Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anđelković je stoka. Gledam snimak i ne mogu da verujem da čovek nije niti u jednom trenutku podigao pogled sa lopte. Svaki njegov centaršut je bio napamet, a nema više Žigića da trpa otpatke u mrežu. Drugo, većinu utakmice na njemu je bio samo jedan igrač, pa je zato i nakupio ovoliko centaršuteva. Očigledno je i trener Rendžersa zaključio da od ovog nema hleba, pa se nije ni trudio da ga čuva.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Fudbaleri Crvene zvezde u petak u 13 časova će saznati ko će im biti rival u prvom kolu Kupa UEFA, a posle raspleta u kvalifikacijama izbor je sužen na pet klubova: FC Kopenhagen, Tvente, Groclin Grodzisk, Anortozis Famagusta i Elfsborg Buros.

samo da izbegnemo kopenhagen, cenim da sa ostalim mozhemo da se nosimo.

Link to comment
Share on other sites

dajte nam Anortozis da mozemo da prodjemo na gol u gostima :((

Kopenhagen sampion Danske

Tvente pored Aza Holandsko otkrovenje

Elfsborg svedski sampion

Groclin i Anortozis

eto dajte nam njih

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da li ce nas vise srati zhreb u godini kad imamo najbedniji tim ikada?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stigo Ronaldo iz Čada, Betolngar Misdongarti. Sada sigurno osvajamo ligu UEFA:) Samo mi žao Gojka Andrijašecića, umreće do izgovori ovo :)

Čovek je toliko popularan da sam dobio čak sedam rezultata u Googleu na njegovo ime :)))

Edited by Myst

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Stigo Ronaldo iz Čada, Betolngar Misdongarti. Sada sigurno osvajamo ligu UEFA:) Samo mi žao Gojka Andrijašecića, umreće do izgovori ovo :)

Čovek je toliko popularan da sam dobio čak sedam rezultata u Googleu na njegovo ime :)))

Od kojih su 3 vesti na b92 [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dok su igrači bili u avionu na putu za Poljsku, otkriveno je da Nenad Jestrović nije odradio suspenziju koju je ’zaradio’ još u novembru 2005. kada je u meču Lige Šampiona između Anderlehta i Liverpula na rasnoj osnovi vređao Mohameda Sisoka, igrača engleskog kluba.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...