Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Истину зборе Ђапе и Мохи. И када је добро име тамо, ако има друга добра журка у граду избегавам ону у Тјубу, уска платформа на средини клуба је смрт када има много људи.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je nejasno kako i Tjub i Dragstor toliko fejluju (Tjub sa prostorom, Dragstor sa ventilacijom i ozvučenjem). Dovode često ok imena, a toliko fejluju... Da li je u pitanju bol u kurcu ili su jednostavno majmunčoine, al što reče Mohi i treba da propadnu (mada ne verujem da će se to desiti, nije da imaju neku konkurenciju)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Meni je nejasno kako i Tjub i Dragstor toliko fejluju (Tjub sa prostorom, Dragstor sa ventilacijom i ozvučenjem). Dovode često ok imena, a toliko fejluju... Da li je u pitanju bol u kurcu ili su jednostavno majmunčoine, al što reče Mohi i treba da propadnu (mada ne verujem da će se to desiti, nije da imaju neku konkurenciju)

sam sebi si odgovorio :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

usudio bih se da kažem da je dragstor prostor sa potencijalom da bude među top evropskim underground klubovima kada bi se sredilo ozvučenje, ventilacija, pod i osvetljenje. a s obzirom da nema ništa od toga ovako je samo neakustična rupetina sa kritičnom ekipom koja pravi horor atmosferu. 

 

a koliko sam čuo likovi koji ga drže su pukli sve pare na prostor, pa im nije ostalo ništa za sređivanje, pa su ubacili gispanu statuu isusa i dve fotelje s otpada i nastavili tradiciju gej rupetine čisto da im neko dolazi. ali to je sve rekla kazala.

 

istini za volju dovode oni tu dobra imena, tipa surgeon, ali ih je mučno slušati u onom prostoru u kom moraš pesmu da juriš po klubu i tražiš gde se najbolje čuje. 

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...