Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

legion of superheroes

znaci boze, oh boze dragi boze...

sta danas deca gledaju...

heroji poput bouncing boy i triplite girl(mada to je sjajno ali ne za decu :) tri bliznakinje drolje oskudno obucene... hmmmmm)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Sleeper

shta drugo retji sem vudi faking alen [:D] neverovatno koliko je film genijalan govori i podatak da poslednji put kad sam ga gledao pre 10 godina josh uvek se setjam dijaloga, scena .. skoro celog filma :)) sigurno jedan od 3 najbolja vudijeva filma ikada :) meni je toliko film genijalan da cha ni parodija na beni hil momente mi ne smeta :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

da,da,odgledah i ja to sinoc...odlican je film!

a sada sam gledao "talk to her" od Almodovara...mogu reci da je film dosta zanimljiv,na granici morbidnog,ali mislim da ga vredi pogledati...

juce sam takodje odgledao film "love actually",i nikom ne bih preporucio da gleda to...SVI SU JEBENO SRECNI I ZALJUBLJENI !!! MRS !!!

eto,cisto neke preporuke :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

juce sam takodje odgledao film "love actually",i nikom ne bih preporucio da gleda to...SVI SU JEBENO SRECNI I ZALJUBLJENI !!! MRS !!!

taj film se gleda zbog mr. atkinson vs mr. rickman scene u prodavnici...sve ostalo je ljubitj ljiga...no taj 1 minut izvuche ceo film =o))

Link to comment
Share on other sites

Hvala kole, odgledao sam sinoc i Policisku akademiju 7 :D i uopste mi se nije svidela predhodni delovi su mnogo, mnogo bolji..!!1

Pa zna se da je najbolji prvi deo i drugi, eventualno treci :D

evo sad sam odgledao "Ovo nije glupi tinejdzerski film" ! Po stoti put :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

a sta mudri ljudi rura misle o seriji life on mars? vidim ima sasvim dobre ocene :)

Kada bih nosio dve serije na pusto ostrvo ;) to bi bili Life on Mars i Life.

Sa druge strane, prva epizoda Ashes to Ashes mi se nije dopala.

Sam Tyler > Alex Drake

70s > 80s

Ai rezhiser je som.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ja bih Life i Sopranose [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Hitmana :)) Hah, kakav film ... znači ok je da ubiješ vreme, ali je tako nekako prazan i šupalj da nema onih elemenata kad se ložiš jer si igrao igru (kadriranje lika kad hoda, patkica u kadi, pozdrav luki itd) nekako je da se skroz smorish :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...