Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odgledah danas The Prestige 10/10 :P

stoji mi film na hardu mozda pola godine minimum i nikako da uzmem da ga odgledam , odusevio me je samo tako... bale odigrao super..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

evo za dobro jutro sam pogledao Next ,

simpa film , 8/10 nije bilo lose za jutro :)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

death proof i planet terror zajedno čine grind house, s tim što su u jednom trenutku odela iz studija rešila da ih razdvoje jer je tarantinov deo (death proof) navodno mnogo glup, pa zato sada možeš da nađeš dvdrip samo jednog dela.

hvala chiko :) nekako sam uspeo da pobrljavim sve te informacije + sam bio zbunjen sta je izaslo a sta ne bla bla bla...

...znachi skidanje bornovog ultimatuma koliko josh danas....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brooklyn Rules . Neverovatno kako ljudi ne umeju da cene , ili ne ocekuju nishta od non cgi filmova danas , uhvatio sam sebe da ponekad delim filmove po budzetu kao ocenu za neki kvalitet. Ovo je definitivno podcenjen film. Odlicno razradjeni likovi, dobra gluma, moram priznati da me je par glumaca odushevilo. Preporuka svima kojima je muka od cgi popcorn filmova i kvazi trilera koje plasiraju danas.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odgledao na gej92 Kristinu malopre. Mislio sam da je strasniji, kad ono pola filma tralala. Ipak, onih nekoliko scena pred kraj, kao i transformacija glavnog lika Archija je strava. Dobar je film.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

you dare question Kole? pa moze ako je organizovan i ima razradjen sistem :P mada ne znam samo okle mu volje, pola svega tog novog ne valja ni po kerovog kurca.

gledam nindza kornjace sa nasom sinhronizacijom, ahh gledljivo je. samo treba vratiti mozak u te dane :)

"preveo: goran krichkovic, tekst interpretirali: ljubisha bachic, nada blam, vlastimir djuza stoiljkovic i nikola simic... ^^

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

daj bre dhzhoni je samo zbog "vodoskok" scene tu totalno prajsles...uostalom sam krejven je nekako, bar za mene, chesto balansirao po toj liniji izmedju komedije i horora, tj. jako lako te sheta izmedju jednog extremnog oblika prazhnjenja emocija u drugi...

Link to comment
Share on other sites

Threshold > serija... smor... naivna... losa gluma...

ali ljudi! imaju kepeca koji je kao ultra inteligentan baja i koji je teski mrstavac, i voli da se kocka i voli kurve i stalno baca neinteligentni hejt o tome kako je veliki jebach ... pa kako ne gledati tu seriju?! :)

AU brate, isto gledah to sranje.Ne znam kako me je ortak ubedio da je dobro iako sam znao da je otkazana vrlo rano.

Odgledao sam Zodiac, i neko je lepo rekao da je film bukvalno naglo usporio, nije više bio uzbudljiv kao na početku i par važnih stvari nisu dobro dočarali. 7/10

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...