto je cool

i zakraj - nash drug clNicky reche da posle kuglanja sem podlaktice i ramena bole guzovi...kako prva dva tupa bola osecam a treci ne mislim da slobodno mogu da zakljuchim da nikolini bolovi u pozadinskim partijama nemaju veze sa kuglanjem...

Link to comment
Share on other sites

lol :)

mene cepa samo levi guz xD jos pola sata i palim gajbi, muka mi je ove kancelarije. pavaroti je overio u 71., dugo je ziveo i mnogo toga ucinio. slava mu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ouch!

/edit

Kole, zaboravio si da obrises kuglu! [:D]

brisanje kugle se podrazumeva (i naglashava dzhoniju ofc ;o)))...

stvarno ne kapiram u chemu je problem obrisati kuglu, ono nije da me tangira da ce ono ulje da joj smeta tokom putanje (jer zaboga moja bacanja su smeh) nego necu da razmrljavam ulje po rukama, ionako nakon prvih par bacanja imam nepovratan osecaj da su mi ruke shtrokave =o))

Link to comment
Share on other sites

sta je izjavio? :)

da je Crna Gora "kvazi drzava" :P ;)) ne bih da me pogresno shvate,ne stajem u odbranu Crne Gore,ali npr.sad oni iskoriscavaju tu situaciju sto imamo debila od ministra :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

da je Crna Gora "kvazi drzava" :P ;)) ne bih da me pogresno shvate,ne stajem u odbranu Crne Gore,ali npr.sad oni iskoriscavaju tu situaciju sto imamo debila od ministra :P

a ne, nije to on rekao, to je rekao kostunichin savetnik. Ne znam ni ja kako znam toliko puno o tim desavanjima, valjda zbog jutranjeg programa :)

Link to comment
Share on other sites

darijan p. mendeljejev

jel mogu da ti popusim?

pazi da te ne zaboli vilica samo...

Dva sata sam pisao tekst i uspeo sam da ga izbrisem.

Nikad vise u zivotu necu pritisnuti shift+del

zemljo, otvori se!

www.recuva.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...