Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- ne patetisi lale plz : )

- evo me na poslu ili ti strucnoj praksi, ili ti smaranju.

- i kao sto rekoh smaranje !

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

@pil

to ti je zbog vremena sto bi rekle bakute..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

od kad sam ustao pretvorio sam se u jebenog volverina... bez kandzi i nisam proveravao regeneraciju... ali jebeno osetim svaki miris u gajbi i to me mnogo nervira

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pao definitivan dogovor. Otvaramo firmu za piromanisanje i fotografisanje po svadbama, rodjendanima, kreshtenjima, ispracajima, a ako zatreba i po sahranama.

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

:o

English Breakfast :)

pa ne piju svi caj sa viskijem laki [:D]

Dobra ideja...

o.O ?!

nemoguce.

Ice Tea ili bash bash chaj sa viskijem? xD

pogotovo sto su ti pola noci ortaci povracali po istoj :)

Word.

@Topic:

Ja trenutno vrshim doktorsku disertaciju na temu "Zashto sam ja budan ovako rano" i smishljam koji fon da uzmem kao poslovni...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pogotovo sto su ti pola noci ortaci povracali po istoj :)

blablabla moguce moguce :)

inace mislim da sam juce prisustvovao jednoj od najbolesnijih scena ikada, sad kad sam se otreznio to sam skontao.

jedan ortak gamize deset metara do wc-a da povraca, znaci covek ne puzi, ne ide na kolenima, nego kao crv polako gamize, i u isto vreme drugi ortak se drzi sa ormar i oblaci patike, i sad posto je jelte pijan on se malo zateturao a ormar pustio nije, ali umesto da ga ormar zadrzi na nogama, on pada a ormar pada preko njega.

znaci havarija...

ma kriv je moj cale... nisam ga terao da mi kaze gde je sakrio njegovu domacu kajsijovachu.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

4 rodjendana i 1 svadba za ovih nekoliko dana...

Rough days dolaze ...

Ali barem je lepo vreme a ne kao prokleti cunami od sinoc...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

^ katastrofa... ne znam zashto pisati to na forumu...

EDIT: ovo je bilo za bleksana

on a side note, bio po izvestaj, i opusteno su mene okrivili za sudar (toliko o tome Neo :))... prvo saljem zalbu, pa onda idem u novine ako se budu zajebavali...

Link to comment
Share on other sites

:o

Da, u poslednje vreme (jedno 4-5 meseci) pijem ujutru chaj s mlekom. Ranije sam rokao nes kafu (poshto turske nema u Rusiji) sa mlekom, ali me je to smorilo pa sada pichim earl grey i mleko (koga imam u enormnim kolichinama jer Mother Russia daje besplatno po litar mleka svaki dan deci do 2 godine :))

LM, sedim na poslu, smaram se sa nekim glupostima...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kapiram da je laki stavio ":o" zbog toga shto svakom uzhivalacu chaja je poznato da mleko u chaju ubija sve 'pozitivne' stvari u istom i ne bi trebalo da se koristi sem ako ste rtdini englez :)

@topic

zheludac me savija svako jutro i svako veche vetj 3 dana :( moratju da krenem da pijem neshto za to inache tju se raspasti.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Da, u poslednje vreme (jedno 4-5 meseci) pijem ujutru chaj s mlekom. Ranije sam rokao nes kafu (poshto turske nema u Rusiji) sa mlekom, ali me je to smorilo pa sada pichim earl grey i mleko (koga imam u enormnim kolichinama jer Mother Russia daje besplatno po litar mleka svaki dan deci do 2 godine :))

Zapravo sam stavio upravo iz tog razloga kojeg je militj naveo. Ne cudim se tome sto neko pije chaj, sta vise, posebno mi je drago da to ljudi rade jer je chaj strava. A strava i ta Rusija sa tim mlekom, prosto covek da pozeli da ima dete samo da bi dobijao dzabe mleko ;) A btw, kad smo kod toga, kako se to tacno realizuje? Dolazi vam gajbi jednom mesecno 30 tetrapaka, ili imas neku karticu kojom to uzimas u prodavnici itd?

Jeo sam spagete ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...