Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja necu dozvoliti da mi kisha pokvari planove! Dozvolio bih da sam planirao da idem da se kupam na bazenu ;) ali posto treba da obidjem par mesta i tako to, koja su mahom "pod krovom", onda idem lagano u pohode. Pri cemu sam takodje obukao trenerku koju sam mislio da necu nositi sve do novembra.

Link to comment
Share on other sites

Idem da predam dokumenta za kredit.

I tu uletimo ja i jedna vec zaposlena arhitetkica i odradimo im neki "moderni barok" plan za stan. u stvari nije projekat toliko dobar koliko im se svidelo sto smo ubacivali neke fensi izraze (sve se radilo na engleskom jer ona ne zna ni rech srpskog osim "Gorane, Gorane, engage, engage"). I sad kao zavrshimo sve, napravimo izbor materijala, svedemo rachun (nekih 15 hiljada evra), oni se pakuju i izlaze. Sve bi to bilo nista posebno da riba u sledecih deset koraka nije kupila dve fotelje od po 210 hiljada jer "I kinda like them".

I sad meni nije jasno - zar su fudbaleri toliko dobro placeni i kako jedna zena moze tako da dere svoga muzha pa makar bila i ruskinja.

210 hiljada je koliko? 2,5K evra? Ako se gledaju moskovske cene to i nije neshto skupo. Ovde obichna fotelja koshta ~500e.

A zene generalno deru svoje muzeve nezavisno od toga iz koje su zemlje. One se samo pretvaraju u pochetku da im nishta ne treba ;) Da ne prichamo o tome shto se sigurno nije udala za bogatog fudbalera samo zbog toga shto je pametan i lep.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ti bar imas planove, tj. poslove koje treba da odradis. meni samo treba neko za bleju a niko nece da izadje :/

pa nisu planovi, zezanje bleja stos je, ali ne dozvoljavam da mi kisha pokvari iste! :)

Idem da predam dokumenta za kredit.

To mozes i nedeljom?

A zene generalno deru svoje muzeve nezavisno od toga iz koje su zemlje. One se samo pretvaraju u pochetku da im nishta ne treba ;) Da ne prichamo o tome shto se sigurno nije udala za bogatog fudbalera samo zbog toga shto je pametan i lep.

Bas sam gledao neku emisiju kad recimo zhena premijera Konga (npr) kupuje gajbu u Kaliforniji, a ona inace sva plasticna i gleda gajbe neke ogromne i skupe i u jednoj kao "ma mom muzu ne treba ne znam kakav wc, dajte mu samo casopis i klonju". Eto ti ga sad!

Link to comment
Share on other sites

zavrshio textove, lagano skidam nove heroes stripove i dark tower sad kad je kompletan

vreme se kanda popravlja...mozda nesto i bude od onog tenisa...

Popravlja? Gde to? Kod mene je tek pocela da pada kisha.

Ali nema veze, jeo sam domacu supu i piletinu i krompir, tako da sam ja podmiren :))

Doduse, ja cu tek sada da se bacim na tekstove, ne znam ni sta me sve zapravo ceka od toga.

Link to comment
Share on other sites

zavrshio textove, lagano skidam nove heroes stripove i dark tower sad kad je kompletan

vreme se kanda popravlja...mozda nesto i bude od onog tenisa...

uspeo si da me nateras da pogledam kroz prozor.... u nadi da cu videti plavo nebo =((

za nedelju dana opet u USA. to je onaj fazon, ne znam da li de se smejem ili da budem emo.

jel vam se desilo nekad, da ono, ne mozete a da ne pricate sa ribom? mislim vratim se iz teretane i moramo da se cujemo i tako to. ne znam koji mi je, nikad mi nije bilo ovako. iako je ona u USA, cujemo se redovno. aj RUR magovi, dajte neki pametan OPSIRAN post. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

blah..izglda da nisam smeo to da kazhem...evo ovde na b.kosi gde je nebo mutno ali "svetlije" bilo poslednjih sat-dva i ulice krenule da s' sushe sad opet krenula kishica...smor...

edit

ali i pored vremena uzhivam uz svoju frishku jakobs kronat gold kaHfu sa napolitankama...pre ruchka naravno ;o)

Link to comment
Share on other sites

^ brate, jedva chekam da odesh u usa :) svaki dan te gledam kako kukash [:D]

aaaaaaaa nacicu ja i tamo net, pa cu da kukam za Srbijom. [:D]

moj personal statement

"nikad dosta kukumakanja i piletine"- :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

usrano vreme al donekle mi i odgovara poshto ne mogu da se shetam mnogo napolju. samo da se do uveche smiri kisha da bih mogao da obavim neke akcijice ako se sve poklopi [:)]

jel vam se desilo nekad, da ono, ne mozete a da ne pricate sa ribom? mislim vratim se iz teretane i moramo da se cujemo i tako to. ne znam koji mi je, nikad mi nije bilo ovako. iako je ona u USA, cujemo se redovno. aj RUR magovi, dajte neki pametan OPSIRAN post. :)

to je valjda ono shto ljudi zovu emocijama [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...