Jump to content

THE PRODIGY na EXIT-u


Recommended Posts

OMG!!! a planirah da ne idem na EXIT:((

kako cju sad...smrc

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ce da se tuchemo sa obezbedjenjem da udjemo njih da chujemo!!!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da budem hejter, al moram.

Posle nesrecnog nastupa kemikalsa, kapiram da ce ovo biti 14 puta gore, jer em je prodigy realno dosadniji od kemikalsa, em su zardjaliji.

Jebo se ja :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@Fatso:

...ne znam koliko si u pravu ali cinjenice su sledece:

Chemicalsi su cekali 7-8 godina od kako su postali slavni da dodju u Srbiju. Nedavno su izdali

novi album i isti su najvise promovisali u sredu u Areni... A nas ko jebe sto smo bili banana republika

u koju niko nije svracao... pa smo tako propstili njihove NAJBOLJE nastupe u kojima su dominirali

trekovi sa prva dva albuma koji su i najenergichniji...

S druge strane The Prodigy je prvi elektronski bend koji nije mario za sankcije, rat i milosevica vec

su pustili muda i dosli 95-te u Pionir i napravili (tada za nas) OMEGA-VOLRON-SUPERMARIO SPEKTAKL !!!

Mozda bi to danas izgledalo mnogo "obicnije" ali tada je to imalo TAJ PUNI EFEKAT od kojeg padas u delirijum

i adrenalin ti lupa u plafon dok "neki tamo svemirci" na stageu RUSHE SVE USTALJENE NOME I PRAVILA

PONASANJA SOCIJALISTICKOG DRUSTVA stavljajuci nam do znanja da mi ZAISTA NISMO ludi i da nije

U NAMA problem, kao i da POSTOJI JOS NESTO OSIM RTS-a a ovom svetu !!!

2005-te kada su gostovali u Areni NISAM bio, nisam hteo da kvarim utiske iz Pionira koji su nesto najlepse

sto cu celoga zivota nositi u glavi, ali padam u iskusenje da zajedno sa bendom koji mi je "otvorio ochi"

92-ge jos jednom "zajashem talas" iako su oni matori raspali komani a ja debeli lenji prmp... mislim da ce vredeti! ;)

PS: i ako cemo o respektu, Prodigy zavredjuje mnogo veci respect od Chemicalsa, jer su oni POKRETACHI

celog novog poglavlja u elektronskoj muzici, postavili su nove standarde i nametnuli novi zvuk koji nije licio

ni na sta do tada vidjeno... Hvala im beskrajno za I i II album, kao i za singl Firestarter posle kojeg je bilo naprosto

nemoguce nadmashiti sebe ponovo !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Fatboy ziv bio veliki ti porasto! [:D]

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da budem hejter, al moram.

Posle nesrecnog nastupa kemikalsa, kapiram da ce ovo biti 14 puta gore, jer em je prodigy realno dosadniji od kemikalsa, em su zardjaliji.

Jebo se ja :(

Varas se, na prodigy-ju je bilo strava, a bice i sada.

Link to comment
Share on other sites

Sigurno :)

Ne pratim desavanja, al zar nije prodigy u nekoj maltene hibernaciji bio i sto se tice izdanja i sto se tice koncerata?

Brate, nigeru, kakva oslobadjanja od slobe, o cem' ti to pricas :))

No mozda bude dobro jer je u pitanju exit, pa je nekako "protocno", ne moras da budes na 1 mestu sve vreme.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da verujem , jesu li oni zivi uopste,koliko ih je ostalo na okupu?

Oni su jedina grupa koja ima sve same hitove znaci nijedna pesma ne smara a Smack my bitch up Uzivo ne mogu da zamislim evo najezio sam se vec yuyuyuyuuy pa ima da grizem za kartu a tek DIsel power,Full throttle,3 kilosa, No good, Disco to face,MOlotov bitch,Thair law, Voodoo people.... ma prejaki su

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Brate, nigeru, kakva oslobadjanja od slobe, o cem' ti to pricas :))

Cini mu se da logorske vatre u daljini gore [:D]

ah, ako je prvo vece, a jeste, tad radim, cisto sumnjam da cu ih slusati. steta.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...