Jump to content

JAT-ova reklama


Recommended Posts

OK su reklame ... a krenuli su u ovo pred prodaju, to je krajnje ocekivano. Sad ima da sibaju akcije i reklame "onoliko". Kao i svaka druga firma koja je bila veca, a privatizovana u proteklih par godina. No dobro, to ne znaci da je to lose, ja samo napominjem.

Link to comment
Share on other sites

ali 'ne mogu ja da letim nekim aerHo trHansporHtima kad ja to ne mogu ni da izgovorHim, ovako kazem jat i jat' 'u prHavu si brHate' :)) vrh :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je dizanje para bilo oko aerodroma a ne oko jata, sto nije isto. A sto se samog jata tice, svako ko se makar jednom vozio jatom pa zatim nekom drugom avio kompanijom zna koja je to razlika, ali ajde, valjda ce posle privatizacije da krene na bolje.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, jel to onaj isti JAT za koji do skora piloti nisu hteli da lete i koji je imao nekoliko onih cuvenih afera oko "dizanja" para?

Sta se sa tim desilo?

piloti jata su shtrajkovali jer su bili pred prevremenim penzijama - postoji gomila mladih pilota na jatovom platnom spisku koji lete tek toliko da zadrzhe dozvole.

btw odlichna reklama :) djule i dule su prajsles :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...