Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

U pravu si ,bio sam brzoplet i izvinjavam se

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mr brooks, nemam nekih vecih zamerki, osim polu matrix scene sa pucnjavom na kraju, i shto nisam siguran da li je film trebalo da se zavrshili onako kako je trebalo ili mozda nije;)) u svako sluchaju dobar, mzoe se pogledati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram nov topic da li neko zna odakle mogu da poskidam razne serije/emisije sa History kanala? Pogotovo me zanimaju istorijske dramatizacije koje rade, a najvishe ona o Elizabeti prvoj...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pogledah opet Sjaj, VRH

http://www.imdb.com/title/tt0117631/

Rush i Armin Mueller bukvalno sabijaju glumom u ovom filmu.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

odgledo konacno i tog cetvrtog coveka..

s obzirom da film dolazi iz srbije - odlicno..sve pohvale za muda rezisera i producenta koji su zagrizli jednu veoma bolnu temu za srpski narod..kapiram da danonocno sad dobijaju preteca pisma rtd radikala ali jbg..mora i to dodje kad se napravi ovakav film..

ima par propusta ali moze da se zazmuri..gneralno gledano tokom filma sam se par puta zapitao da li je moguce da ovaj film iz srpske produkcije..neke stvari su mnogo dobro odradjene..dosad sam tolki ulozen trud u detalje video samo u shejtanovom ratniku.mozda i u lavirintu..

suma sumarum za preporuku..bar probajte

Link to comment
Share on other sites

Odgledah ja taj Mr Brooks. Sto vishe vremena prolazi, to kapiram kako je film izvikan. Dosta stvari mi smeta... od duzine filma koja bi trebala biti veca za jedno 20 minuta, za koje vreme bi moglo bolje da se elaborira odnos izmedju demi i kevina. Takodje, ona matrix scena wtf.... nekako mi se chini da je lik policajke nedovrshen, nedovoljno povezan za glavnom prichom a zauzima relativno dosta vremena....

sve u svemu 6.5/10

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kapiram da danonocno sad dobijaju preteca pisma rtd radikala ali jbg..mora i to dodje kad se napravi ovakav film..

imash previshe visoko mishljenje o sebi i takvima kao shto si ti. nema neko druhga posle nego da shalje preteca pisma i to za jedan film, chuj molim te.

bu, zli radikal.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pogledah http://www.imdb.com/title/tt0455957/ i prvu put da po mom misljenju, film ne treba ceo pogledati.

Prvih sat vremena je extra, tacnije prvih 58 minuta, ali drugih sat vremena bolje da ne postoji. Smorio sam se extra gledajuci drugi deo filma i toliko me nije zanimalo sta ce biti na kraju, da to nema smisla.

Jbg film je u celini dobar ali po meni je najbolje da pogledate prvih 58 minuta i onda da ugasite lepo film i to je to.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

imash previshe visoko mishljenje o sebi i takvima kao shto si ti. nema neko druhga posle nego da shalje preteca pisma i to za jedan film, chuj molim te.

bu, zli radikal.

ocigledno da nisi upucen u to sta sve rade radikali kad im je dosadno..ne kazem svi ali velika vecina..znaci to sto to tebi ne pada na pamet ne znaci da ne postoji i da ne postoji bar 5000 ljudi kojima je to na listi prioriteta..bez uvrede ali ako seselj nalazi za shodno da napishe 100 (sto) knjiga i to sa naslovima poput `zlocinacki pakt kurve del ponte i kurve del kostunice` `poslednji djavolov sledbenik papa jovan pavle ii` i `britanski pederski isprdak toni bler` i svaka ima hiljadu strana onda ne mora da cudi da ljudi koji ga gotive rade svashta - izmedju ostalog i prete ljudima koji imaju drugacije vziije od njih..a ako si gledao film slozices se da tema i ideja sa onim snimkom nikako ne odgovara njima i ostalim kvazinacionalistima..sad ako je tebi tesko da poverujes da je to moguce jbg.ovo je srbija i to je sasvim za ocekivati..i nije bila uopste poenta posta da istaknem misljenje o sebi nego o filmu..ako sam nekog uvredio konstatacijom izvinjavam se.to mi nije bio cilj..dakle da ponovim smatram odabir teme hrabrom i tesko da onakve scene mogu da ostanu neprimetne ljudima u srbiji..iako je to samo film..

@kole

da je strano imao bih daleko nize misljenje ovako mi je ipak poboljsaniji utisak..jer srpski film realno godinama ide nadole..a cc koliko mi se cini ne vuce u tom pravcu tako da ga smatram kakvim takvim poboljsanjem..ima tu dosta pokupljenih fora iz gomile stranih filmova i nekih gluposti ali s obzirom kakve gluposti smo do sada mogli da vidimo u srp kinematografiji..ovo je fino

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Superbad - otkrovenje!

Jebem ti komedije od 2 sata , jedva sam pogledao film. Treba lepo staviti zabranu na komedije i horore da ne smeju da traju duze od sat i dvadeset ,aj moze sat i trideset sa spicama.

Nasmejao sam se samo 2 puta kako treba. Jbg dva ali vredna.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...