Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onaj drugi gol su zaboravili Randjelovicu da kazu da ima ruke pored tela,on je cuo da mora da brani glavom.Iz mrtvog ugla jebote,nisam verovao da ga je strpao.

a onaj Kokeov bicikl tek necu da komentarisem.Onako los bicikl se ne moze videti ni u juznobanatskim ligama,a Tutorica ko da je Ronaldinjo predriblao,a ne neki lik sto je pobegao iz Grckog zatvora da nam da gol.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sad u 17h je konferencija na kojoj bi dragoslav stepanovic, inache trenutno trener chukarichkog, trebalo da bude promovisan u novog trenera cz.

stepanovic_dragoslav_foto_sport1_DSF.jpg

dragoslav_stepanovic_010907.gif

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

samo nam fali veliki znalac stepi!!!

mislim, ako ce igrati napadacku taktiku onda ok!!!

i naravno, barkosa u napad \o/

Nisam nesto preterani optimista, dobar je on struchnjak bio, ko zna kakav je sad.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izboli su gastarbajtere...delije su tad bile na granici...

inace,to su navijaci Paoka uradili...

i koliko ja znam,jednog su izboli...

ali sta tu da se komentarise?10 na 3?svaka im cast... :\

inace navijacke pegle su poznate po fer i korektnoj borbi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

izboli su gastarbajtere...delije su tad bile na granici...

inace,to su navijaci Paoka uradili...

i koliko ja znam,jednog su izboli...

ali sta tu da se komentarise?10 na 3?svaka im cast... :\

jbg, ali pukla je vest da su izboli delije, ne kazu da su svi tada bili na granici....

ali nije mi jasno... okej peglanje nekako da skapiram, ali bodenje? a sto paok? jer su delije kul sa olimpijakosovim navijacima ili sta?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nego jebote,koliko ja drkam karu na Jankovica

ne treba njemu bre da se bruka u Zvezdi

on covek ima zvanje doktora fudbala

ZNACI JEBENI DOKTOR FUDBALA

COVEK JE JEBENI DOKTOR FUDBALA,BOLI GA KARA

i jos je Pancevac,kakav car jebote

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dovesce te u zvezdu na velika vrata!!! :D

@lesko- zar je bitno sto su simpatizeri/gastosi izbodeni? izboden je navijac zevzde, bio on iz bg-a standardan ili jebeni prijatelj kluba!

@prica oko navijaca- evo ogradjuju se navijaci arisa o incidente dan pre tekme (vijanje navijaca zvezde po gradu, nozhekanje, lanci..) rekavsi da nemaju nikakve probbleme sa navijacima zvezde, i da su iskljucivi krivci navijaci paoka. oni su jednostavno zeleli revans za ono sto su doziveli u beogradu na kosarkaskoj utakmici zvezda-paok.

Link to comment
Share on other sites

ne? koliko ja znam nisu ..

samo znam da su izbili incidenti pre same utakmice, tacnij prilikom ulaska navijaca zvezde na stadion, zato sto su kasnili preko pola sata...

a i na samom kraju utakmice, kada se islo prema autobusima izbio je incident sa policijom. ta grupa sto je dolazila iz bg-a nije imala, koliko ja znam, nikakvih kontakata sa protivnickim navijacima (niti sa arisovim niti sa paokovim)

Link to comment
Share on other sites

naravno bre mendzi...zivot je zivot,i to stoji...ali kazem ti da taj covek(OTAC SA DETETOM u ovom slucaju) nije BAS nista skrivio,i nije nicim zasluzio bilo kakve neugodne trenutke sa protivnickim navijacima...Dok sa druge strane,ovi sto su dolazili iz Srbije,znali su sta ih ceka,i krenuli su trazeci nerede...tako da se to desilo nekom od njih,onda me ne bi toliko cudilo...a ovako sam zgrozen i zaprepascen...COVEK SA DETETOM,EEEEJ !!!

:(((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo da kazem da ovaj Aleksandar Jankovic nije Aleksandar Jankovic doktor fudbala,vec neki lelemud,sin novinara Dobrivoja Jankovica...u kurac

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...