Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zar je moguce da drze ono za golmada... chovek brani shut sa 30 metara glavom? ne skache na loptu u svoja 3 metra? prima balavo dodavanje iz shesnaesterca....

ne mogu da verujem, koliko sam bio odushevljen igrom (jer realno ovaj tim u ovom trenutku daleko da moze bolje od onog) toliko sam iz nekog isustva strepeo da ce se ovak onesto i desiti... zaista steta :((( tuzan sam...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ko shto kaze G!!!, ovaj tim od ovog bolje ne moze, samo mi nisu jasni oni koji kazu da je zvezda igrala fenomenalno, kad je napravila jednu polu-shansu ukupno (Koromanov gol) dok nas je do jaja usrao Milijashev shut. Bajern nije nista pokazao isto, jedna ok prilika u prvom (shut glavom posle onog prodora kad je lopta otisla u gol aut). Randjel direktan krivac za sva 3 gola.

@Hell: sad ce da bude i treci tim, ok falio im je Riberi koji ako nije pola tima, onda je sigurno trecina, i jos Toni, ostali svi koji igraju uglavnom startuju (osim Lela, i Jansen igra na na desnom beku kad igraju Demikelis ili Van Bujten). Kroos ulazi i u bundesligi, kao i Shlaudrauf ili kako se vec zove.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a meni nije samo jasno sto svi krive randjelovica...

1. gol- posle suta lusija sa 30m lopta je jebeno odskocila od busen trave na 10cm od njega, promenila smer i pogodila ga u glavu!!!

2. i 3.- su recimo dva slicna gola, i u OBA slucaja odbrana je pogresila! mooooozda drugi gol ide malo na dusu randjelovica posto je klose loptu sutnuo u 5m, gde je on morao da intervenise, ali mu 3. svakako ne ide na ruku.

mislim, onako lopta da pridje a da je niko ne pochisti je strasno. sto su jebeno dozvolili da onako prodje pored 5 igraca zvezde? gol ide na bajalicinu dusu, nije smeo praviti prekrsaj na 25-30m od gola, gde tece poslednji minut i svi se koncentrisu na taj poslednji napad. zar mu strazbur nije bio pouka??

odbrana katastrofa!!

Link to comment
Share on other sites

bajalica da nije napravio faul za treci, primili bismo gol isto tako, jer je igrach koga je faulirao imao chist prolaz ka golu. Drugi gol je primljen sa 3metra, Randjel nije istrchao i kriv je, nije tu kriva odbrana. Kod prvog je traljavo intervenisao, i nije se postavio dobro uopste, a lopta nije bila jaka, sad kao za sve je kriv teren, jeste kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Smor sto je kod drugog gola mozda bio ofsajd, a sigurno nije bio faul Bajalice (valjda?), cak je bio faul u napadu!

Kombinacija drugog i treceg gola gotovo mirishu na namestenu utakmicu, jebeno ne verujem da ono zaista moze da se desi timu koji je 80 minuta bio potpuno koncentrisan i agresivan u zelji da dobije tekmu.

I da, sto mnogo prozivate Bastu, decko nije igrao toliko lose... zaustavio je veliki broj opasnih napada Nemaca, ali kapiram da to ljudi zaboravljaju u ovakvim situacijama.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@ Highly

Pa nije treci tim,samo kazem pola tima im nije startna postava,a i ti si potvrdio.Ako im je Ribery trecina tima,dodas Tonija i Demichelisa (Van Buytena), i dobijes vec pola tima da fali :)).Ne treba zaboraviti da im je falio Kan (iako mator 10 puta je bolji golman od Rensinga) i Sosa.Ovakav Bajern,bez glavnih pojacanja mi je delovao kao Bajern prosle godine...tesko njima kad im ne igraju Ribery i Toni.Ono sto je meni smesno je sto se oni izvlace na los teren,kako nama tako i njima.U sustini pobedili su tako da ne znam kome i zasto se pravdaju.

I podrzavam misljenje da Randjelovica treba streljati [:D]

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Randjelovic direktni krivac za prvi i treci gol,Basta i Bajalica indirektni.

Ne mogu da verujem da ponovo primamo takav gol,setite se samo Lacia,a i tad je na golu stajao on.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sosa ulazi u igru svake prestupne, bolji je Rensing od Kana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da se kali sa 40 godina? :) on i Kan su josh malo pa generacija =D

edit - hteo sam reci da brane kao da su generacija =/

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Igra zvezde mozda i nije bila dobra, ali je bila onakva kakvu smo vec dugo zeleli i cekali...srcana...odlicno smo igrali presing na krompir terenu na kojem je bilo tesko spojiti 2 pasa i bez pritiska protivnika, a kamoli kada te 10 napaljenih indijanaca jure...na kraju je kosmicka pravda zadovoljena i izgubili smo na slican nacin na koji smo dobili pre 16 godina...sve u svemu trebali bi da budemo zadovoljni jer je ovo daleko bolje i sa mnogo vise zara nego u poslednjih par i vise godina

fml

Link to comment
Share on other sites

kada smo kod "kosmicke pravde"...

malo mi smeta to sto se svi "vade" na to, kao, augentalerov gol nas prati 16 godina. pa dajte ljudi.. koliko smo puta samo u poslednjih par godina izgubili u poslednjim minutima utakmice? govorim samo za evropu... ako do sada nije to ispravljeno onda stvarno ne znam sta da kazem..

Link to comment
Share on other sites

@Sting

andjelkovic, levi bek, poznatiji kao grbavac

poznatiji kao prcko :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Au da pardon ja se izvinjavam :). A i slazem se sa vama, andjelkovic u 3cu ligu ^^

shta cu bio sam pod utiskom golmana koji je zasro :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

bio na tekmi, zacudjujuce bilo puno ljudi (po mojoj nekoj proceni 10 hiljada), s'obzirom da je padala kisa.

mada, ulaz je bio besplatan, pa recimo da je to razlog.

prvo poluvreme se konstantno napadalo, moze se reci da je i bilo nekakve igre, i onda na kraju poluvremena molina postize gol. pocetkom drugog upaljeno je dvadesetak baklji uz novu pesmu protiv ministra i trenutnog zakona o sprecavanju nasilja. drugi deo igre jedna velika NULA, nikakva igra, bez zalaganja po ocajnom terenu (od sredine prvog padala je kisa) i evro gol napretka 5 minuta pre kraja. poslednjih 6-7 minuta se bunarilo bez ikakvog uspeha..

sve u svema tuga se nastavlja...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...