Jump to content

miss srbije..


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, nije Da Vinchi, nego De Vincha, to su ogromne razlike.

dovla, vidis da sam bila u pravu sto se tice prezimena.:P

on topic: i nije nesto misica.

a vi kao da do sada niste znali :)))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Meni je najjace kad neko sa arhitekture dodje da prica kako im je fax tezak i jos na to kaze da je beton tezak ispit. Majko mila i andjeli sa neba. Svasta, svasta.

Ja ne vidim bilo koga sa arhitekture da se zalio da je fakultet tezak. Ne znam koliko ljudi poznajes sa arhitekture, ali pitaj bilo koga od starijih (znaci generacija pre igijeve) koji ispit je povecavao prosek studiranja na arhitekturi.. u starom planu to su bili beton, statika, fundiranje. A sto se tice misice, ona studira gradjevinu gde su statika i betonske konstrukcije u ravni sa onima na arhitekturi od pre 10tak godina (po obimu i tezini).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne vidis nikoga da se zali da je tezak? A zasto si onda isprozivao pola foruma recenicom:

da se ne lazemo, beton mu dodje jedan od najtezih (:

sto ce reci, pola ovog foruma ne bi moglo da ga polozi.

I kakve veze ima koga i koliko ljudi ja znam sa arhitekture? Ako ti meni objasnis zasto pola ovog foruma ne bi moglo da polozi beton na arhitektonskom, onda cemo da pricamo ozbiljno. Do tada idi crtaj, i onako nikada neces izracunavati bilo sta sto je od vaznosti.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

To koliko ljudi znas sa arhitekture ima veze s time da previse lupas gluposti oko toga koliko je tezak taj fakultet, a posebno ispit iz betona, mislio sam da bi mogao da se informises ako poznajes nekoga. Sto se tice toga zasto pola foruma ne bi moglo da polozi ispit... drugo objasnjenje do "pola foruma nema taj intelektualni kapacitet" ne bih mogao da ti dam u svakom slucaju. A ako mislis da se na arhitekturi 5 godina samo crta, zajebao si se. Sto se racunanja ozbiljnih stvari tiche, savetujem ti da pogledas na www.arh.bg.co.yu na odeljku koji se tiche master programa, konkretno departman za tehnologiju i konstrkucije.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...