Jump to content

Poklon za 18.


Recommended Posts

O zar su tako vazni

Svi ti dragulji lazni

Kad volis nekoga...

true, true.

nije vazan poklon, nego onaj od koga ga dobijes. ja se uvek obradujem poklonu koji dobijem od one osobe od koje najvise zelim da ga dobijem, iako bi mi se neki drugi mozda vise svideo (sto je, opet kazem, nemoguce:)

lovely pesmica gore igi :*

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravi izbor poklona za rođendan je dakako najbitnija stvar u suživotu dvoje mladih, koja će se odraziti kako na njihove međuljudske odnose, tako i na budućnost njihovog potomstva iz tog suživota nastalog.

Zatvarajte temu više u pičku materinu.

Link to comment
Share on other sites

Pravi izbor poklona za rođendan je dakako najbitnija stvar u suživotu dvoje mladih, koja će se odraziti kako na njihove međuljudske odnose, tako i na budućnost njihovog potomstva iz tog suživota nastalog.

Zatvarajte temu više u pičku materinu.

Sad bi te zajebavao kako si u sushtini izjeden chinjenicom da ti nikada netjesh imati kome da poklonish neshto ali me mrzi. You get the point anyho.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pravi izbor poklona za rođendan je dakako najbitnija stvar u suživotu dvoje mladih, koja će se odraziti kako na njihove međuljudske odnose, tako i na budućnost njihovog potomstva iz tog suživota nastalog.

Zatvarajte temu više u pičku materinu.

Kralj. [jupi]

Link to comment
Share on other sites

@Laza: U prvom postu sam objasnio da nisam zato postavio topic. Bila mi je potrebna neka ideja, jer ja nichega nisam mogao da se setim. Mogao sam da postavim topic "Koji je po vama najbolji poklon?" ili "Shta bi ste voleli da dobijete za rodjendan" ili tako neshto slichno odakle bih mozhda i dobio neku ideju. Dovoljno sam bio iskren i poshten pa sam vas lepo pitao za savet. E sad shto su neki to shvatili kao moje hvaljenje "vau ja imam devojku, vi nemate, you losers :PPP" ne mogu tu da pomognem... jer to moj cilj nije bio...

Ja znam da mi ona nishta ne bi zamerila i da joj qpim nego zhivo sranje od poklona, jednostavno ja hocu nju da obradujem posebnim poklonom. I sve ovo shto radim, ne radim samo zbog nje vec i zbog sebe tj. da bih se ja posle lepo osecao.

End of discussion. Lock.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

ako ti to nešto znači, dj vudu, ja topik nisam skapirao kao hvaljenje da imaš devojku. štaviše, bilo mi je slatko što si ga otvorio. to ne umanjuje tvoju nubnost jer si 2 dine sa ribom a nemaš ideju ni načelnu šta da joj kupiš.

zanimljivo mi je što su te mnogi napali za hvaljenje, a samo nekolicina za nepoznavanje sopstvene druge polovine (kapiram da je tako doživljavaš). kao da je teško naći devojku. lol. siguran sam da bi bole bio više nego srećan da vam svima pomogne u tome, on se ionako već nekoliko puta nudio da pomogne forumašima da pomognu sebi.

Link to comment
Share on other sites

"da"

Mislim da kada si u normalnoj vezi koja je duzha od 2 god. sex nije problem? ili greshim? Da hocu vishe pichke varao bih je ili ne bih bio sa njom...

@kruko: Ono sam editovao ne znam o chemu prichash? Meni predstavlja zadovljstvo i bolje se osecam kada uchinim neshto za nekoga ko mi znachi... zato me keva mrzi...`

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Vudu sto postujesh ovakvu temu kad znash da nema nishta pametno da cujesh jedino neki crnjak kao ovaj g shto je stavio ili neke klaschne ideje tipa parfem itd.Treba da uzmesh jedan kamen da joj poklonish (ne dijamantski nego pravu kamenchugu) i ako je stvarno tako lepo izmedju vas dvoje ima da se obraduje do besvesti :) Ali nemoj da budesh indijanac potrudi se malo oko tog kamena napishi nesto na njemu ukrasi ga nekom lepom mashnom i uz dobar uvod prilikom predavanja poklona ima da padne na dupe ako je takav tip naravno.Ali niko nezna tvoju curu sem tebe ovde tako da svaki savet pitanje koliko moze da ti znachi.po meni koncentrishi se vise na to sta ces da joj kazesh a ne na neke fensi poklone.

Link to comment
Share on other sites

svejedno da li mu je prva ili jedina riba. Ako zna da spremi sarmicu od crevca, treba da je zeni odma. Zene sa kulinarskim znanjem su postale prava retkost.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ako bog da zvacu vas sve da svadbu kroz 7-8 godina [:D] (dok se malo ne izhivim) ;)))

@igi: Zvuchi smeshno ali je istina. Zaista zna APSOLUTNO SVE da napravi!

@daki: Jedina koja je vredela, i i dalje vredi!

@dramatic: Ma znam, zato im i ne sudim :) Hvala na predlogu ali mislim da je to iz nekog filma ili tako neshto, ta fora sa ukrasnom kamenchugom :)

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Da, da, to su te priče "moja cica je jako zrela za svoje godine". Kad (i ako) se sve završi, bude "jebi ga, pogrešio sam, ispalo je da nije". [:D]

Edit - bar sam takve slučajeve ja par puta viđao. :)

Edit 2 - nego, brate, ako je ta devojka toliko sjajna, kako je bre završila s tobom? [:D]

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

Dokle su doshle stvari ovde, ljudi moraju da se pravdaju na sopstvenom topicu zashto su ga otvorili. Ako se ovako nastavi forum ce da umre.

Pravi izbor poklona za rođendan je dakako najbitnija stvar u suživotu dvoje mladih, koja će se odraziti kako na njihove međuljudske odnose, tako i na budućnost njihovog potomstva iz tog suživota nastalog.

Zatvarajte temu više u pičku materinu.

AHAHAHHAHAHHAHA

u vezi si vise od 2 godine sa devojkom koja sad puni 18 godina? :) to se retko vidja van kusturichinih filmova :P ;)

Ja bila u vezi od svoje 16(ili mozda 15) do 18ipo - i to mi je najduza veza do sada LOL

oO

 

Link to comment
Share on other sites

upravo si pljunuo urghu i donekle ivan_u u oko. i ko zna josh kome .. gj

jbte, ako oni , kao ti (i bilo ko drugo), posle smajlija ne kapiraju shalu onda jbga, tu much beer is in my sense of humor

nekad se zapitam ... tja bla truc...

Ja bila u vezi od svoje 16(ili mozda 15) do 18ipo - i to mi je najduza veza do sada LOL

pa da, tad si bila mlada i naivna :) jel da je lepse brzo i ludo :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...