Jump to content

Zasto Hejtujete Maru?


Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shta reci onda za mene poshto sam popio warn zato shto sam hejtovao Angelinu Jolie

A ona chak i nije chlan foruma (ili mozda Luckeyyeyyeey zna neshto shto mi ne znamo? )

Koliko ja vidim odavde, to je tema koju treba da raspravis sa Ivanom ;)

Link to comment
Share on other sites

...Naravno, slazem se da bi u duhu foruma bilo lepse da mara ume da uzvrati nekim malo boljim prozivkama pa makar da se nasmejemo pre nego sto ih suspendujemo, ali sta ces, ne ume to svako....

...cime bi izgubila "na paznji" da se ne pojavljuje nakon toga deset likova koji postuju "ahaha kako si glupa", "rekonstruisu gazelu, prijavi se da i tebe rekonstruisu" i slicno...

ahahhaha i laki hejtuje maru! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Shta reci onda za mene poshto sam popio warn zato shto sam hejtovao Angelinu Jolie [:D]

jeftino si prosao Komrade... [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Neki su ovde jako isfrustrirani... Bolje da nadjete devojku i radite nesto u zivotu osim sto se siljite kurceve na mari po ovom "forumu".

Obozavam ovaj forum, realno nigde nema ovoliko "jebaca i kul likova" na jednom mestu, ja shvatam to misljenje prema mari ali ne shvatam potrebu za omalovazavanjem iste, dobro ali da ljudi ovde nisu takvi ja verovatno ne bih ni dolazio na ovaj forum.

Jao ljudi ajde necemo vise da hejtujemo maru da se makar ovog otarasimo ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

omg, dodjem i vidim topik milion strana :)

jebe mi se da idem za nekim i da ga hejtujem, ako me neko licno ishejtuje, vraticu mu ili necu, nebitno, ali ovo sto vi pricate mi je patologija:)

pogotovo sto postoji i taj famozni ignore, mada i bez njega ne vidim problem...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je Marki OK,

s obzirom kol'ko me ima na RUR-u...

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ja vidim problem bez ignore-a a i sa njim jer ako je neko quote-uje dzaba mi sto se ne vidi njen post..

a i ljudi ce joj odgovarati i ne mogu citati odgovore na nesto ako ne znam sta je to nesto. mislim nije razumno

pa da, poshto je TOLIKI problem ako neki njen quote prodje, pa ti moras da ga procitas.. jer mislim ona pishe toliko ODVRATNE stvari, da je to neizdrzivo...

koji ste likovi, majke mi

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

dobro,za tebe se zna da si slep,buduci i da si uzeo trezor i tamo pravis zurke :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Moze jedna slika da vidimo ko je lepshi lag ili mara da znamo ko vishe smara ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja vidim problem bez ignore-a a i sa njim jer ako je neko quote-uje dzaba mi sto se ne vidi njen post..

a i ljudi ce joj odgovarati i ne mogu citati odgovore na nesto ako ne znam sta je to nesto. mislim nije razumno

okej, ajde, ali preterujes, mislim, sta se sve pise po ruru, kad bi covek obracao paznju na samo 20% tripova i dozvoljavao da to utice na njega, umro bi od neke gadne bolesti za par dana:)

stormscion:

ahahah, realno si objasnio celu FRTUTMU:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...