Jump to content

TIESTO !


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i to ubedljivo...

Steta sto ne dolazi...

Sjajan si.

hejtujes me za Skazija na kojeg ne bih u zivotu otisao i to sa sve linkom na kome je Tiesto po 100 mesta pre artista kao sto su Jeff Mills,Sven Vath,Richi Hawtin itd.

mozak?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

hejtujes me za Skazija na kojeg ne bih u zivotu otisao i to sa sve linkom na kome je Tiesto po 100 mesta pre artista kao sto su Jeff Mills,Sven Vath,Richi Hawtin itd.

skazi je bio samo primer, a ako cemo sa muzicke strane, ta 3 dj-a su milion svetlosnih godina iza tiesta

I ova lista treba da je merilo kvaliteta ...?

da

Link to comment
Share on other sites

šta ste se primili na moj post, nije to ništa novo. prosto kod nas ne prolazi veseli trens jer je gro trens publike lowbrow blue collar ekipa.

a ti mi, rapide, sad objasni da ne postoji dark psy i da bigz nije štrokav :)

Link to comment
Share on other sites

skazi je bio samo primer, a ako cemo sa muzicke strane, ta 3 dj-a su milion svetlosnih godina iza tiesta

da

Uncle_Johns_Recruiting_Poster.jpg

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Doco mislim da si par postova gore pogresio reply,ali nema veze...

poenta cele price je "de gustibus non disputandum"-o ukusima ne treba raspravljati(btw to je jedina koju sam zapamtio:DD:D:).

A takodje je opste poznato da je Tiesto jedan od najpopularnijih,ako ne i najpopularniji dj na svetu,i tu diskusije nema...e sad,sta se tebi svidja,ili Srbiji generalno,to je druga prica...Mene je samo zanimalo da li je ovo sto sam ja procitao istina,ocigledno da nije...

Kraj ! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

tiesto je retard koji nema veze sa muzikom

nit je tr00, nit je gari ishta sam postigao

on je samo produkt industrije

znate za njega jer se reklamira

a ne znate za 5k drugih, mnogo boljih djeva, jer nemaju celu kampanju iza sebe

molim vas, nemojte mu davati para

thedjlist. lol.

9. je paul oakenfold koji vishe nije dj :)

a millsa (koji je imo najinteligentniji dj a usput je i tvorac chitavog zhanra) nigde nema

primeticete da svih 10 pushtaju slichan fazon, a to je anthem trance, najlala i najlaksha za svariti muzika od sve elektronike. shta, ovi shto pushtaju drugu muziku nisu muzichki obrazovani, loshi su djevi ili shta?

dakle, the dj list je merilo popularnosti

ne kvaliteta

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Uncle_Johns_Recruiting_Poster.jpg

[:)]

lag, ja sam slusao tiesta pre 3-4 godine kada se kod nas i nije proculo za njega, pre tiesto cee toura, pre one coca-cola reklame gde se i najvise izvikao

meni se jednostavno njegova muzika svidja, po meni ima mnogo lepse melodije od npr. sven vatha, koji maltene nema nikakve melodije, radi najtvrdji onaj tehno

nikada ne bih mogao da sedim kuci i slusam tako nesto, dok tiesta mogu, i to mi je dovoljno. ne kazem da mills, vath itd. ne prave dobru atmosferu na zurkama, ali po meni je jedino to dobro od te njihove "muzike". aj da iskljucim millsa, ima i on dobrih stvari :)

sve u svemu, kol'ko god se vama tiesto ne svidjao, on radi jedne od najboljih zurki

Link to comment
Share on other sites

Pogrešno si me skontao.

Dark trensa nikad nije bilo u Bigz-u, tu se i dovode "veseli (fullon) trens projekti" .

A da je zapišan, zapišan je.

Eto toliko. :p

a, sori :)

Link to comment
Share on other sites

realno u top10 su 50% euro trance izvodjachi,atb,armin van buren,jebote,njihove zurke bi u Srbiji prosle ko i Tiestova,tako da ono,toliko o popularnosti njihovoj u Srbiji,napolju je to totalno mainstream,zato je i popularno

i realno,sad si napricao ne znam ni ja sta,kao ima melodije,nema melodije,prave atmosferu na zurkama,to mi je dobro,daj malo smisla...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm, shtaznam, pre sam dosta slushao Tiesta, imam dosta njegovih pesama i par albuma, ali ga sigurno nisam slushao min. godinu dana. Uglavnom, pre sam se jako lozhio na tu muziku :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...