Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hihi, ispade da je skroz pozitivno shto me je mrzelo da odem na lido. neki tajfun pocheo da pirka odjedared ovde :D

lelleeeee pa ti bi sad bio vec negde kod Usca ili ne daj Boze kod Pancevackog mosta :D

ja nesto mislim da palim na Lido sutra oko 5-6 :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

raspao sam se, uzeo od caleta camcic i sa 3 ortaka i ortakinjom isli da se vozamo savom.

i sad otisli u pizdu materinu i nesto se motor ubagovao, pola sata sam veslao kao majmun... uzas. hvala bogu sto smo isli uzvodnu, da smo otisli nizvodno mogli bi da se jebemo

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

raspao sam se, uzeo od caleta camcic i sa 3 ortaka i ortakinjom isli da se vozamo savom.

i sad otisli u pizdu materinu i nesto se motor ubagovao, pola sata sam veslao kao majmun... uzas. hvala bogu sto smo isli uzvodnu, da smo otisli nizvodno mogli bi da se jebemo

pao bi jedan gengbeng :D

spava mi se :D mada to nije nosvost :D a treba da idem do konjarnika da platim net o jea :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

raspao sam se, uzeo od caleta camcic i sa 3 ortaka i ortakinjom isli da se vozamo savom.

i sad otisli u pizdu materinu i nesto se motor ubagovao, pola sata sam veslao kao majmun... uzas. hvala bogu sto smo isli uzvodnu, da smo otisli nizvodno mogli bi da se jebemo

Pa sta si ti tu veslao pola sata ako ste isli nizvodno? :))

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

u to vreme bih i ja ishao.. ako budem u stanju uopshte. chujemo se u tom sluchaju :]

ok..nadam se da cu stici da zavrsim sa ucenjem..mada sutra najavljuju opet neki pljusak popodne :P

e da,mnogo mi krivo sto ove godine ne mozemo da se prijavimo na "karneval brodova" jer camac mora da bude minimum dugacak 10 m a nas je 7 :P prosle godine je bilo mnogo dobro :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da imash onu obichnu shiklju sa ravnim dnom, eventualno sa nadkonstrukcijom? btw koliko moze da stane ljudi na taj camac, i jel ima pentu (motor)? sad mi je pala na pamet neka suluda akcija sa plovljenjem uzvodno do surduka na rostilj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma jok,meni deca rekla da je prosli put protiv Milana oko 6 bilo opusteno,nego da se oko 8-9 pojavljuju grubijani koje taj red ne interesuje:))

Evo ja ih u 3 vozim da nam uzmu karte:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

:)

stvar je u tome sto me lik pritiskao jbnim stomakom u ledja neprestano, pritom je bila vrucina a ja sam jos bia i glaaadna :/ ostavio mi traumu covek. :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...