Jump to content

Helloween + Gamma Ray, Hala sportova, 17.11.2007.


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bilo je DO JAJA :D

samo sto me je boleo stomak sve vreme, neki prljavi kosmati debili su me gurali, nisam skoro nista videla, i jedan lik je hteo da pojede ortakinju i mene (bukvalno nas je tako gledao), pa smo onda povremeno morale da bezimo :)))

btw mislim da sam videla gospodina Nepismenog, ali nisam bila sigurna da li je to on, niti sam htela da prilazim nekom i derem mu se na uvo "JESI PISMEN?" :)

i da, onaj kovrdzavi voodoo-ov ortak, ah :D

Link to comment
Share on other sites

killy, pisi sebi jos jednu recku - opet si se zajebao :)

koncert je bio F_E_N_O_M_E_N_A_L_A_N!!! [yeahdude] [yeahdude]

trajao je oko 3-3.5 sata, prvo su svirali gamma-ray(ili sto bi jedan chova sa filozofa rekao ramma-gay :D), mene licno MALO!!! razocarali sto su bacili akcenat na nove pesme iako dolaze po prvi put, ali, never the less, odsvirashe svasta :) ne znam sada tacnu track listu, ali bile su: heaven can wait, land of the free, rebelion in a dreamland, send me a sign, valley of the kings, new world order... takodje su oprzili RIDE THE SKY! :O inace, moram asap da nabavim novi album, "Land of the free II" - pesma koju su svirali - real world - dobro zvuci :)

potom su dosle shvabe pt.2 i objasnili zasto u "Guidebook to a professional power metal band" stoje na prvom mestu :):) cinjenica da su otvorili sa HALLOWEEN bi mogla da bude i dovoljna, ali ipak - march of time, dr. steen, eagle fly free, sole survivor, a tale that wasn't right, we burn, kao i mix delova nekoliko pesama u jedno izvodjenje - i can, power, perfect gentleman, where the rain grows, if i could fly...

naravno, na kraju su svi zajedno izasli i odsvirali - FUTURE WORLD i I WANT OUT!!!

jos nesto reci? dosta od mene... za sada, svakako [yeahdude] [yeahdude] [yeahdude] [yeahdude]

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

bilo je DO JAJA :D

samo sto me je boleo stomak sve vreme, neki prljavi kosmati debili su me gurali, nisam skoro nista videla, i jedan lik je hteo da pojede ortakinju i mene (bukvalno nas je tako gledao), pa smo onda povremeno morale da bezimo :)))

btw mislim da sam videla gospodina Nepismenog, ali nisam bila sigurna da li je to on, niti sam htela da prilazim nekom i derem mu se na uvo "JESI PISMEN?" :)

i da, onaj kovrdzavi voodoo-ov ortak, ah :D

Jesi ti nosila neshto narandzasto?

Taj debeli je mene grlio i ljubio za vreme Gamma Raya pa sam se smorio i izashao iz gomile kad su oni zavrshili...za to vreme sam izgubio ortaka sa kojim sam doshao i ostatak koncerta sam stajao sam pored vrata sam -.-

Koncert je bio ok...Gamma Ray nisu svirali Armageddon shto im necu oprostiti a Helloween je sabio Where the rain grows u pola minuta shto ni njima necu oprostiti. [}:)]

Posle koncerta sam se smrzao kao chka, Beograd je retardiran kad pada sneg! Krenuo sam kuci u 4 i stigao negde oko 7...zanimljiva avantura, sve u svemu, zachin C!

.

Link to comment
Share on other sites

Napalm_Death_MR_21-3381718009-2.jpg

^debeli :D

E al nije lik je megakul, zivi u mom kraju i drzi kiosk, ima mnogo slatku zhenu koja radi sa njim u tom kiosku ... btw zovu ga meda :P

Znam neverovatno za poverovati ali istinito. Pokazacu ti ga sledeci put kad dodjesh do mene tjile :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...