Jump to content

Recommended Posts

Hteo sam da pitam jel ima neki tumac ovde za snove ili zna nekog tumaca za snove.

Otkad znam za sebe ja sanjam jedan isti san po mesec dana ili dva i onda vise nikada pa posle godinu dve opet krenem da sanjam neki drugi san i sve tako i sad sam opet poceo da sanjam.ovaj san vec sanjam 2 nedelje i verovatno ce prestati uskoro ali cisto da pitam da li to znaci nesto jer ja retko sanjam ali desavalo mi se kao sto rekoh i ranije da sanjam ovako neki san vise puta zaredom. I jel neko od vas sanja na taj nacin isti san mesec dana ili 2 meseca svaki dan pa posle nikad vise?

San pocinje ja pred ogledalom jedem veliku zelenu jabuku koja je extra lepa i ukusna ali koliko god se ja trudio da je ne jedem ja je automatski jedem, i negde na pola puta mi se zubi zaglave u jabuci i ne mogu da ih izvucem iz jabuke mogu samo da nastavim da grizem sto i automatski radim i kako nastavim tako mi zubi popucaju(kao da su od stakla) i to je stvarno gadan osecaj(jer gledate u ogledalo kako imate sve zube do pola i taj zvuk pucanja zuba i osecaj da su pukli odvratan) i onda se automatski budim.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali tumac za snove:)

citaj junga, sta da ti kazem ili idi kod nekog psihokurca...

ovako laicki, moze da prodje objasnjenje da mu to dodje neki problem koji pokusavas da resis, a ne mozes ili tako nesto, jebem li ga, simbolika podsvesti je istripovana:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e pazi,to sa zubima je jako lose.. jer kada sanjas da ti ispadaju zubi,znaci da ces nekog dragog izgubiti ili ces se(ne daj Boze) razboleti... a s obzirom da gledas u ogledalo mozda je si bas ti u pitanju,pa zato preporucujem zubara :)

btw,ono sto sanjamo uglavnom nije neko ultrapredskazanje vec samo ono o cemu podsvesno u toku dana najvise razmisljamo,tako da opusteno,mozda si samo planirao da ides kod zubara pa te zato taj san proganja :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ma boli te kurac.Tako sam ja sanjao neku ribu koju nikada do tada nisam video kako gura kolica sa bebom prema meni (i to u parku neke banje lol!?), bezmalo mesec dana.Onda se sestra udala i od te nocu nema vise sna.Logike nigde.Potom nisam ni sanjao uopste (ili se nisam secao da sam sanjao) dve godine, pa sam se kao ti sad zapitao da li je to normalno.Tada sam presao na novi posao i usnim sam sebe kako jedem semenke.Neka crke Jung sve je to normalno.

Link to comment
Share on other sites

Ma boli te kurac.Tako sam ja sanjao neku ribu koju nikada do tada nisam video kako gura kolica sa bebom prema meni (i to u parku neke banje lol!?), bezmalo mesec dana.Onda se sestra udala i od te nocu nema vise sna.Logike nigde.Potom nisam ni sanjao uopste (ili se nisam secao da sam sanjao) dve godine, pa sam se kao ti sad zapitao da li je to normalno.Tada sam presao na novi posao i usnim sam sebe kako jedem semenke.Neka crke Jung sve je to normalno.

pa i cika jung kaze da je normalno:)

to da li se ne secas ili nisi sanjao - ne secas se:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma garantovano se zentaš nešto oko zuba. Zimus sam imao seriju popravki, a pre prve sam u stvari krenuo samo da popravim jedan koji mi je bio kritičan. I pošto jelte nisam znao šta me čeka, tripovao sam da je totalno propao i da mora da se vadi, pa sanjam da mi je ispao, trgnem se u pola noći i krenem da pipam po ustima jel tu il sam samo sanjao.

Prema tome, zubar -> that way.

Mada realno, sad kad bih zagrizao for real jabuku tako ko što si opisao, tačno bi mi ostalo pola zuba u njoj, bez obzira što nisu kvarni :D

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...