Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

i nikad mi nece biti jasni ljudi koji puse ganju na psihodeliji al dobro...

Ni meni, mora da su to likovi koji ni ne puše ovako, pa kao ajde na rejvu smo matori daj da se drogiramo!1

Nego šta su puštali, jel bilo starijih stvari ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

taj i wish je predobra stvar

I wish je vrh,ali kad sam ga cuo prosle godine live,umalo se nisam ispovracao.

Infected se vec odavno pretvorio u najgori komercijalni shljam(kao i ceo psy trance),sto sam znao i pre nego sto sam otisao na koncert prosle godine,ali sam bio iz fazona "zakleo sam se da cu ih chuti jednom,pa aj da odem".

@Dimke...ne kontam ovaj deo sa gandzom,sto ne kontas takve likove? :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

moram da primetim da je kori postao ekstremno saljiv na temu droga u poslednje vreme!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vidi ovu pokretnu apoteku što se rofluje ovde, postao otporan na sve moguće opijate pa mu je smešno sve što je organskog porekla

chekaj jer to tako opasno odgovarash zbog toga shto mislish da si upravu ili zbog kozhne jakne na rejvu ?

da preduhitrim bilo kakav odgovor, rasprava o tome kome shta prija na rejvu je totalno retardirana. "svakom svoje" reche neki mudrac. meni je npr. totalno retardirano shto neko pije pivo na rejvu, jer kako mozhesh da djuskash sa 2l piva u stomaku, al nikad nisam rekao da je to sranje jer neko voli pivo, a ne voli da djuska.

i pripazi malo na jezichitj, nismo mi tikve sadili pa da prosipash takva mudashca.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...