Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Podignite težinu, šonje.

 

btag ti je shekk#brojbrojbrojbroj :)

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

:fp:  novajlija sam :D

 

Shekk#2695

 

 

Elem

 

"Blizzard has locked the Battle.net account ... due to an unusual change in its access pattern." [dozey]

 

[upyours] bre, šupičkumaterinu

 

:fp:

 

šta je meni ovo trebalo

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Kako biste izbegli glibava lokovanja i ostale Blizardacije, skinite Bnet autentikator za pametne telefone. Realno će vam aplikacija biti potrebna JEDNOM, pošto ste odrasli ljudi i ne igrate ispod Vuka nego iz udobnog porodičnog gnijezda :)

 

Takođe, obavezno pošaljite sebi mejl sa onim "sekjuriti kodom", pošto ćete svakako nekada reinstalirati vindovz/promeniti telefon. Ja sam upisao POGREŠAN pa sam umro dok nisam našao koje sam dve cifre permutovao. /fp

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Btw, nervira me malo sto ovo sa kvestovima i waypointima nije odradjeno kao u dvojci, lepo mozes da biras koji act i wp hoces i ubijas mephista hiljadu puta:) A ovde moras da menjas game settings i zapocinjes novu igru, a posle moras opet isto kad se vracas na kvest kod koga si stao u kampanji.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw, koji vam je karakter najzanimljiviji za igru, da znam koga da krenem sledeceg...kapiram da su barb i sorsa slicni kao u dvojci, monk je nesto izmedju paladina i assasinke, wd kao necro, a dh kao asasinka?

Dh je kao amazonka.

bez koplje speca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dobro, i šta sad, lvl 54 sam, jel moram da budem 60? da bih igrao na većoj težini od hard? Kapiram da nije više od sat dva do 60 sa ovim popizdelim exp bonusom ... a šta onda ? Opet sam u Tristramu, opet mrtvi questovi, imam dual wield legendary mačeva na monksici jedan puca chain lightning drugi summonuje anđela,  :fp:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...