Jump to content

Duplirana ADSL brzina kod Telekoma


kRiK u tAmI

Recommended Posts

"Телеком Србија, доношењем нових – НИЖИХ цена, директно доприноси ширењу информатичког друштва у Србији. Наше предузеће, на штету свог прихода, жели да омогући што већем броју корисника да успоставе широкопојасни приступ интернету.

Одлука која ће сигурно обрадовати све кориснике, а која се односи и на малопродају и на велепродају, јесте она којом се у постојећим ADSL пакетима дуплирају брзине у downstream-u, при чему цена месечне претплате остаје иста !!!

Овим одлукама укидају се постојећи пакети и замењују новим :

¨ Пакет 256/64 kb/s замењује се пакетом 512/64 kb/s са непромењеном ценом претплате

¨ Пакет 512/128 kb/s замењује се пакетом 1024/128 kb/s са непромењеном ценом претплате

¨ Пакет 768/192 kb/s замењује се пакетом 1536/192 kb/s са непромењеном ценом претплате

Такође, укида се накнада за успостављање претплатничког односа за ADSL услуге за крајње кориснике у бруто износу од 5900 динара."

Preuzeto sa: http://www.sindikat-telekoma.co.yu/

IZVESHTSHTAJ SA 36 SUPSTITUISANE SEDNICE UO TELEKOMA SRBIJE *prochitati*

preuzeto sa www.mycity.co.yu

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

на штету свог прихода,
roflfuckingmao

i kada ce to?mene vishe interesuje kada ce da reaguju ostali provajderi, ili pelazimo kod telekoma kolektivno;)

mada. osecam da je ovo neka patka opet, tipa usvojili smo a bice jednog lepog dana:)

btw 512/64? wtf

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

"ta informacija jos nije zvanicno potvrdjena ... ne znam gde ste to procitali ... "

ali kontate sta su oni uradili

ako je istina

naravno znali su da ce to da urade, stavili cenu od 5900 za zasnivanje odnosa, i navukli ljude na ugovore, da ne bi platili tu cenu

i odjednom se ukida pretplatna cena

naravno ugovor se ne ukida

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja kad god sam zvao da pitam za adsl, posle nove dine, recheno mi je da nema placanja zasnivanja pretplatnichkog odnosa, znam i masu ljudi koji nisu nishta platili i ako su se prijavili dosta posle nove dina, do kada je vazio taj dil.

a ugovor morash potpisati u svakom sluchaju, ne razumem o kakvom se navlachenju tu radi.

@klg

naravno da dozvoljavaju, slichno kao kod drugih provajdera, posle 3 meseca verovatno, mislim potpisati ugovor sa telekomom do kraja zivota, pa to je kao da si potpisao ugovor sa samim djavolom:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

a čekaj, ti ugovori što su ih ljudi potpisali da bi izbegli plaćanje uvođenja ne dozvoljavaju raskidanje?

ne dozvoljavaju raskidanje 12 meseci

tachnije ti mozhesh da im vratish opremu i predjesh na uslugu kod nekog drugog, ali oni ce da ti i dalje zarachunavaju onaj paket na kom si kod njih...u najboljem sluchaju mozhesh da predjesh na 256 pa da izgurash tako...mada nakon pochetnih problema koje sam imao usluga im je identichna kao ona koja je bila kod ybca u najbolje vreme, zadovoljan sam...

Link to comment
Share on other sites

jebesh upload, to nama za news ne treba [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, izvini shto nema tvojih serija iz 1969-e kad je taj i taj imao svoju prvu ulogu od 3 min u 17-oj epizodi 6-og serijala [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to je bilo retorsko pitanje, samo sam hteo da ukažem da dvinijeva teorija o telekomu koji navlači ljude ne pije vodu.

kao sto kaze kole, 12 meseci (9 tacnije jer je prva tri besplatno) moras da placas pretplatu, tako da ipak pije vodu :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo chovek pominje i 3 meseca free...a ta 3 meseca je meni bilo samo 15% popusta ...no tu dolazimo do druge lazhi da ce da bude 1800 sa pdv-om kad ono to je cena bez...ono nije frka 300 kinti nego je sramtoa kako lazhu jer su i tako jeftiniji od vecine...

a weasele dok ne vidim dokaze nista ne verujem ;oP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...