Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

sezona kupljenja shljiva za rakiju zavrsena. sva sreca te sam veci deo izbegao odlaskom na more :)

bice tu nekih 800-1000 litara prepechenice od ovogodishnje sezone ;)

mrtav sam, jer je sinoc bila SHAMPITA PARTY do 4-5 ujutru a uranio sam negde oko 7, divan dan ova nadelja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaah , prelep dan , sabio se sa drustvom od ps2 a sutra Ispit timez!!!!11one

Ouch ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Onu decu sam hteo da spalim u vise navrata. Uzeo im kese i odatle izvadio deset kokti koje su natrpali da odnesu. Dao sam im po jednu, jebo im ja kevu gramzivu. Bilo je cigana, retarda, svasta nesto. Valjda im interesantno.

Hit je naravno wii, mada je meni xbox, odnosno dead or alive u kolima bio jako zabavan.

Izvinjavam se onima koje nisam prepoznao, nisam znao gde mi je dupe, a gde glava.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

uf kakav dan. kao slobodan dan uhvatio izmedju 2 radne nedelje, a sve vreme bio na nogama po vetjem delu grada. na kraju zavrshio na wcg-u sa drugarima i drugaricama (pozdrav sivma, mah mah). zhao mi shto nisam video koleta, wizla, i josh par mozgova. kalimeru mislim da sam prepoznao glas, ako je onaj visoki dzigljavi u crvenom? :]

pozdrav i lepim promoterkama ^.^

pozdrav i ostalim zhenama, na chelu sa igorem.

inache, dobre one konzole, nema shta. ali kapiram da nisu toliko igrive na nkom obichnom tv-u ili keranu. samo neshto veliko dolazi u obzir :<

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

uf kakav dan. kao slobodan dan uhvatio izmedju 2 radne nedelje, a sve vreme bio na nogama po vetjem delu grada. na kraju zavrshio na wcg-u sa drugarima i drugaricama (pozdrav sivma, mah mah). zhao mi shto nisam video koleta, wizla, i josh par mozgova. kalimeru mislim da sam prepoznao glas, ako je onaj visoki dzigljavi u crvenom? :]

pozdrav i lepim promoterkama ^.^

pozdrav i ostalim zhenama, na chelu sa igorem.

inache, dobre one konzole, nema shta. ali kapiram da nisu toliko igrive na nkom obichnom tv-u ili keranu. samo neshto veliko dolazi u obzir :<

o jea :D jeste to sam ja :D ahaa :D a koji si ti :D e da jos sam prepoznao hm marinicu valjda ona sto ima frckavu kosu :D alexaG dovlu hm da a sto se tice cigana sto su uopste pustani da ulaze ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

uf kakav dan. kao slobodan dan uhvatio izmedju 2 radne nedelje, a sve vreme bio na nogama po vetjem delu grada. na kraju zavrshio na wcg-u sa drugarima i drugaricama (pozdrav sivma, mah mah). zhao mi shto nisam video koleta, wizla, i josh par mozgova. kalimeru mislim da sam prepoznao glas, ako je onaj visoki dzigljavi u crvenom? :]

pozdrav i lepim promoterkama ^.^

pozdrav i ostalim zhenama, na chelu sa igorem.

inache, dobre one konzole, nema shta. ali kapiram da nisu toliko igrive na nkom obichnom tv-u ili keranu. samo neshto veliko dolazi u obzir :<

Igorom.

Link to comment
Share on other sites

Ja svratio na WCG pred sam kraj,bukvalno u 9 kad su sve promoterke vec otisle :(

Videh bukvalno celu ekipu,Laki,Bole,Ivan,Dovla,Alex...

Sreo brdo poznatih ljudi na celu sa zlim direktorom (Grele car) :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

jebena klasika... zakucao se na danima piva, i to ne u masi, nego na jezeru gde blejim inace skoro svaki jebeni dan...

upoznao sestru Sime fjuza.... smrzo se pored gorepomenutog jezera...

osim toga, video devojche koje me je zainteresovalo malo... mozda se nesto i desi :)

osim toga, video na dnevniq (ili neke druge vesti, nebitno) report sa WCG-a, neka deca pricala, al bitan detalj je da sam video klan RUR zastavu u pozadini :)

bilo mi toplo oko srca [^]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

- pijem fuka, pa na faks na odbranu prakse.

- daj samo da prodje kul.

- sto bi rekli popovi : VISTAA REPAAA U PADZE..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

osim toga, video na dnevniq (ili neke druge vesti, nebitno) report sa WCG-a, neka deca pricala, al bitan detalj je da sam video klan RUR zastavu u pozadini :) bilo mi toplo oko srca

Rekose mi da je prvi kadar izvestaja sa WCG-a veliko www.klanrur.rs, tako da je meni josh drazhe ;)

Sve u svemu, ustao sam, sad planiram da do'vatim jedan nes, ja to pijem onako s vremena na vreme a nisam vec jedno 10 dana pa bi mi lepo leg'o :) Pozdrav za drugare koji su bili juche na WCG-u, i za silnu zabavu u Wiiju (margi je odlican protivnik ali mora jos malo da provezba :)), Xboxu (Rami ima potencijala ;)) i svemu ostalom. Ja sam se cak malo pridruzio i fantasticnom DJ-skom trojcu pa sam nesto malo izvrteo da im pokazhem kako se to radi, hvala im sto su me otrpeli ;)) Dunja vs Kruko, tons of fun ;), SWOS-ovci legende, i naravno veliko hvala drugarima i drugaricama hostesama i organizaciji, sekjuritiju i ostalima :)

A evo i malo iz danasnjih 24sata:

Za one koji „gutaju" igrice, savršen pokolon bi bio kompjuter Crossfire, koji je bio izložen na sajmu.

- To je računar koji ima kućište s vodenim hlađenjem i odličan je za igrice. Njegova prednost je u tome što bolje hladi procesor i može dodatno da ga ubrza - objašnjava Nenad Dimitrijević iz info centra sajta www.klanrur.rs.

Na štandu „Unisofta" najtraženija je igrica „Surf"s up", koja je promovisana prošle nedelje i od danas će se

naći u prodaji. Glavni akteri su pingvini Koni, Leni i Džoj, surferi na talasima.

I pored sofisticirane grafike i ostalih mogućnosti novih igrica, ima igrača koji sve to ignorišu i ostaju verni starim igrama.

- Nas tridesetak se skupljamo već četvrti put na sajmu i igramo igricu „Swos" iz 96. godine. To je fudbal, arkadni tip igrice i toliko je zabavna da mi ne pada na pamet da odustanem od nje. Jednostavna je, ima 16 boja, kockice i piksele, ali je neverovatno zarazna - kaže Davor Jarić, verni igrač „Swosa".

Na sajmu su zainteresovani besplatno mogli da dobiju časopis o kompjuterima „Play" i da se informišu o novim igricama i hardveru.

Link to comment
Share on other sites

Za one koji „gutaju" igrice, savršen pokolon bi bio kompjuter Crossfire, koji je bio izložen na sajmu.

- To je računar koji ima kućište s vodenim hlađenjem i odličan je za igrice. Njegova prednost je u tome što bolje hladi procesor i može dodatno da ga ubrza - objašnjava Nenad Dimitrijević iz info centra sajta www.klanrur.rs.

Na štandu „Unisofta" najtraženija je igrica „Surf"s up", koja je promovisana prošle nedelje i od danas će se

naći u prodaji. Glavni akteri su pingvini Koni, Leni i Džoj, surferi na talasima.

I pored sofisticirane grafike i ostalih mogućnosti novih igrica, ima igrača koji sve to ignorišu i ostaju verni starim igrama.

- Nas tridesetak se skupljamo već četvrti put na sajmu i igramo igricu „Swos" iz 96. godine. To je fudbal, arkadni tip igrice i toliko je zabavna da mi ne pada na pamet da odustanem od nje. Jednostavna je, ima 16 boja, kockice i piksele, ali je neverovatno zarazna - kaže Davor Jarić, verni igrač „Swosa".

Na sajmu su zainteresovani besplatno mogli da dobiju časopis o kompjuterima „Play" i da se informišu o novim igricama i hardveru.

O boze zensko i kompjuter :) Znao sam da ce zasrati nesto, pisala je kao da joj govorim spanski ta novinarka. Kompjuter Crossfire, pa gde to ima. Dobro je bar da je pismeno napisano, a ne Krosfajer ili tako nesto. Stand Unisofta je stvarno bio stand Unisofta, sto je najgore :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ali info centar sajta klanrur ... jos ce ispasti da imamo i call centar i tehnicku podrsku.

e da, btw, ko je od ovih sto se ovde prijavljuju da su nas videli (a mi njih ne poznajemo) onaj delija u rur maji (crnoj-transformers) sa plavkastim "havajskim" bermudama? Nesto onako malo neuhranjeniji :) Jedino sam njega snimio a nisam znao ko je, vi ostali mora da ste se negde sa strane krili ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...