Jump to content

Dream gaming konfa ^^


Force

Recommended Posts

Možda je ipak najbolje da kupiš najjeftiniju moguću mašinu i ne nadograđuješ je sledećih deset godina. Tako onda možeš, kao neki odavde, da igraš samo troo igre, a kad se za desetak godina nekako nakaneš na apgrejd, onda možeš da bitchuješ po forumima kako se sve najednom promenilo a do juče su se igrale drugačije, prave igre. I to ne zato što si ti propustio sve što je u međuvremenu izašlo, nego su se Zle kompanije koje rade za pare urotile protiv tebe i tebi sličnih, pravih delija i ljudina!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok samo da dopunim gore navedene postove igram se na konzolama vec 10+ godina. Iz dosadasnjeg iskustva mogu da ti preporucim jednu stvar ako zelis samo gaming kupi obe next gen konzole X360 i PS3.Zbog cega? Ovako X360 iz prvog i najboljeg razloga piraterije igranje next gen igara sa Unreal 3 Enginom za 500e(ili 300e ako mozes da nabavis box iz inostanstva) x360 kao sama konzola nema toliko eklsuziva kao sony naravno ima mnogo vise nego sto je xbox kec imao, ova konzola ce ti sluziti iskljucivo za multi platform igre.

Ps3 kupi slobodno konzola ima mnogo vise nego sam box pocevsi od blue ray playera do mogucnosti kacenja standardnih hard diskova, mogucnost instalacije operativnog sistema torenta web browsera i ostalih gluposti.Sto se tice originalnih naslova to stvarno nije problem da izdvojis 50e jednom u 2-3 meseca za neku igru posto realno gledano godisnje nema vise od 4-5 mega igara za PS3 (ostalo sve ima na boxu koji ti sluzi kao multiplatform konzola). I naravno za kusur koji ti ostane kupi neki HDTV (720p - 1080i) do nekih 500e i sve ce ti na kraju izaci kao ta planirana masina oko 1600eura.Evo ja imam vec dosta dugo x360 i HDTV prezadovoljan sam naigrao sam se za ovih par meseci kao niko, planiram u novembru da kupim PS3 kad izadje MGS4 posto sam veliki fan igre i naravno zbog onog sto sve PS3 pruza...

I za kraj jos jednom ako hoces da igras kupi konzolu a ako ne PC za sve ostalo.. Poz

Kupovina PS3 ce biti isplativa tek za godinu dana kad dodju njegove ekskluzive, sad je to glupo uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Uvek cu imati jak PC zato shto mi treba za posao. A kada dete malo poraste imacu i obe konzole ;)

Možda je ipak najbolje da kupiš najjeftiniju moguću mašinu i ne nadograđuješ je sledećih deset godina. Tako onda možeš, kao neki odavde, da igraš samo troo igre, a kad se za desetak godina nekako nakaneš na apgrejd, onda možeš da bitchuješ po forumima kako se sve najednom promenilo a do juče su se igrale drugačije, prave igre. I to ne zato što si ti propustio sve što je u međuvremenu izašlo, nego su se Zle kompanije koje rade za pare urotile protiv tebe i tebi sličnih, pravih delija i ljudina!

[jupi]

stvarno su smorili sa tim fall(ing)out-om...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Doooooooooooooooobro :)

Hmm sve je tako zbunjujuce :)

Ja trenutno imam pare da kupim obe konzole sada odma sada , ali nekako ne znam ni sam :))

Sacekacu jos malo do mog rodjusa onda pada odluka jbga kako se kaze 2 puta meri 1 seci :)

Ko zna kada cu ja ovaj kes imati sledeci put ( kada se za stalno zaposlim :)))) )

E sada jedno pitanje preko cega se ide na net sa xbox 360 sta adsl modem kablovska ???< i preko kojih nasih operatera ? ( providera ).

Isto tako i za sony 3 .

Neka neko objasni ako zna , to malo ne mogu da ukapiram kada sam isao do providera da uplatim net za ovaj mesec ja bezveze pitao i oni kazu nem pojima :)

Od malih nogu se igram tipa na aparatima , sege mege razne , sony 1 i sada kad imam kes ne znam sta da radim jer zadnjih 4 god sam stalno samo na kompu pa sam se i odvojio od konzola . ( doduse imao sam jedno vreme sony 2 )

Ja da imam jos 1500 E ne bih se dvoumio da kupim sva 3 :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice onlline usluge za x360 ces morati da kupis wi fi adapter (posto ga sama konzola nema), ps3 ga ima u sebi vec wifi samo bocnes i uzivas.

PSN (playstation network) je potpuno besplatan za koriscenje dok Xbox Live servis ako hoces da ga koristis moraces preko vize da placas.^^

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice onlline usluge za x360 ces morati da kupis wi fi adapter (posto ga sama konzola nema), ps3 ga ima u sebi vec wifi samo bocnes i uzivas.

PSN (playstation network) je potpuno besplatan za koriscenje dok Xbox Live servis ako hoces da ga koristis moraces preko vize da placas.^^

Cekaj cekaj sta ubodem u telefonsku uticnicu i to je to kako sam te ja razumeo ??:P A protok , neko vreme kod providera ,flat neki ko za pc nista a ?? samo ubodem upalim konzolu odem network i to je to a :D

Ne znam sada uzeti pc ili konzolu ipak pC je pc :))

Kontam da cu uzeti jednu .

A to za xbox 360 sta ako ne platim ne mogu da igram on line ili samo taj gold nalog a sa silver i srebrnim kojih dobijam for free mogu li ista da igram ??

I koliko se krecu cene za xbox 360 isto i za ps 3 ono najnize ako neko zna u NS-u Bg-u ?

I igre koliko su ogrinali i gde ima piraterije ??

Mora da sam smorio opasno jbga kada nisam toliko upucen u konzole danas :)

Link to comment
Share on other sites

a softverski ?

LOL sada sam na sajtu xbox - a 360 tamo konzola kosta 399 $ omg a kod nas 500 E omg jebem ti nasu zemlju.

Ovaj da konzolu moze da nadjes cak i za nekih 230eura na rasprodaji u inostanstvu, a sto se tice originala za box koliko se secam da deru ovde tipa Gears of War je pre 3-4 meseca u Plato knjizari kostao 7999din. [roflmao], za ps3 origanali su 50-60eura. Sto se tice piraterije i ostalih stvari baci pm ili msn da ti objasnim posto je zabranjeno pisati o pirateriji na forumu valjda [8D] [8D]

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

vudu, pati bejbe, PC nikad nece izumreti kao gaming platforma bash zbog evropskih HC igracha i developera koji igraju zhanrove za koje su neophodni tastatura i mish...jedino sto cesh moci da diskutujesh o tome da li se stvar sa procesorom, HDom, (hd)DVD rezachem, net konekcijom, mishem i tastaturom koja se prikljuchuje na 30+ inchni ekran nativne rezolucije inzad 1900x1300 zove PC ili konzola ;oP

Link to comment
Share on other sites

Najjache sto se tripuju a ne kapiraju da su te njihove konzole nista drugo nego osakaceni kompovi napravljeni samo sa jednom svrhom ... da se igraju igre ... koje su i dalje prema pc igrama jadne .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kako smarate, dechko hoce da kupi PC a vi ga ubedjujete kako je PC mrtav, tj umire poslednjih 10 godine nikako da crkne mamicu mu njegovu

-sa tim parama ne bih uzimao nista ispod 4 gb rama (veliki broj nadolazecih igara ce biti vista only, dugorochno gledano)

-ne bih uzimao nista ispod 8800 gts ili x (8600 varijante mozda rade sada posao, posle toga ce da prdnu u chabar, pitanje je kakve ce biti od ponude u oktobru)

-veliki wide monitor je veliki zez, jer posle morash stalno da imash top grafiku da bi se igrao fino u njegovim visokim rezolucijama

-sli ti iskreno ne treba, em je skupo, em je nepraktichno drzati bilo sta sem top karti u sli varijatni, a to kosta 1k evra

-quad core kao sto su ti rekli je nepotreban

ako hocesh da se igras arkadnim zajebancijama skochi spucaj sprzi onda pusti mozak na otavu, kupish konzole i onda se sa komshijinim klincima zajebavash igrajuci mario bros teeeeenis, kuuuglanje, fallout 3 i slichno :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogu ljudi da pricaju sta hoce ko je jednom imao konzolu nebi pricao tako, vec godinama konzole imaju kvalitetnije naslove od samog PC-a naravno cast izuzecima Blizzardu i jos nekim firmama koje naprave remek delo svake 3 godine. Kada vec pricate o hardveru neznam dal je neko od vas svestan koliko je bacanje para igrati se na PC-u posto sam PC kao platforma neiskoriscava ni 20% svojih hardverskih mogucnosti. Realno sada na trzistu mozes za nekih 700eura da kupis PS3 koji ima hardver koji ce tek biti standard na PC za 3-4 godine verovatno, pocevsi od Blue ray playera (koji sam kosta oko 600eura), pa onda sam Cell procesor (koji ima 8 jezgara koji je godinama napredniji od Intellovog quad core sistema) mislim neznam stvarno o cemu pricamo jos 1999-te godine PS2 kad se pojavio imao je igre na DVD-u.Kad je DVD postao standard medium za PC?2003-2004??? Kao sto je neko vec jednom rekao budocnost PC ce se svoditi na MMO i multiplayer zanr u budocnosti jebiga tuzno ali istinito.

@G!!!! Radije cu da igram Super Mario Bros tennis i kuglanje nego Fallout 1 i 2 [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...