Jump to content

Duplirana ADSL brzina kod Telekoma


kRiK u tAmI

Recommended Posts

Dobio sam adsl 6 meseci posle potpisivanja ugovora tj. izdatog posla. Ma da dodje i do oktobra meni ne predstavlja problem.

ja sam chekao 8, pa ti vidi:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al ću da popunim beotelov inbox i da im držim liniju ako mi prvog ne povećaju dl, lenčuge glupe

Ne znam sta da ti kazem, ako funkcionishu kao SBB, onda ih smaraj danonocno. Dok ovi telekomovci, ne jebu te ko picka kishu, pa ti vidi. Kod nas ti je samo da chekas i da molis Boga :)

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovako.

1. Provajderi ne odlucuje niti rade upgrade brxine to radi telekom oni samo moglu da gledaju i eventualno da se bune ;)

2. Postoji vise vrsta aDSL prikljucka u centrali. Kod jedne moze da se to uradi automacki i ti ce biti promenjeni 1-ov u 00.01. (Centrala Bezanija je npr na tim) Drugi koji moraju rucno na licu mesta da se prekonfigurisu. Ti koji su na tim sto moraju rucno da se menjaju ima da se nacekaju. Opet ponavljam tu provajder nema nikakvu odluku to sve radi telekom.

Link to comment
Share on other sites

jao koliko si me sada smorio :D haaah neee totalno sam zaboravio na to :D

i ja hahaha smorio sam se sad :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

edit> dancevp2.gif

ijao i ja sam na toj centrali :D kaaraaaj :D haahaaha :D jos 25 h i 14 minuta :D

e da hteo sam da pitam :D znaci ja cu morati sada da menjam parametre na modemu posto dobijam vecu brzinu ili ne ?

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...