Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Ale, otputovao mi aparat za CG, ali chim se vrati postavljam zasedu i odradjujem povereni mi zadatak. Inache, ovi moji momci kazu da nije za bacanje :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto je lepo kada zavrshish sve obaveze na poslu u roku od sat vremena. sad josh da odem da uplatim net u kralja petra i slobodan sam

najjaci rad, plus mega lep dan kad izblejis.

bio u dobanovcima do magacina po neku robu jutros, i izvalim da je sazrela vishnja. napravio fishek od novina i krenem da berem, medjutim nezgodno mi, i zamolim brata da mi pomogne. a on onako sav nervozan krene da bere sam plod, a ne da hvata za peteljku. pogledam pantalone (bele), a one pune fleka. kad sam krenuo da ga jurim oko kola...

Kako to da nema Statora na listi najboljih prodaja? :D

[roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa jel ti chekash da neko utrchi pre mene? Brzo pozajmljuj aparat!

RAZUMEM GENERALE!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

smor na kemikalsima, tužan sam sad baš.

@ ivan_

luda veja ilic mi na kraju zakljucila 4 OMG :)

to je dobro, ne?

ja samo da se pohvalim

img] bestseller.jpg

[:D]

bravo, matori :)

Link to comment
Share on other sites

ijao...evo me u baru, sunce sija, ekstra...idem da se kupam popodne...btw, pricacu vam kasnije kako je put bio zanimljiv

aman zaman Dule geeku idi u vodu ronjaj a ne da si u net kafeu... nemoj da budesh ko Kjoot nakon 5 dana na moru "izvinite, al ja moram 2 sata dote" =o))

ja bio kod zubara part2, nije trebalo da se rade nikakvi tehski drumski radovi samo kozmetika, sad opet 6 meseci do sledeceg pregleda samo zezanje =o)

Link to comment
Share on other sites

\o/ uslov \o/

to cu ja MOZDA reci prvog oktobra lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...