Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

Ma da na iformativni razgovor.

Boze kako je strashno koliko je ovo zemlja privatnih interesa,vojske i policije...Ne kazme dasu ovi nevinashca shto su ih pohapsili,ali kod nas se hapshenja nikad ne rade kad treba,nego kad to nekom odgovora.

Zashto je bash sad raspisana poternica za Canetom?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hapsenja u voljenom nam klubu!!!

policija to ne bi trebalo da radi.

nema razloga da ti ljudi budu spektakularno privodjeni.

medjutim, posto je Srbija bila i ostala izrnuto ogledalo, umesto da ti ljudi koji ne rade svoj posao kako treba budu otpusteni, ili daju ostavke. Bice puj pike ne vazi, sve ce to narod pozlatiti i eto za 2-3 nedelje price kako policija zlostavlja jadne navijache na tribinama.

ja dok sam ziveo u Srbiji, i vraticu se da zivim tu za 2 godine posle faxa, u mom kraju su 90% delije. i tu na Vracaru, ja licno poznajem momke koji su redovni na stadionu, i koji su posve mnogo gotivni likovi. i da zelim nekome sa kojim sam isao u shkolu da blene u zatvoru bilo bi idiotno sa moje strane ma shta taj chovek uradio.

medjutim, kad vidim ovu pomahnitalu masu, opste ludilo... prica za ceo svet.

i ne mogu da prodjem a da ne pomenem ko zna koliko ljudi sa decom, istraumirane, preplasene. moj mladji burazer je dosao sa 5 drugova od kojih su 4 otisla posle toga, i njih dvojica su ostala da odgledaju do kraja. Ova cetvorica verujem da ce biti uspeh ako ikad odluce da zakorace na Marakanu makar to bio i Sever.

Licno, imam nekoliko razloga da kazem da je Zandarmerija idiotna tvorevina bez dobrog vodjstva.

Posebno protiv one utakmice protiv Bosne, ja sam pored Zandarma bio pogodjen nekoliko puta stolicom od strane Bosanaca, i oni umesto da smire 200 Bosanaca, nas su jurili po Jugu i ja sam padao po prepunoj tribini nad naletom bezglave Zandarmerije. od tada sam rekao sebi da necu vise ici po fudbalskim utakmicama.

Da, Zandarmerija ima mana, ali chemu ovakvi povodi? Nastavak animoziteta. Da Zandarmerija ima bolji leadership, stvari bi definitivno bile bolje, ali ta i svaka tribina u Srbiji pokazuje neverovatnu dozu nepopravljivosti i bezumlja da je to nevidjeno.

Ne zelim da idem u stereotip i stavljam sve u jedan frame opsteg stanja drustva jer je to jedna velika miskoncepcija.

Da - svako drustvo ima mane. Da - svako drustvo ima mesto koncentracije ludila (u americi je to geto, u iranu je to radikalna religija, kod nas je to stadion).

Drzavni aparat policija je tu da obezbedi sigurnost svih gradjana svake drzave. Svaka drzava u svetu ima problem sa policijskom brutalnoscu. Medjutim, imajmo na umu da su i oni ljudi, i da ako ste deo grupe koja antagonizira policiju, ne mozete ocekivati police courtesy.

Svaki dan se susrecem sa pricama o policijskoj brutalnosti. U Americi je to veliki problem. Medjutim, to je problem samo za crnce. 99% crnaca ne podnosi policiju jer je smatra nepravednom. Ali ako pogledamo unazad i na sve incidenti koji su se dogodili izmedju crnaca i policije, kad policajac vidi crnca ne moze da se ocekuje nepristrasno delovanje bez ikakvih predrasuda.

Bash kao i kod nas, ukoliko nosish shal, ides na Sever/Jug, pevas pesme - automatski ces biti posmatran sa vecim oprezom.

Greske su uvek moguce, i tu su oko nas, zivimo u svetu i vremenu gde ima nepravdi, i ovde u USA su stvari lakse jer ljudi veruju svojoj drzavi i cene svoju policiju jer ako sutra neko napadne vas na ulici, ista ta zandarmerija ce morati da obezbedi red i mir. Kod nas su stvari drugacije, i dok god su takve i dok god ne cenimo nasu drzavu i nas drzavni aparat, nece policija imati vise podrske da se obracuna sa takvim incidentima i ni Vi, ni ja necemo biti bezbedni na stadionu.

idi al sam se raspisao... aj uzdravlje ljudi i nemojte puno da me hejtujete, volim ja vas :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mnogo si sve ovo generalizovao,i pricas previse apstraktno da bih mogao bilo kakav odgovor da dam...

ali ono sto mogu da kazem je da sam vristao od smeha kad je ovaj lik napisao to na cs podforumu...govorim o tvojoj signi naravno :DDDD

pa tesko je ista i reci a da se neko ne nadje povredjen ili da ja ne pogresim.

ipak se tu dosta stvari izdesavalo poput vrsca, pionira i svega da je naci odgovor na sve prosto nemoguce.

i verujem ti, manager i vi momci znate bolje sve to shto se desava na tribini - zaleti se u policijaca i dokazao si se. siguran sam da znate barem nekoliko primera slicnih ovome.

a i policijaci onako podivljali nemaju meru.

jako je tesko reci bilo shta, ili stati na bilo ciju stranu. kao i uvek stvari kod nas su toliko zamrsene da uletis u neki rashomon zakona, tako da vise ni sam ne znas gde si.

a sad vedrije teme :)

a signa... au choveche.... ja sam bio na casu, i ja citam, i kad sam procitao to u trenutku sam tako poceo da vristim od smeha da me je profesor glat zamolio da izadjem sa casa dok se ne stabilizujem. ja nisam mogao da stanem da se smejem 20 minuta. [roflmao]

eeee ali pogadjaju u glavu!!!

ma je li moguce?

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@formicin prvi post-

sve sto si rekao je tacno, cak toliko da moze da se poredi znanjem iz udzbenika, tako da nemam sta da dodam.

sto se tice trenutne situacije, klinac koji se pravio vazan ce zaglaviti u zatvoru samo da bude primer drugima, i kontam da je ovaj slucaj prvi u nizu. daleko od toga da ga advokati ne mogu izvuci (izvlacili su mnogo teze slucajeve koji su pravili zvezdini navijaci).

ovi celnici sto su uhapseni su samo marionete, dosta ljudi koji su uzeli prave, velike pare, su daleko od srbije i zatvora koji im sledi.

evo, koliko sam video veceras, navijaci su stali na stranu trenutno privedenih ljudi, sa pricom da su iskljucivo oni (navijaci) krivi za incidente sa murijom.

najveca tuga je sto je celokupna ova situacija samo podmazivanje za privatizaciju crvene zveze.. jako jeftini poeni se ovde sakupljaju.. obara se cena jednog kluba

Link to comment
Share on other sites

ponuda lila za koromana 2.5 mil, putuj igumane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

otkud ti to?

ako prihvate, realno, necemo biti u top3

kako necemo? igrace burza, molina i salas, 10x bolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam ono na discovery-u o huliganima ....smehotres

to onaj lik iz fudbal fektorija ? ako je to to imam sve delove vec .. odvano :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ponuda lila za koromana 2.5 mil, putuj igumane

a ovako je sarma video ovaj post:

ponuda lila za narkomana 2.5 mil, putuj igumane

i tripujem se ko je sad narkoman u PM... kosan je otisao...

Nije iskljuceno da se derbi bez publike ne daje uzivo na rtsu, nego kao odlozen snimak ;) ololololol

ahahahahahah...

btw. rukomet>>vaterpolo... :))

i da... da li treba da cestitamo longley-u bod ili treba on nama da cestita???

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

to ne vredi vise ni komentarisati...isprozivana su gospoda zbog toga,i ko ih j***...

sto se tice Koromana,mislim da ne bi trebalo da ga prodajemo,prvo zato sto mnogo znaci timu,drugo zato sto do leta mozemo da mu nabijemo i vecu cenu...

kolko god on pomaze, toliko i odmaze. Setite se samo Bayerna, i one kontre 3 na 2 kad nije dao molini loptu na desnu stranu, vec je povukao sam..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...