Jump to content

Romi vode poreklo od egipcana.


Recommended Posts

gledajuci ove kuce u pozadini (mislim na konstrukciju krova), nema sanse da je ovo kod nas snimano. A i takodje nashi cigani nisu katolici, uglavnom, pa oni sigurno ne bi stavljali onu bistu isusa ili cega vec u grobnicu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Romi iz Srbije traže azil u Rumuniji

Autor: Beta | 30.07.2007 - 14:51

Rumunsku granicu je od kraja juna ilegalno prešlo 56 državljana Srbije, koji su izjavili da su Romi iz Vojvodine i zatražili status izbeglice, prenose danas rumunski mediji.

Oni su naveli da "imaju probleme u selima gde su živeli", navode mediji.

Pogranična policija je saopštila da će danonoćno biti pojačan broj policajaca na pograničnim prelazima sa Srbijom.

Prva grupa od osam osoba koja je tražila azil prešla je ilegalno granicu iz Srbije 20. juna, ali je poslednjih nekoliko dana broj ilegalnih prelazaka, i to celih porodica, učestao, navode mediji.

Strani državljani koji ilegalno dođu u Rumuniju i zatraže status izbeglica, odmah prelaze u nadeležnost Kancelariji za migracije, bez podnošenja krivične prijave za ilegalni prelazak, objasnio je portparol Pogranične policije Temišvar Viorel Alekse.

Oni se smeštaju u postojeće centre dok se za svaku osobu pojedinačno ne donese odluka da li će biti prihvaćen ili odbijen njihov zahtev.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu ne vidim mrtve ljude + mi ovi drugari ne izgledaju kao da su došli na sa'ranu.

ne nego se spremaju da zavrse kucu koju su upravo opremili namestajem, samo jos da da naprave krov od trske i prekriju najlonom.

Edited by Neecola-
Link to comment
Share on other sites

Ja tu ne vidim mrtve ljude + mi ovi drugari ne izgledaju kao da su došli na sa'ranu.

pa vidish valjda sanduk i chinjenicu da je pod zemljom ..

btw ovo nema veze sa romima ovo ima veze sa mozgom .. vidjao sam i spomenike od 10m od nashih ljudi sa podijumom koji se rotira.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne nego se spremaju da zavrse kucu koju su upravo opremili namestajem, samo jos da da naprave krov od trske i prekriju najlonom.

Kako si mi duhovit danas, u potiljak te ljubim.

pa vidish valjda sanduk i chinjenicu da je pod zemljom ..

Znam jebote, smem i ja da trolujem malo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...