Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledao sam trecu i cetvrtu epizodu Dextera i i dalje ostajem pri tome da je druga sezona mnogo vise "komedija" nego prva :) Ja sam se bash par puta onako lepo nasmejao u svakoj od epizoda, za razliku od silnih nekih sitkoma koje sam imao prilike da pogledam :) Dobra je i ova britanka sto se pojavila :)

Link to comment
Share on other sites

poenta topika je da kazesh neshto o filmu, koga josh zabole shta si ti gledao.

ako ta slika, koja se uzgred ne vidi, odrazava tvoj stav o filmu, unapred se izvinjavam

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja nemam komentar na ovaj tvoj komentar.Bolje ga edituj posto ovo sto si napisao je takav bullshit.

Nemam nameru nista da editujem. Film je sranje, predvidiv, jaaaako emo americki, za njih retose, ne vadi ga cak ni spejsi. A i on sere skroz. Sto, tuzna prica, jel, pa mora da bude DOJAJAOMG? Ma bezi...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Michael Clayton - klunijev novi film, tom williamson odlichan, kluni ima momenata, film je spor na makove ali sasvim gledljiv i kraj je odlichan

Assassination Of Jesse James By Coward Robert Ford - brad pitt, casey afleck, sam rockwell...(i mary louise parker kao kulisa)...interesantni kadrovi ali film nerealno rastegnut...da nije zhuljala stolica zaspao bih samo tako...

Link to comment
Share on other sites

American Gangster - Dobio sam dojavu da je vrh film, al ono - nista specijalno. Da kazhemo kvalitetan.

Saw IV - Saw samo mozhe da bude vrh.

30 Days of Night - Shatro gistro jedini film o vampirima u zadnjih 9 godina vredan spomena - sigurno. Zaspao sam na pola filma, dodushe bio sam umoran i relativno losh snimak. Al ono blade je daleko bolji xD

The Apocalypse - Kultni film poput Drakule 3000, Megido i kolko sam skapirao 30000 milja pod morem (ovaj tretji josh nisam verifikovao dal je kultni film)

Butterfly On a Wheel (The Shattered) - Odusevio me film.

The Fracture - Odushevio me film.

Smoking Aces - Odushevio me film.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Judge Dredd, sad bio na RTS-u.

Gledao sam ga zadnji put pre ravno 12 godina u prepunom "20. oktobru", koji vrh trashy akciono-SF kinematografije kad se znalo šta je CGI a šta IRL. Doduše od sećanja mi je ostalo sam uvodno preletanje po gradu uz vilicu do patosa, i na kraju kad ga ljubi ona riba a ceo bioskop ide "uuuuuuuuu!!!!!" :D

A sad znam i odakle su ID-ovci maznuli ideju za Tenka i Strogg prašinare u Kvejku.

Link to comment
Share on other sites

poenta topika je da kazesh neshto o filmu, koga josh zabole shta si ti gledao.

poenta topika je da kazes sta si gledao zadnje,a ovde si ispao smesan :))) sta tebe zabole sta sam ja gledao,a zanima te da ti kazem moje misljenje o filmu za koji te boli uvo dal' sam ja gledao il' ne :PP xexe...

@Topic sad odgledoh jedan od boljih psyho horroa u poslednje vreme 1408 (da ne racunam "brda imaju ochi" "malo" mi potezak taj film,mada mi je i on oki)

Cusack i Samuel l.J. ne zelim da ga prepricavam,opisujem...ja to mrzim pogotovo kod horora,samo ga preporucujem, vredi odgledati!!!

Link to comment
Share on other sites

Halloween - Rob Zombie

E da je ovo bilo u svoje vreme...sta bi bilo kad bi bilo. Ok film sa dosta mucnih scena, cika Rob ne stedi na nasilju. Ono sto mi upada u oko jeste grupa glumaca koju vrti kroz svoje filmove, tacnije kroz svoja tri dosadasnja filma. Gluma je sve bolja i bolja, likovi sve slozeniji, humora je manje nego u prethodnim delima (lol you can see boobies all in all [:D] ). Zvuk je stvarno na pravom mestu (narocito primetno u haoticnim situacijama), i stvarno pomaze slusati film glasnije. Muzika vise lici na necije evergrin zelje al' ajde :)

Prica je dobro uradjena i dobro usmerena na Majkla (obradjuje momente u kojima mali i sjeban klinja postaje dobro poznati lik sa nozem iz kujne).

Sve u svemu interesatnan i svez "dodatak" Halloween filmovima.

Link to comment
Share on other sites

Nemam nameru nista da editujem. Film je sranje, predvidiv, jaaaako emo americki, za njih retose, ne vadi ga cak ni spejsi. A i on sere skroz. Sto, tuzna prica, jel, pa mora da bude DOJAJAOMG? Ma bezi...

iskreno svi americki filmovi su donekle i emo i jebeno americki sto mene jako nerivra.Bash zbog toga i mrzim amerikance kao i vecina nas.Al dobro svako ima svoj uskus, meni se svidja film tebi ne.To sto si napisao je tacno i slazem se, ali sa druge strane opet film je po meni ok jer je hteo da prikaze koliko nevinih ljudi strada ne samo u toj americi vec i u svetu.(i ukidanje smrtne kazne koja je se isto moze smatrati ubistvom).

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Extinction

http://www.imdb.com/title/tt0432021/

Resident-Evil-3-poster.jpg

Gledljiv film, prezhivljiv, nije loshe za fino popodne kada hocesh da gledash nenasilni 'horrorchic' radjen po igri koji se uopshte ne deshava po igri, uz gricke i bez potrebe da se zhivcirash jer znash da nishta novo ne mogu da smisle niti da upropaste... :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

American Gangster-odlican.8.5/10

najbolji gangsterski film jos od Good Fellas-a.

ti ocigledno nisi gledao ovaj film

http://www.imdb.com/title/tt0087843/

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Goodfellas je extra film i ja sam odusevljen sa njim, posebno sa glumom u tom filmu, nemoj me shvatiti pogresno,ali Once upon a time in America je beyond godlike (jbg scenario i soundtrack su previse jaki) a american gangsta je samo dobar i smesno je reci da je najbolji gangsterski film.On je daleko iza goodfellasa a kamoli OUTiA. A sad ce neko reci a sta je sa Kumom, pa jbg meni je Kum slabiji od goodfellasa iako je kao number one na glupom jebanom Imdb-u.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Nakazo,ja stvarno ne vidim sta tebi nije jasno.

film Goodfellas je snimljen 1990.

Once Upon 1984.

ja sam rekao da je American Gangster najbolji gangsterski film jos od Goodfellasa.

dakle,laganim razmisljanjem i opazanjem mozemo doci do sledeceg zakljucka:Once Upon nisam ni uporedjivao sa druga dva gore pomenuta,jer je jelte snimljen 6 godina ranije.

najbolji gangsterski film jos od Good Fellas-a.

i da,inace se slazem da je Once Upon bolji od Goodfellasa.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...