Jump to content

TIESTO !


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slushaj me majmune mali,sledeci put kada te vidim na nekom rejvu imam da te dezintegrishem.kraj.

Slushash hepi gej trens i tako si nasilan a mi darkeri buba mare ... gde ide ovaj svet ....

prvo ne loz te se ,drugo

Tiesto je euro trance????OMFG i posle treba neko da vas smatra inteligentim bicjima???? lupetate toliko da je pocelo da boli.

Tiesto ima veze sa euro tranceo koliko i dragana mirkovicj sa power metalom.(isto vazi i za PVDa)

I Tiesta i PVDa slusam vise od 10god i mogu s pravom recji da su fenomenalni,sta ko od vas slusa,i da li se nekom ne svidja neko od njih me debelo zabole.

PVD

Tiesto

Ferry Corsten

euro trance:

Megara vs Dj Lee--99% vas "trensera" ne zna sta je

Dj Dean

Svenson & Gielen--99% vas "trensera" ne zna sta je

Blank & Jones--99% vas "trensera" ne zna sta je

Marc Van Linden--99% vas "trensera" ne zna sta je

Van Der Karsten aka megara--99% vas "trensera" ne zna sta je

itd. umoran sam ne mogu da pisem vise:D

poz za istomisljenike;)

hihihi a nego sta su ako nisu jutrotrance :P pardon jurotrens ... trutrens?

Kad vidim "VAN" "DER" i slichne holandske midlnejmove u imenu dja povratja mi se ... ko da im na chelu pishe shta pushtaju

lol,podsecate me na mene kad sam se lozio na Skazija,Dina Psarasa i ekipu.

I kad su mi ljudi pricali da su krsh,a ja vukao na drugu stranu.

Al sva sreca da sam brzo skapirao,pa me sada chak i blam sto sam ih ikada slusao :)

To je zato sto si klinac pa je sada moderno ne gotiviti stare "ovde izfurane" djeve ...

Dinov lick it je odlichan album i dalje .. e sad to shto je ovde bio milijardu puta i shto tu stariju ekipu asocira na period kad su dizelashi pocheli da trazhe neku novu muziku je druga pricha ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Slushash hepi gej trens i tako si nasilan a mi darkeri buba mare ... gde ide ovaj svet ....

hihihi a nego sta su ako nisu jutrotrance :P pardon jurotrens ... trutrens?

Kad vidim "VAN" "DER" i slichne holandske midlnejmove u imenu dja povratja mi se ... ko da im na chelu pishe shta pushtaju

PVD i tiesto nisu jurotrens ovi ostali jesu

i da ,sto se tice muzike ti je nemoj komentarisati ako za boga znades

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

to je kantri muzika sa primesama dzeza,nemoj bre da se pravis lud

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

PVD i tiesto nisu jurotrens ovi ostali jesu

i da ,sto se tice muzike ti je nemoj komentarisati ako za boga znades

Pazi pogledao sam ti info na ruru ... omiljena igra counterstrike 1.6 i zadnjih par postova su ti za smejanje ...

Stoga sam zakljucio da se sigurno ne poznajemo iako tvoj post nagovestava da me znas? A i da me znas i da me ne znas sta tacno imas protiv mojeg komentarisanja muzike? Ili mozda protiv mog muzickog opredeljenja?

Ajde reci sta je onda tiesto ... koji zhanr?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dinov lick it je odlichan album i dalje .. e sad to shto je ovde bio milijardu puta i shto tu stariju ekipu asocira na period kad su dizelashi pocheli da trazhe neku novu muziku je druga pricha ...

Znam da sam klinac,al isto tako znam kakvu muziku Dino sada pushta.

Lajv cu mozda i otici da slusam,ali izbor stvari u setovima mu je jako los.

A to za "ovde isfurane di dzejeve"...neka mi dovedu Goagil,Rinkadink,Koxbox 300 puta godisnje i neka i njima zalepe "isfurani" etiketu i opet bih svaki put isao da ih slusam,zato sto ljudi znaju sta rade.

Problem je sto bi na gore pomenute doslo maksimalno 200 ljudi sa sve sankerima,obezbedjenjem i dedom koji radi u liftu u Bigzu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes tako da gledas posto bi ti isao na kobox sad i za 10 dina kad mozda bude pustao neka sranja isto kao sto cu ja ici na nesto sto sam voleo ranije ... osim ako ne asocira na neki uzhas kao sto je i bivalo na psarasovim zhurkama ...

Brate chicha u liftu zna znanje ....

Q: tjale kako je gore

A: dobro je nema vise onih u trenerkama

:D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tiesto je plagijator,tiesto je vnogo od choveka ali ima neke dobre pesme koje obradi,ili imash ukusa ili nemash!

goa trance and african full on wins [;)]

ps:najvishe mrzim kada odem na zurku psy,goa ili fullon tipa i vidim likove koji se kunu u tiesta i ostale euro-trance izvodjache a pljuju ostale zanrove jer su u sushtini teshki narodnjaci u dushi. Come to dark side we have coockies [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

twisted system, kako mozes biti toliki debil? ponasas se kao da imas 10 godina. pogledaj samo sta ti pises, postovi su ti u fazonu moj cale je jaci od tvog. moja muzika do jaja, vasa sranje.

cekaj, tiesto je govno od coveka? znaci ko ti se ne svidja kao dj, on je govno od coveka? vidis kol'ko si glup?

Link to comment
Share on other sites

ne diraj mi skrimketa :D

btw fullon owns tiesto ali je i on ok lik za slusanje.

E sad , twiseted bolje i da se euro trance-ri kunu u to a slusaju narodnjake nego psy i fullon momci i devojke kunu u doticni pravac a slusaju narodnjake.Evo sada zanjdi put kad sam bio na talamasci u SKC-u bilo je morona pa brat braty 70 % ako ne i vise.Likovi klinci koji su dosli u prvi red koji su culi za pesme kao sto su Party Generation i FLeshback i koji ne znaju nista drugo osim toga pa su zbog toga jelte i dosli na zurku a.k.a. foliranje klasicno.Onda 2 debila neka starija lika nagruvana samo tako koja dizu ruke kao da DJ vrti narodnjake a ne psy i plus pokazuju misice talamasci(lol).

Onda gomilu nadrogiranih retarda koji se nasmrcu ili nagutaju malo hemije pa onda i ne znaju ni gde su bili.

Twisted to sto ti pricas su predrasude.Svako slusa ono sto mu odgovara tako da ne mozes da tako pricas.Da na svakoj zurci ima isfoliranih kretena i debia , IMA ,ali ne mozes da preciziras i da kazes da ovde ima ujdo morona a tamo nema.

Sto se tiche narodnjaka to ko slusa on je realno debil :D

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

twisted system, kako mozes biti toliki debil? ponasas se kao da imas 10 godina. pogledaj samo sta ti pises, postovi su ti u fazonu moj cale je jaci od tvog. moja muzika do jaja, vasa sranje.

cekaj, tiesto je govno od coveka? znaci ko ti se ne svidja kao dj, on je govno od coveka? vidis kol'ko si glup?

prochitaj u temi koja ima veze sa tiestovim albumom,skontacesh da sam pre njega isto slushao dok je pochinjao,kao i veliku vecinu sada koja umesto TRANCE radi ELECTRO,shto se tiche da je govno,nisam zeleo da preciziram zbog chega jer nije na meni da objashnjavam u javnoj diskusiji nechiju privatu,pokushaj da me razumesh znam neke stvari vezane za dotichnog i neka ostane na tome.to shto se ponasham kao dete od 10 godina...pa znash kako kazu,sa kim si takav si,previshe sam bio sa vama [:D] ,joke by the side,u pravu si,glup sam shto pokushavam da ti objasnim neke stvari za koje ti kontash da su detinjaste i fazon cale ovo ono,izvini nece se ponoviti da ti iskreno kazem ono shto mislim o dj-evima koje ti gotivish,jer oni govore sami za sebe kao i za tebe [;)]

ne diraj mi skrimketa :D

btw fullon owns tiesto ali je i on ok lik za slusanje.

E sad , twiseted bolje i da se euro trance-ri kunu u to a slusaju narodnjake nego psy i fullon momci i devojke kunu u doticni pravac a slusaju narodnjake.Evo sada zadnji put kad sam bio na talamasci u SKC-u bilo je morona pa brat braty 70 % ako ne i vise.Likovi klinci koji su dosli u prvi red koji su culi za pesme kao sto su Party Generation i FLeshback i koji ne znaju nista drugo osim toga pa su zbog toga jelte i dosli na zurku a.k.a. foliranje klasicno.Onda 2 debila neka starija lika nagruvana samo tako koja dizu ruke kao da DJ vrti narodnjake a ne psy i plus pokazuju misice talamasci(lol).

Onda gomilu nadrogiranih retarda koji se nasmrcu ili nagutaju malo hemije pa onda i ne znaju ni gde su bili.

Twisted to sto ti pricas su predrasude.Svako slusa ono sto mu odgovara tako da ne mozes da tako pricas.Da na svakoj zurci ima isfoliranih kretena i debia , IMA ,ali ne mozes da preciziras i da kazes da ovde ima ujdo morona a tamo nema.

Sto se tiche narodnjaka to ko slusa on je realno debil :D

brate,ewo naveshcu ti naselje zvano indjija,ima jako malo tru likova koji slushaju samo jedan zanr i koji kazu e to mi je jedina muzika koju slusham drugo me ne zanima i slushacu je uvek makar mi glavu skinuli sa ramena,dok velika vecina,aha ovo je bilo na tv-u,radio milevi,u "DISKOTECI" gde pre tiesta ide jelena karleusha,to cu sada da slusham,e brate jel si chuo za tiesta? ili shto kazesh blodstorm-e do juche me smarali da idu na "rejvove" a shetam se ulicom a iz njihovih kola treshti napravi mi sina,shta je bilo,pali brate narodnjaci su zakon...posle zashto tako sve ocrnjujem!? prvo zato shto taj dj(i kreator pesama) je upravo to i zeleo,da zahvati takve mozgove i natera ih da slushaju to,bez obzira shto oni ni neznaju koje su njegove pesme,ali kesh shushka u dzepovima [;)] .!.

jako smo labilan narod,lako je manipulisati sa nama,uvek ce biti shta ko misli o meni ako ne uradim to ili ako ne slusham to!?

a to na talamask-i...prichao mi brat,da je bio malo jachi i vishlji od nekih debila polomio bi im kolena kao i vecini narkomana kojima je fora da dodju da se urade a ne da slushaju muziku,zbog toga hejtujem bre,prvo muzichko znanje na celokupno stanovnishtvo u procentima je katastrashno,drugo upravo zbog ne znanja pravi umetnici odumiru tj beze iz srbije i pod tri,jeste da nemogu da kazem za 100% ljudi da su moroni ali velika vecina jeste i sve ih je vishe,doci cemo u situaciju da kvazi znalci sole pamet i kreiraju svoju muzichku scenu kako im je volja,jer ce sve uskoro da promene na "blagi komercijalizam"...u jbte zar vec to nije?

Otkud takvi ljudi na Talamaski jbt?

Folkoteka,ide pesma splavovi su meka i dolina (kako vec ide neznam rekao mi je drugar koji se vishe u to razume) pa posle toga ide neshto kao shto ti slushash neki bz digi digi tuc tuc chuju se machevi i neki krikovi...prvo shto mi je palo na pamet Frenchman in Tokyo...pustim mu...kaze to je...zbog toga se to deshava,ne bukvalno,ali opet vi prosudite sami,pametniji ste,zreliji,ja sam samo razocharan i revoltiran...

ps: ajmo sada pljuv u oko i u usta chekam rashirenih ruku,samo josh da potvrdite neke moje tvrdnje!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

brate,ovaj tvoj monolog me je podsetio na skorasnju situaciju Amy Whinehouse

svi znamo da nesto peva,ali niko ne zna sta.Tako i ti,pricas,ali ne znas sta.I pritom govoris o neznanju,a nepismen si brate do bola.Plurijana brate

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mat....

brate,ovaj tvoj monolog me je podsetio na skorasnju situaciju Amy Whinehouse

svi znamo da nesto peva,ali niko ne zna sta.Tako i ti,pricas,ali ne znas sta.I pritom govoris o neznanju,a nepismen si brate do bola.Plurijana brate

sve najbolje u zivotu [;)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

prochitaj u temi koja ima veze sa tiestovim albumom,skontacesh da sam pre njega isto slushao dok je pochinjao,kao i veliku vecinu sada koja umesto TRANCE radi ELECTRO,shto se tiche da je govno,nisam zeleo da preciziram zbog chega jer nije na meni da objashnjavam u javnoj diskusiji nechiju privatu,pokushaj da me razumesh znam neke stvari vezane za dotichnog i neka ostane na tome.to shto se ponasham kao dete od 10 godina...pa znash kako kazu,sa kim si takav si,previshe sam bio sa vama [:D] ,joke by the side,u pravu si,glup sam shto pokushavam da ti objasnim neke stvari za koje ti kontash da su detinjaste i fazon cale ovo ono,izvini nece se ponoviti da ti iskreno kazem ono shto mislim o dj-evima koje ti gotivish,jer oni govore sami za sebe kao i za tebe [;)]

brate,ewo naveshcu ti naselje zvano indjija,ima jako malo tru likova koji slushaju samo jedan zanr i koji kazu e to mi je jedina muzika koju slusham drugo me ne zanima i slushacu je uvek makar mi glavu skinuli sa ramena,dok velika vecina,aha ovo je bilo na tv-u,radio milevi,u "DISKOTECI" gde pre tiesta ide jelena karleusha,to cu sada da slusham,e brate jel si chuo za tiesta? ili shto kazesh blodstorm-e do juche me smarali da idu na "rejvove" a shetam se ulicom a iz njihovih kola treshti napravi mi sina,shta je bilo,pali brate narodnjaci su zakon...posle zashto tako sve ocrnjujem!? prvo zato shto taj dj(i kreator pesama) je upravo to i zeleo,da zahvati takve mozgove i natera ih da slushaju to,bez obzira shto oni ni neznaju koje su njegove pesme,ali kesh shushka u dzepovima [;)] .!.

jako smo labilan narod,lako je manipulisati sa nama,uvek ce biti shta ko misli o meni ako ne uradim to ili ako ne slusham to!?

a to na talamask-i...prichao mi brat,da je bio malo jachi i vishlji od nekih debila polomio bi im kolena kao i vecini narkomana kojima je fora da dodju da se urade a ne da slushaju muziku,zbog toga hejtujem bre,prvo muzichko znanje na celokupno stanovnishtvo u procentima je katastrashno,drugo upravo zbog ne znanja pravi umetnici odumiru tj beze iz srbije i pod tri,jeste da nemogu da kazem za 100% ljudi da su moroni ali velika vecina jeste i sve ih je vishe,doci cemo u situaciju da kvazi znalci sole pamet i kreiraju svoju muzichku scenu kako im je volja,jer ce sve uskoro da promene na "blagi komercijalizam"...u jbte zar vec to nije?

Folkoteka,ide pesma splavovi su meka i dolina (kako vec ide neznam rekao mi je drugar koji se vishe u to razume) pa posle toga ide neshto kao shto ti slushash neki bz digi digi tuc tuc chuju se machevi i neki krikovi...prvo shto mi je palo na pamet Frenchman in Tokyo...pustim mu...kaze to je...zbog toga se to deshava,ne bukvalno,ali opet vi prosudite sami,pametniji ste,zreliji,ja sam samo razocharan i revoltiran...

ps: ajmo sada pljuv u oko i u usta chekam rashirenih ruku,samo josh da potvrdite neke moje tvrdnje!

Mnogo si se nalupao, ali stvarno [:D] Kada bih krenuo da te osporavam u ovom postu ne bih znao odakle da pochnem :))

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

brate,ewo naveshcu ti naselje zvano indjija,ima jako malo tru likova koji slushaju samo jedan zanr i koji kazu e to mi je jedina muzika koju slusham drugo me ne zanima i slushacu je uvek makar mi glavu skinuli sa ramena,dok velika vecina,aha ovo je bilo na tv-u,radio milevi,u "DISKOTECI" gde pre tiesta ide jelena karleusha,to cu sada da slusham,e brate jel si chuo za tiesta? ili shto kazesh blodstorm-e do juche me smarali da idu na "rejvove" a shetam se ulicom a iz njihovih kola treshti napravi mi sina,shta je bilo,pali brate narodnjaci su zakon...posle zashto tako sve ocrnjujem!? prvo zato shto taj dj(i kreator pesama) je upravo to i zeleo,da zahvati takve mozgove i natera ih da slushaju to,bez obzira shto oni ni neznaju koje su njegove pesme,ali kesh shushka u dzepovima [;)] .!.

jako smo labilan narod,lako je manipulisati sa nama,uvek ce biti shta ko misli o meni ako ne uradim to ili ako ne slusham to!?

a to na talamask-i...prichao mi brat,da je bio malo jachi i vishlji od nekih debila polomio bi im kolena kao i vecini narkomana kojima je fora da dodju da se urade a ne da slushaju muziku,zbog toga hejtujem bre,prvo muzichko znanje na celokupno stanovnishtvo u procentima je katastrashno,drugo upravo zbog ne znanja pravi umetnici odumiru tj beze iz srbije i pod tri,jeste da nemogu da kazem za 100% ljudi da su moroni ali velika vecina jeste i sve ih je vishe,doci cemo u situaciju da kvazi znalci sole pamet i kreiraju svoju muzichku scenu kako im je volja,jer ce sve uskoro da promene na "blagi komercijalizam"...u jbte zar vec to nije?

Folkoteka,ide pesma splavovi su meka i dolina (kako vec ide neznam rekao mi je drugar koji se vishe u to razume) pa posle toga ide neshto kao shto ti slushash neki bz digi digi tuc tuc chuju se machevi i neki krikovi...prvo shto mi je palo na pamet Frenchman in Tokyo...pustim mu...kaze to je...zbog toga se to deshava,ne bukvalno,ali opet vi prosudite sami,pametniji ste,zreliji,ja sam samo razocharan i revoltiran...

ps: ajmo sada pljuv u oko i u usta chekam rashirenih ruku,samo josh da potvrdite neke moje tvrdnje!

odlicno si ovo napisao, ni ja ne bih mogao bolje :)

delimo isto mishljenje ali bih ja voleo ako je moguce barem na PM-u ako ne, ovde da objasnis nesto vise o tiestu zasto ga ne cenis aka mrzis(cisto iz radoznalosti).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...