Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

laki ti samo nesto cistis radis pospremas, vredan dechkic nema sta :) svaka mama bi ga pozelela =)

pa imam ja taj problem, ne mogu bas puno da budem u neredu, sta cu. Doduse, recimo, nesto redje usisavam, to me nesto mrzi :)

Bio na nekom sastanku, sad treba da zovem neke telefone, posle pravim neke fotke, i tako ... pijem taj crni chaj, pa gledam sta cu i kako cu.

Link to comment
Share on other sites

smaraju me grebatori, i jedini razlog što ih ne oteram sve u tri lepe je što sam gospodin čovek :)

lale, ima kod mene kuhinja u stanju raspada, ako ti se još sprema a nemaš šta.

Link to comment
Share on other sites

Gde radi Wickedwitrch?

U kabovskoj.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

koji carevi jebote :

Posotvani,

odgovor na prvo pitanje je "Da", a na drugo stvarno ne znamo odgovor, jer se

niko od nas ne bavi online igranjem, ali cemo ispitati.

TerraNet

----- Original Message -----

Subject: Pitanje

> Postovanje,

>

> interesuje me :

> 1. da li postoji neka varijanta lokalshare-a, ili neceg slicnog ?

> 2. kako da se povezem sa ljudima radi online igranja, posto mi

> izbacuje error svaki put kad probam. jel su potrebna neka posebna

> podesavanja, ili je zabranjeno ?

>

> Hvala unapred

>

> --

> Best regards,

> ch1zra

>

>

>

> --

> No virus found in this incoming message.

> Checked by AVG Free Edition.

> Version: 7.5.472 / Virus Database: 269.8.13/843 - Release Date: 10.6.2007

> 13:39

>

>

kako ih ne voleti jebote [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

posto imas wireless pitaj cika statora koji je takodje fan diabla sta tebe drnda ...

@topic

postajem odgovorna persona jbt.... cak zavrsavam stvari na vreme... samo steta sto sam morao da izbacim spavanje iz dnevnog reda.. al to su sitnice [:D]

krf uplacen... krajem jula imacete 10ak dana odmor od mene [:p]

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, kad je pocelo sa "Posotvani", odmah znas da nece na dobro da izadje ;))

Jeo sam belu corbu i leskovacku muckalicu ... pa sad malo odmaram. A ovo se smracilo napolju, najradije bih legao da spavam :) Ali ne mogu, ako sad legnem sigurno cu spavati do sutra ujutru, sto mi ne odgovara :)

Link to comment
Share on other sites

znaci odro sam se od nekih govana iz kesice:)

kao nesto spagete i neki kurci dehidrirano i onda roknes to u vrelu vodu i cekas da ispari voda i onda hasas:)

sve u svemu, ja sam to izvalio tek danas da imam gajbi, a ranije nisam znao ni da postoji:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

provalio sam da su ili ove danasnje muve drogirane ili sam toliko nabio skilla za hvatanje rukom doticnih,prosto samo zamahnem i osetim golicanje u shaci,pa im onda otkinem krila i bacim ih u picku materinu :)

jebote na sta sve covek misli i radi kad uchi,jebote

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, chizra car.

Nego Laki, pa ti i da hoces ne mozes da budes uredan jer u sobi od, odokativno, 8 kvadrata max, sa toliko stvaro koliko i imas uvek mora biti krsh. Tako da ti je moja topla preporuka iznajmljivanje stana od oko 35 kvadrata, pa da onda vidimo cija majka crnu vunu prede.

Eh, hteo sam jos nesto da kazem, tamo gore je nesto bilo smesno, ali ne znam sta. Poz.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

rip! tek sam ga upoznao, ali sam cuo mnogo prica!

Nego Laki, pa ti i da hoces ne mozes da budes uredan jer u sobi od, odokativno, 8 kvadrata max, sa toliko stvaro koliko i imas uvek mora biti krsh. Tako da ti je moja topla preporuka iznajmljivanje stana od oko 35 kvadrata, pa da onda vidimo cija majka crnu vunu prede.

Brate 12m2, nemoj da mi smanjujes! Jedino sto imam onaj stoL pa on malo smanjuje velicinu :) Ali da se slazhem za kolicinu stvari, slazem se :)

Link to comment
Share on other sites

Gledam kako neki klinci zajebavaju 2 pandura ispod terase , koji se nisu pomerili jedno 2 chuke sa klupice ispred zgrade...

Spremam se psihofizicki za ubijanje mozga sa preobimnim knjigama .... i tako....

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

=o(( rip za kuche...

bio na nbgd, srecom nije me ubila kisha & gromovi

ali

novi accident/lawsuit waiting to happen - reklamne drshke u privatnim autobusima...znachi kruta livena plastika koja visi o sintetichkoj tekstilnoj traci sa shipke i ima ruchku i tanak deo koji sluzhi kao reklama (za mt:s atm)...znachi smeh na biciklu, neko ce nekom da iseche pola face tom drshkom ovih dana samo tako =o/

Link to comment
Share on other sites

nek' mu je laka zemlja, bio je car i koliko sam video nije mu bilo lako pod stare dane :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...