Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste, nikad ne znash kad ce ti tako nesto da zatreba...neki od nas su sredjivali nozhem frizhidere u tudjini jer nisu hteli da se zatvore...

btw "shilo" i "zaneses se" znachi da si otvorio frizhider i krenuo na ladno da radish, poenta otapanja je da iskljuchish frizhider, otvorish vrata, stavish peskir na plochice i iskulirash neko vreme...+ najbolja alatka je strugalica za zaledjene prozore na kolima, no dobro, you live, you learn...

Nema veze....izlisno je raspravljati se sa tobom...no nema veze....objasnicu ti jednom prilikom....

@topic

Vozikao se po gradu, guzva na sve strane....uzas....

Link to comment
Share on other sites

I dalje chekam ADSL... Mada cenim da do oktobra nece biti nishta...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

izlisno je raspravljati se sa tobom...

shooo? samo zastupam svoj stav da nisi morao da se ispovredjujesh, a ne tebi je da me ubedish kako je to bilo neophodno ;o)

sto se topika tiche bio u relativno neuspeshnom shopingu sve torbice za oko pojasa sto imaju dase kupe il su prevelike il su premale, stvarno cu morati na vljakbu da odem...

also dosho ortak sa zhenom i detetom iz dalekog sveta pa idem da ih vidim nakon dve godine...jeee kako vreme leti!

Link to comment
Share on other sites

KAd se pravi u domu a ne kupuje u prodavnici ?:)

aha, bas jeste lep. :) cak iako ne sadrzi toliko cokolade kao npr. frikom.

a moja keva ga bas nije prabila ove godine... njam njam :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

brate, ti taj adsl cekas vec 2 godine:)

Pa da, chekam od kada je krenuo u Srbiji [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

chaj od jabuke i cimeta je ql! probaj divlju treshnju..

@topik..

posle par meseci odluchila da promenim karticu, 062 na kojoj sam imala neshto manje od 2din kredita.. spremam se da izadjem da qpim dopunu i iZput proveravam kredit.. kad ono +150din kredita vishe.. hmz.. ko prvo ne setjam se da mozhe da se dopuni kredit na 63/62 manje od 200din.. mada ko zna.. za te pare otishla u olala i pojela palachinq.. sve u svemu josh jedan dan proveden za knjigom.. :/

Link to comment
Share on other sites

tai rad lucky.. homemade vanila pwnage!

@ thread

blejim po netu, ujurio neki preveliki blek metal ftp, pa se sad izivljavam... jes da ne slusam blek uopste, al evergrowing kolekcija je nesto superkul.

posle idem do grada malo da izblejim :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako vudu, u svakom muzickom pravcu postoji nesto sto je dobro (osim u nu metalu [:D] )...

cizra:

brate, evergrouing kolekcija je ftw, ali it consumes its master, tipa skines sve relevantno, ali i dalje zelis da povecavas svoj precious i onda zavrsis sa raznim strahotama na hardu, mada ni to nije lose:

sexy poznanica: e jel imas sakiru da mi narezes?

teh kolekcija mast0r: naravno, al nemam prazne cedeove, donesi hard kod mene.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nego video sam zverka in both blicu i 24 sata, kako u nekoj firmiranoj majici briše table zorana đinđića! eh da se i ja učlanim u neku stranku, pa da teram modu.

al iskusno mu se ne vidi faca. josh mu i prezime heklerovitj al kapiram da je to ale vetj prvi primetio.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Danice, Hocesh da ih ja dam nikoli? [;)]

elem, od danas ekstra postujem ljude koji rade u komercijali i sa strankama. Uzas je pricati sa nekim ljudima koji imaju para, ni sami ne znaju koliko, a nemaju ukusa ni da sloze dve boje, a ispred stana na petom spratu u hodniku imaju patuljka.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Fog, The

Ghost Ship

Halloween: Resurrection

Ninth Gate, The

Omen

Omen 2

Omen 3

Ring

Saw

Seven

Toolbox Murders

Underworld

Van Helsing

Vampires

Choose your destiny, što bi rekli u Mortal Kombatu.

nemas ring II, a? samo da proverim za svaki slucaj :) jbt, nisam ni znala da postoji omen 2 i 3.

Danice, Hocesh da ih ja dam nikoli? [;)]

dzaba kad ce on da da dovli, pa ce tek onda dovla da uruci meni :/

[;)]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

divan dan danas iz brojnih razloga...

sto se tiche tog homemade icecreama

licno sam jeo 2-3 ona "pravishe" gde imash meshavinu za sladodled koju kupujesh kao i neke domace varijante sa jajima, slatkom pavlakom i chim josh sve ne znam pa onda ukus kafe pa sa votjem i stako sve nesto, i zaista znaju da budu bolji od ovih industrijski pravljenih, ali i dalje nijedan sladoled mi nije lep ko odl skul "shiptarski"/gelatto iz poslasticharnice

dalje

aj neko da skenira tu sliku ocu i ja da vidim zverka u kompromitujucoj situaciji

i za kraj, dano dete, dovlin najbolji drug Lauackzaueiyx je ovde najveci fan horora najraznijih vrsta, sto se tako okrutno igrash sa emocijama maldih forumasha?

Link to comment
Share on other sites

kapiram da ce vudu da skine i top sto imdb horora samo da dobije priliku da vidi zhensko uzhivo :)

pa, nadam se da i on (Dovlin drugar) ovo procitati. :)

eto, sad ćeš morati da uzmeš od nekog drugog, jer neću da dozvolim da mi se ime pominje u kontekstu zagorelog forumaša ;)

odo' sad da sređujem neku muziku, skinuo sam diskografiju nekog švedskog benda, a tagovi razjebani za sve pare.

Link to comment
Share on other sites

Vault 101 – Jewel of the Wastes. For 200 years, Vault 101 has faithfully served the surviving residents of Washington DC and its environs, now known as the Capital Wasteland. Though the global atomic war of 2077 left the US all but destroyed, the residents of Vault 101 enjoy a life free from the constant stress of the outside world. Giant Insects, Raiders, Slavers, and yes, even Super Mutants are all no match for superior Vault-Tec engineering. Yet one fateful morning, you awake to find that your father has defied the Overseer and left the comfort and security afforded by Vault 101 for reasons unknown. Leaving the only home you’ve ever known, you emerge from the Vault into the harsh Wasteland sun to search for your father, and the truth.

Preuzeto sa: http://fallout.bethsoft.com/home/home.php

To je priča igre, očekuje se u toku 2008. Pravi je Bethesda Softworks.

Fanovi, ovo je trenutak koji ste svi čekali!!

=]

@topik..

odoh na qnt..

Link to comment
Share on other sites

posle 3, OMG TRI!, dana pauze, opet se cirka :)

bilo neko drustvo iz srednje na bleji, prisecali se starih gimnazijalskih dogodovstina, sa setom u glasu!

posle sam izblejao u parku sa ortacima iz hooda a evo sada chekiram forum i gledam da'l da se upustim u fm duel..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...