Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@panov lavirint - nije zomfg remek delo kinematografije ali je kao krajnje atipichna bajka prelep film i realno najbolji film na toj sinemaniji - i ko je izashao sa projekcije istog je budala neverovatnih razmera, hvala =o)

@bbm - dude, there's anne hathaways nekkid boobies in that movie! ;o)

Link to comment
Share on other sites

eh da zaboravih i da ja bacim hejtitj na panov lavirint. to je od onih filmova koji nemaju radnju/prichu nego te hvataju na "jao kako smo se istripovali" i takvi filmovi mi idu na qrac. al realno nikad ne bih izashao sa projekcije filma ma koliko da je losh, jel mu to dodje kao nauk .. platio si za sranje, sad imash da ga gledash do kraja :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Bee Movie i moram reci da sam, barem sto se tiche animacija za 2007mu, odusevljen. Ako nije najbolji, onda je sigurno drugi najbolji crtac proshle godine posle Ratatuija. Dobra pricha, dobar humor....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam neke filmice od druga i ovo sam gledao u zadnja dva dana:

Hitman: nije los

AvP2: zaobici

Sweney Tod: dobar je, pogledati, mada smara s vremena na vreme

Golden compas: pogledati ako niste citali knjigu, ako jeste nemojte

Stardust: Ovaj mi se svidza : ) pogledati obavezno, fantasy³

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam neke filmice od druga i ovo sam gledao u zadnja dva dana:

Hitman: nije los

AvP2: zaobici

Sweney Tod: dobar je, pogledati, mada smara s vremena na vreme

Golden compas: pogledati ako niste citali knjigu, ako jeste nemojte

Stardust: pogledati ako niste citali knjigu, ako jeste nemojte

fixed

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a ja bas skinuo avp2, planiram da pogledam veceraske. mislim koliko losh meze da bude -_-

toliko losh da su neke scene montirane van logichkog sleda dogadjaja? ;o)

lower the expectation bar to a '90s low budget slasher horror level and enjoy away ;o))

Link to comment
Share on other sites

hehe then you're screwed...;o))

u principu problem ovog filma je sto je imao vidno manji budzhet od prvog avp-a koji pored svih svojih probema nakon inicijalnog povratjanja ima jedno 40 minuta kontinuirano dobre, kvalitetne akcije.

ovo je mozhda napisano kao slichna akcija, ali somewhere down the line je postalo jasno da nemaju love za takvo planianrenje pa su pocheli da ispravljaju u hodu...no ono, ima par finih kadrova i mozhe da se pogleda...

ali ako trazhish vishe - you're soo screwed ;o)

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam gledao na festu "Bivsa ljubavnica" http://imdb.com/title/tt0437526/ francuski film. Vidi se da je zena rezirala i da je zena pisala, sto nije uopste lose, samo hocu da kazem da se primecuje, sto po automatizmu znaci da nekome moze da bude dosadniji nego sto zaista jeste. Maestralna gluma Asie Argento uz nekoliko genijalnih scena, cine ovaj film veoma prihvatljivim za gledanje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

danas sam gledao francuski film "tajna zrna"...predugacak,dijalozi dave,ne svidja mi se nikako...

drugi film je bio japanski "ponovo rodjen"...prvih 10min filma sedi zena ispred belog zida,i isprica kako je njena kcerka ubila drugaricu iz odeljenja...Zatim otac ubijene devojcice sledecih 5 min prica njegovu stranu dogadjaja...i sve to u jednom kadru!!!

Sledecih SAT I PO(bez preuvelicavanja) vremena filma nije se progovorila JEDNA JEDINA REC...ja sam bukvalno hteo da poludim...

na kraju filma je narator izgovorio 2 recenice,kao neki rezime svega...

znaci katastrofa...

:(((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

eh da zaboravih i da ja bacim hejtitj na panov lavirint. to je od onih filmova koji nemaju radnju/prichu nego te hvataju na "jao kako smo se istripovali" i takvi filmovi mi idu na qrac. al realno nikad ne bih izashao sa projekcije filma ma koliko da je losh, jel mu to dodje kao nauk .. platio si za sranje, sad imash da ga gledash do kraja :)

meni je panov lavirint super, za razliku od ostalih 'mashta' filmova ovaj jedini valja

pa ne znam, i meni je brokbek odlican film

sacekao sam jedno godinu dana da prodje pederski hajp, pogledao ga i odusevio se

meni se taj film uopshte ne dopada....

-nachin kako su se smuvali na brzaka odjednom itd. uopshte nije realan po meni

-i tako se smaraju godinama oboje pate vidjaju se jednom godishnje ako se secam? da bi na kraju ovaj na najgluplji moguci nachin umro i kao to je to

mislim mozda bi i ispao dobar da su ga malo bolje obradili

shto se gay pricha tiche ima extra anima i to matora Ai no kusabi

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ali ja imam ogromna ocekivanja za '90s low budget slasher horror filmove [:)]

moja logika: imas predatora u filmu, i ejlijena u filmu. moze!

Ocekuj transformerse samo sa predatorima i alienima ... :|

Razocarao sam se opako ... pa jebeni predator 1 nema uopste zena u filmu a kamoli neke romanse, a predator 2 ima sporednu ulogu neke pandurke koja zagine i niko se ne osvrne dva puta za njom ... dokle vise to jedenje govana ....

Isti jebeni k kao u transformersima ... neki lik tunjavi koji razvozi pice i lozhi se na hot plavushu koja je sa lokalnim ragbistom koji naravno ne ide u wc bez svojih ortaka iz ragbi tima ... i naravno ona otkachi siledziju i bude sa tunjavim ... blah ... Zar oni nemaju malo obzira prema inteligenciji gledalaca?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E G i svi ostali,pre mesec dana je na HBO comedy je bio jedan filma a ne znam kako se zove,fora je sto ima neki trip da kada gledas onaj "tv vodich" ponekad nece da vrati unazad pa nisam mogao da vidim koji je film bio,zove se nesto tipa "kako zavesti xxxx(ne znam ime" melinda mozda...jel zna neko?

FIlm je totalan trip,lik pokusava da smuva neku devojku tako sto njenom decku namesta ljubavnicu a lik ni kriv ni duzan,lik je opsednut njome i na kraju njegov najbolji ortak bude sa njom na jednu noc i ispostavi se da ga je ona iskoristila tako nesto ^^ zna neko?

Link to comment
Share on other sites

odgledah pirate sa kariba 1, 2, 3 konachno :)

kad bih morao da radim taj nezahvalni zadatak da ih poredjam po boljotji! bilo bi 3>2>>>1. mada dodushe tome kumuje i chinjenica da kad sam krenuo da gledam keca bio sam pod predubedjenjem pricha ljudi "omgomg to je najbolji film ikada lala". maestralna gluma od strane depa (zar se i moglo ochekivati manje), dzefri rash je po meni dao najbolju ulogu u tretjem i prvom delu .. prosto to je pirat :), swanovka nije bila losha .. jedino jebeni orlando feget blum mi uopshte nije lego u sva tri dela. tuzhno shto iz najloshijeg dela (keca) je najbolja fora u sva tri filma, kad zaglave na pustom ostrvu "Welcome to the Caribbean, love." umro sam :) sve u svemu kao triologija nije loshe, kao posebni kec sranje, dvojka so-so, trojka maestralna :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...