Jump to content

Mini Rejv Kalendar


Recommended Posts

@krule

to si rekao i prosli put za SC, pa si prodao :P. Idem definitivno, mega je rejv bio!

znam da je nesto hevi iskrslo, ne secam se shta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

IRON MADNESS Live! // GOASIA Live! // 01. & 02.MAJ.2008

KOLAPS TRANCE COMMUNITY

PRESENTS

.::main event::.

OPEN AIR TRANCE EVENT

01.MAJ.2008 // Veliko Gradište

Pretprodaja karata po promotivnim cenama od 07.04.2008. na svim Eventim prodajnim mestima.

Svi posetioci ovog dogadaja ce uz kartu ili flajer dobiti popust do Velikog Gradišta u autobusima prevoznika Litas.

Za dodatne informacije možete pozvati:

+381 (0) 64 035 8993

kolapdjs@gmail.com

www.kolapsdjs.org

podrska :P

Zale (Vrbas)

Riddler (Kolaps)

Krle (Kolaps)

Redy (Kolaps)

T.A.B. Project (Novi Sad)

DaPeace (Chaotic Beats)

Riddler (Kolaps)

Krle (Kolaps)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

alter_v.jpg

Vodeći nemački di-džej duo iz Frankfurta ekscentrični dvojac „Alter Ego“ nastupiće sutra u beogradskom „Expo centru“ na žurki „Beks’ perience“. Osim njih, za gramofonima će se naći i Džerom Sidnam, haus guru iz Njujorka kao i di-džej Efdemin, dečko koji, kako kaže, pušta apstraktni haus. Za domaću podršku biće zaduženi Vlada Janjić i Gordan Paunović, a u razgovoru za „Blic“, Jorn Eling Vutke, deo „Alter Ega“, govori o nastupu u Beogradu.

Kako ste se vas dvojica upoznali?

- O... Pa to je bilo baš odavno... Zato što mi produciramo već nekih petnaest godina. Išli smo zajedno u školu u jednom gradiću u blizini Frankfurta. Ali pošto je Roman mlađi od mene 4 godine, nismo se sreli u školi. Sreli smo se nešto kasnije u jednom baru i on mi je prišao jer je znao da imam studio u kući i zamolio me je da zajedno produciramo par stvari - priča Jorn o saradnji sa Romanom Flugelom.

Da li imate neke rok ili pop idole?

- Naravno. Sa njujorške scene najveći idoli su mi „Velvet Underground“, a sa engleske scene najviše poštujem „New Order“.

Gde vidite sebe za deset godina?

- Pa, ne znam... Mislim, mi imamo i izdavačku kuću i izdajemo dosta mladih umetnika, tako da bih voleo da produciramo više stvari za mlađe ljude ili nešto tako. A u narednih pet do deset godina bih mnogo voleo da nastupamo više uživo jer mi je to najzabavnije u trenutku.

Kako publika reaguje na novi remiks Karla Krega za vaš singl „Why Not“?

- Neverovatno dobro. Reakcije su fantastične. Danas sam baš pročitao jako dobru kritiku u jednim nemačkim novinama koje se bave tehno muzikom. Oni su napisali da je remiks bolji od originala.

Pre nekoliko godina ste bili u Beogradu...

- Bilo je zanimljivo. Otišli smo u jedan fini restoran i proveli smo jedno fantastično veče.

Šta nam spremate za žurku u petak?

- Probaćemo da odsviramo dosta stvari sa novog albuma, ali i neke od naših najvećih klasika.

Vaši dalji planovi...

- Na turneji smo skoro do kraja godine. Kada završimo sa Evropom, krećemo po Americi, a onda imamo i japansku turneju tokom decembra. Uskoro bi trebalo da izdamo kompilaciju remiksa, koja će nositi naziv „What’s Next“ i nadam se da će izaći krajem maja, i nekoliko remiksa, nov album...

Link to comment
Share on other sites

ja se sad lomim kad sam cuo da hoce da puste neke njihove najpoznatije radove :))

Rocker bih mogao na svakoj zurci da slusam i da mi ne dosadi.

I love story od L&B.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...