Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

pa mogu oni da se dogovore kako hoce, mada po meni je i bolje ovako, jebeno hocu da gledam bayern i bolton u beogradu pa makar i po cenu da ne prodjemo dalje. mislim da je to i nashoj delegaciji prvenstveno bio cilj, da ugostimo dva velika evropska kluba na marakani. ako sam osudjen da u "evropi" gledam aris i bragu onda ne moram ni da je gledam.

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lesko,prioriteti,prioriteti...to moras da shvatis konacno...jebote,ja sam tako pratio Zvezdu,isao sam i na gostovanja,sve do one cuvene jurnjave/tuche u Chachku kad zamalo glavu nisam izgubio...i to me niko nije pitao da li se ja bijem ili ne,samo se gledala obelezja...i ja treba da rizikujem zivot da bi "vodje" dobijala besplatna gostovanja?Nek se teraju u kurac,hocu da gledam Zvezdu protiv "velikih" timova,boli me kara za Bragu i Aris

I jebote,kad budem video Luku i Frenka,pa mislim da cu da podivljam,ima da uletim u teren i da probam da uhvatim Frenka...ali samo probam :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Lesko,prioriteti,prioriteti...to moras da shvatis konacno...jebote,ja sam tako pratio Zvezdu,isao sam i na gostovanja,sve do one cuvene jurnjave/tuche u Chachku kad zamalo glavu nisam izgubio...i to me niko nije pitao da li se ja bijem ili ne,samo se gledala obelezja...i ja treba da rizikujem zivot da bi "vodje" dobijala besplatna gostovanja?Nek se teraju u kurac,hocu da gledam Zvezdu protiv "velikih" timova,boli me kara za Bragu i Aris

I jebote,kad budem video Luku i Frenka,pa mislim da cu da podivljam,ima da uletim u teren i da probam da uhvatim Frenka...ali samo probam :)

Sad sam se setio onog tvoj snimka sto si mi dao kad trchish na tesli, znash u vec cemu, i zamislio sam scenu na marakani da tako utrchish [:D]

Link to comment
Share on other sites

nije tesla,nego izlecem iz rupe kod hale :)))

Nego,brate,tu je dobra kinta,to bih ja uradio,ali recimo u Britaniji :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kako Studio B saznaje, predsednik Fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dragan Stojkovic Piksi podneo je ostavku.

U ovom trenutku, nije poznato da li je ona i neopoziva pošto u prostorijama FK Crvena Zvezda traju konsultacije, a definitivna odluka bice poznata tokom sutrašnjeg dana.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako Studio B saznaje, predsednik Fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dragan Stojkovic Piksi podneo je ostavku.

U ovom trenutku, nije poznato da li je ona i neopoziva pošto u prostorijama FK Crvena Zvezda traju konsultacije, a definitivna odluka bice poznata tokom sutrašnjeg dana.

ja bih mnogo voleo da Juga bude novi predsednik, al mislim da je to neizvodljivo i da ce da nam uvale Terzu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali omg,ae mi objasnite otkud ovo i zasto?Nesuglasice ili sta?Nagoja moj kurac :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

putuj igumane i ne pitaj za manastir

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Isto pitanje i kod mene,jel ima neka shema za sever?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

rofl, samo se ugradjujes skoro duplo..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...