Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

san traje onoliko koliko traje. glupost je to da traje 2 sekunde

Najduži san, posmatran iz realnog vremena, tj. sa jave, traje 8 sekundi.

Toliko traju moždane aktivnosti (promene alfa i ostalih talasa) kada se organizam nalazi u REM (Rapid Eye Movement) fazi.

Tako je barem pisalo u medicinskim knjigama kad sam se razboleo pa sam se informisao oko toga od čega bolujem.

Link to comment
Share on other sites

Nemojmo da smo jako uvereni u sve sto se trenutno tvrdi da jeste. Nauka je dosta puta pogresila i opovrgla svoje prvobitne stavove. AlexG kaze da san traje 8s. Ja sam gledao da su dokazali da traje duze. Fora je u tome sto i dalje se ne zna sta se tacno desava u glavi dok spavas.Ima tu gomila teorija. Takodje sam citao da su psihijatri radili na tome da pokusaju da rasumace kosmare. I tada su skupljali izjave od nekoliko hiljada ljudi. Na kraju su uzeli pedeset najcescih kosmara i rastumacili sa privatnim zivotom svih koji su ih sanjali. I tacno su nasli sablon sta koji kosmar predstavlja. Ali to vazi samo za kosmare.

Link to comment
Share on other sites

kad budete sanjali da upadate u wc a zorica brunclik kenja na wc sholji, javite se

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^neam kosmare, ali je dovoljno da sanjam koa pre neki dan, u svojoj sam sobi preko parketa protrcava bubasvaba....probudio sam se ko u filmu u najgorim kosmarima :P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Heh, ma najjace je kad sam sanjao da bezim kroz njivu, i svakih nekoliko metara pojavljuje se zid koji moras preskociti, a vija te neko ne znam ko, posto mene nisu stiglu uhvatiti ali znam da mi je ostatak drustva bio ubijen ...

Ili san, kad sam sanjao da sam ispicko razrednog ko malog majmuna i izbacili me iz skole ... [8D]

Edited by subE-

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

^najgori su mi snovi kad me neko juri...ne moze nikako da me stigne, ali brate, ustajem isprepadan nenormalno

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

šroflmao!

Ja mnogo sanjam da letim, i vremenom, posto puno sanjam taj osecaj, u snu sam razvio tehniku za kretanje kroz prostor.

U pocetku, snova sa letenjima, uvek kada bi odskocio od zemlje, isao bih na gore (kao da ste u cs-u promenili gravity), i onda sam polako poceo da kontam tehniku letenja.

I takoooo...sad sam PRO!

Link to comment
Share on other sites

da,to sa rukama je zajebano...

nego ja u poslednje vreme i to bas cesto,sanjam da su mi sjebani zubi. ali toliko je realno da mislim da stvarno nesto radim sa zubima dok spavam. ili sanjam kako mi ispadaju ovi prednji i onda ih vracam a ono rasklimano skroz. onda kako mi neko posece zube na pola i boli uzasno :) bas je odvratan osecaj,nekad se toliko istipujem da kad se probudim gledam da li su mi svi zubi na broju.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...