Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

pitch black + dark fury + chronicles

ne da mi je legao ovaj mini serijal ne nego ne znam :) prvi deo pogotovo .. neverovatno kako i za 0$ budzheta mozhesh da snimish akciju koja je i vishe nego solidna, al naravno to je sve zbog Vin Dizela [:D]

[|)]

Bash sam prekjuche gledao Chronicles director's cut (u hd-u zomg!). Tako lejmerski, a tako jebeno dobro... [8D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sad sam odgledao i am legend, zanimljiv koncept koji je mogao da bude razvijen u sto puta boljim pravcima (a la "the stand), ali boz emoj, holivud je to.

@ vin zeldi

baja do jaja, a butcher bay rula, steta sto je bagovit dosta :/

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

the stand je sjajna knjiga i dobar film, ali knjiga je bas sjajna :)

secam se da sam imao toliku zelju da je procitam da sam nalozio kevu da cu bas to da radim za maturski rad iz engleskog pa sam je celu ostampao :)

@topic

mel gibson manije se nastavlja

forever young - sta ja znam, ok film, mel je smeker to stoji, njegov film ne moze biti los, ali nije to mel koga svi volimo i postujemo (californication: "baby i'm sorry but some stupid guy takes the phone for me, he freaks out like he's Mel Gibson or something")

ako kuzite sta zelim kazat :)

hocu filmove sa mel gibsonom

ako neko ima nek se javi na priv :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odlgedao I Am Legend, nije loshe, mada sam ochekivao vishe. Sad skidam No Country For Old Men, pa se nadam da cu i to vecheras odgledati, pa javljam utiske :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

^^

hehe odlichan, gledao ga i u biskopu i na kompu, kole kad ce nastavak :)

ledena kraljica mozda jeste ali nije kuchka nego andjeo ne diraj mi nicol ujedam

+1!

skidam dark fury, nekako sam uvek imao osecaj da postoji josh neshto na tu temu i evo maud me podseti na to :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sjajan je jer me podseca na trash filmove osamdesetih, ja stvarno ne znam kakvu dubinu i kvalitet ocekujete od zombi filma.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao night of the living dead, day of the dead, i ovo sinoc, i nekako mi nije za poredjenje jer su sva tri koncipirana na svoj nacin (kuca/bunker/grad). doduse, taj fazon "ima mesta za sve" jeste jadan :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet

prokleto genijalan film (i prokleto tezhak za pracenje bez engleskih titlova jer govore brzo, arhaichno i pevaju...)

Dzhoni Dep je nevidjen car, jedina vetja faca od njega je ona Heleena Bonam Karter...luda zhena majkemi...samo bez zvuka posamatrati njihova lica tokom "worst pies in london" je nesto fantastichno...a to je pochetak filma =o)) takodje dok chovek gleda ovog dzhonija ne mozhe da se otme utisku koliko ovde lichi na krisa vokena u sleepy hallowu...i koliko bi intervju sa vampirom bio bolji da je dzhoni zamenio bilo koga od glavnih glumaca =o)

ironichno, ali najveci problem koji imam sa ovim filmom je alan rikman =o) ne bojte se, i dalje sam ja u pitanju i alan jeste faca i odlichan je ali ga ima taaako malo u filmu da ne mogu da vidim chime je njegov performans (totalno abitan pored prvopoemnutog para glumaca) zavredio nominaciju za oskara

za kraj da pomenem malu dzhejn visener koja glumi dhzoanu...klinka ima lice kao da je neko morfovao mirandu richanrdson i kristinu richi u jednu osobu...totalno sublimat svih zhenskih lica kojima barton tezhi u svojim filmovima...keep an eye out for that one ;o)

Link to comment
Share on other sites

sweeny todd je "legenda" o koljachu iz londona koja je filmovana, "knjigovana" i 70ih postavljena na brodvej kao mjuzikl...

ovaj film je ekranizacija brodvejskog mjuzikla...u principu nema misterije oko toga ko je ubica, samo oko toga koliko ce tragichan kraj da bude...pojashnjeno dovoljno? ;o)

i hbc, iako mu nije zhena na papiru, zhivi sa burtonom vec x godina i imaju zajedno decu...

Link to comment
Share on other sites

pa film je mjuzikl, a pricha ide o berberinu koji jeli hoce osvetu, otud ova 2 dopunska zanra, krimic/triler.

pa dobro nije bash lako zakljuciti da je film cist mjuzikl... pogotovo ako ima tag Crime / Musical / Thriller gde po kolu thriller gotovo i ne postoji, a crime se podrazumeva u gotovo svakom filmu... nebitno... ne svidja mi se ideja dzonija u helankama kako vrcka i pevushi :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...