Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosto je savrsena :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ovo je najbolje izdanje zvezde koje sam ja video vec dugo dugo.

a ono ne da je bio penal u 40. minutu,i enac i faul(za zuti).aj sudija je bio bas daleko,ali je pomocni morao da signalizira.inace nam je sudija blago naklonjen,ali ovo je ogroman propust.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ju jel mi to gubimo?

Jel to opet neki tjelavac prima loptu pred golmanom,sheta 5 igracha i vratja samom choveku na petercu?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovo je najbolje izdanje zvezde koje sam ja video vec dugo dugo.

a ono ne da je bio penal u 40. minutu,i enac i faul(za zuti).aj sudija je bio bas daleko,ali je pomocni morao da signalizira.inace nam je sudija blago naklonjen,ali ovo je ogroman propust.

e sto bi ja voleo da vidim sto i ti :)))

niti je bio penal zbog igranja rukom niti zbog faula, cak i da je sudija svirao oba incidenta su se desila van 16

a izdanje je veoma jadno, bunar fudbal, i samo na 2 momenta imali smo 3 spojena dodavanja sve ostalo je veoma mlako :(

fml

Link to comment
Share on other sites

e sto bi ja voleo da vidim sto i ti :)))

niti je bio penal zbog igranja rukom niti zbog faula, cak i da je sudija svirao oba incidenta su se desila van 16

a izdanje je veoma jadno, bunar fudbal, i samo na 2 momenta imali smo 3 spojena dodavanja sve ostalo je veoma mlako :(

tacnije pricam o jednom incidentu kad je baja naskocio na nekog naseg i rukom poneo loptu.barem 2 metra unutar shesnesterca.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

nece biti gusto, imam neki ludi osecaj (zasto ovo pricam pred svaku evropsku utakmicu?) da cemo napokon nekoga od jacih klubova pobediti sa vise od gola razlike. mislim jacih, od klubova iz top5 liga..

cenim da ce biti iz 1 u 1 :))

ololo koja sam lozhana :(

nema sta, tuga, mislim kada se sve sabere/oduzme/pomnozi/podeli...

za prvo poluvreme se moze reci da smo odigrali sasvim ok, mozda i iznad proseka za ovu sezonu, ali taj poslednji pas je nedostajao. definitivno nam je falio igrac burzinih kvaliteta i pitam se zasto covek nije igrao od pocetka? kada je preporodio zvezdu od kako je otisao kosan. znam da domaca liga nije merilo, ali ni u njoj nismo blistali ove godine.

drugo necu nikako pominjati, zar i pri rezultatu 0-1 u 70. min on ne ubacuje drugog, mozda i treceg napadaca, vec vadi jestrovica (koji se nije video sem sporadicno u prvom) i ubacuje super-fitju... ne znam, sto vise vrtim film unazad to se vise nervira, tako da cu prestati.

navijanje jako lose, samo na momente prosecno, najveci razlog tome je sto se vodilo navijanje bez mikrofona/ozvucenja, cak i bez megafona.

moram samo jos napomenuti katastrofalnu organizaciju prilikom ulaza na stadion. pricam o severu, gde se ulazilo ma minimum pola sata. i to su gledali za koji sektor/ulaz imas kartu, tu moras i uci, ne daju drugacije. tek su na 10min pre pocetka tekme, kada su videli da cetvrtina severa nije uslo, onda su pustali sa svih ulaza.

a tek komentari zandarma 'ko vas jebe, sami ste trazili da ovako bude' ... bzvz..

Link to comment
Share on other sites

Jadna zvezda

prejadna

zgadila mi se

veliki hejt

mnogo veliki

jos kad sam video da Djordjevic ulazi u igru

pa dokle vise

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam UPRAVO dosao kuci...znaci strasno...

smao cu reci da mi gubimo 0-1,i u 85. minutu,izmena Bronovicki(napolje),Andjelkovic(ulazi)...mislim,da osvezimo odbrambenu liniju...

imam toliko toga da kazem,ali me prosto mrzi,a verovatno i vi delite isto misljenje...

:((((((((((((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam UPRAVO dosao kuci...znaci strasno...

smao cu reci da mi gubimo 0-1,i u 85. minutu,izmena Bronovicki(napolje),Andjelkovic(ulazi)...mislim,da osvezimo odbrambenu liniju...

imam toliko toga da kazem,ali me prosto mrzi,a verovatno i vi delite isto misljenje...

:((((((((((((

pa kad jedan lesko zavrsi post ovako o zvezdi sve je receno :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

skembali su damjanovica, i jure piksija valjda :)

Najzad, pa jesam li ja i ranije govorio da je taj PIKSI najveci zlotvor i treba da mu se oduzme status zvezdine zvezde

Ja sam prirodni idijot.

Moja familija je došla u Srbiju pre žaba.

Kad se ne glupiram, spava mi se, a sad mi se i ne glupira.

Kad stavim kosu na juriš ličim na Milića Vukašinovića.

AKO STE VI NORMALNI A JA RETARDIRAN ONDA ŽELIM DA BUDEM RETARDIRAN DO KRAJA ŽIVOTA

Link to comment
Share on other sites

hapsenja u voljenom nam klubu!!!

c/p sa www.crvenazvezdafk.com

Адвокат Фудбалског клуба Црвена звезда Драган Нинковић објаснио је да одлазак три клупска функционера на информативни разоговор у просторије МУП-а Србије има везе искључиво са дешавањима са утакмице Црвена звезда – Хајдук Кула. Нинковић је изјавио да су генерални секретар Зоран Дамјановић, директор стадиона Миодраг Ћоровић и комесар за безбедност Новица Мијушковић, као службена лица, по стандардној процедури, позвани на информативни разговор поводом дешавања са недељне утакмице и додао да апсолутно не очекује да било ко из клуба одговара за дешавања са тог меча, имајући у виду да је већ покренут поступак против физичких лица које су учествовале у немилом инциденту.

“Господин Дамјановић је позван да дá изјаву у присуству адвоката, као што би био позван и сваки други грађанин. Полиција има право да сваког грађанина позове на разговор на основу њихових сазнања или запажања, као и право да задржи сваког грађанина до 48 сати и то је уобичајени поступак. Не могу да прејудицирам како ће тећи ствари у следећих 5-6 сати. Ја се надам да ће се господин Дамјановић у току поподнева обратити јавности”, објаснио је Нинковић.

Нинковић је демантовао да су представници полиције нашли било какве неправилности у пословању ФК Црвена звезда:

“Финансијска полиција сваког месеца проверава пословање како Црвене звезде, тако и свих фирми које послују, свих спортских друштава и прволигашких клубова, и ту нема ничег неуобичајеног. Нема потребе да се то сада ставља у везу са дешавањима у претходна три-четири дана. Од 5 радних дана, а у Црвеној звезди се ради 7 дана у недељи, бар 4 или 5 дана представници МУП-а долазе у клуб по разним основама, како због организације утакмица, договора са навијачима... и то је нормално”, рекао је Нинковић и додао да све оптужбе око пословања ФК Црвена звезда могу да се схвате само као лични ставови оних који те оптужбе износе.

“Постоји одређени поступак и најпре тужилаштво, а затим и суд је то које може оценити да ли су постојале неправилности”, каже Нинковић.

“О наредним корацима ћемо вас благовремено обавестити, када будемо чули саопштење МУП-а”, рекао је Нинковић и додао да је од полиције, поводом дешавања на недељној утакмици, очекивао саопштење још пре неколико дана и да се нада да ће се они ускоро обратити јавности.

Нинковић је на крају истакао да данашњи догађаји ни на који начин не утичу на нормално функционисање ФК Црвена звезда, који се окреће предстојећој утакмици Меридиан Суперлиге са Бежанијом.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...