Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zakichala se sa omiljenim koleZom malopre... I sad sam sva bzvz, ali totalno... Bem ti sitnice i gluposti....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uu, to je onaj kraljevski kunt, kad dan pre ne spavash, i onda 16-17h i vishe [:D] Tako cu ja sutra [:)]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote, josh 2 nedelje do raspusta... A trajace ko 2 meseca...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

hmz, ustao pre 10 minuta, a trebao sam u 9 [:D]

malo me glava kolje, al generalno sam ok.

sad pocirkam kafu, pa palim do grada da uplatim 256 flat (castim se ovaj mesec [:D]), qpim nekih 20-ak dvd-jeva, da se slikam za clanku kartu, i tkao... svasta po nesto ;]

cini mi se samo da ce ipak prva stanica biti kutija sa lekovima, i Kafetin allmighty.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sticajem okolnosti danas sam, po prvi put, bio u beogradskoj areni i to poslovno pa sam bio u prilici da prodjem onim machjim stazama ispod krova, overim VIP predsednicku lozu, itd.... sa jedne strane sala je odlichna ali se na mnogo mesta vidi javashluk...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

razvalio mi zubar shesticu, naravno pre toga mi roknuo konjsku anesteziju pa i dalje imam simptome perifernog facijalisa, no tokom burgijanja je naravno i dalje bolelo + sad kad stigoh kutji pogledam i vidim da je ladno nivo nobe plombe nizhi nego stare...videcemo kako ce da mi prija...no za sada ne mogu da jedem nista 2 sata...divno =o))

razmisljam dal da legnem da knjavam il pre toga da josh malo zezucma car freakove na njihovom threadu...;o)

Link to comment
Share on other sites

Bio na red bull egg chelendžu, 'de smo ortak & myself zavrljachili kućište dobrog starog kompa, sa "egg inside" sertifikatom, s' 15 metara.

Jedini problem je što ono nije bilo ni des' metara, pa se kućište nije rasturilo onoliko koliko smo se nadali, sve lažovi i zloće, jebo im ja oca :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Anu Ivanovic i krenuo prema gradu da kupujem stvari. Planirao sam da kupim patike, 2 majce, 2 para bermuda, kaish i neke pantalone eventualno. Obishao pola grada, kupio Fred Perry majcu, Lacoste patike i O`Neill bermude i to mi se stvarno sve svidja. A ostalo, tuga pregolema. Zlatna slova, roze majce koje svetle u mraku, printovi ostrva, sharene pantalone. Uzas. Idem opet za mesec dana, mozda se situacija malo popravi.

Vecheras kod ortaka na allnight Sony i poroke.

Link to comment
Share on other sites

Veceras sam mnogo naucio. Interesantan obrt u medjuljudskoj komunikaciji. Kada je sve izgledalo gotovo, dogodio se obrt koji mi je bukvalno nacrtao da ne treba srljati.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Veceras sam mnogo naucio. Interesantan obrt u medjuljudskoj komunikaciji. Kada je sve izgledalo gotovo, dogodio se obrt koji mi je bukvalno nacrtao da ne treba srljati.

Haha, drago mi je da si nesto naucio. Nadam se da si takodje naucio da nekada ne treba popustati, ali ne stalno i uvek, kao sto ti to cesto, pogresno, radis.

Odgledao sam reprizu Ana vs Sharapova, i setio sam se da u subotu imam obaveze i da verovatno necu moci da gledam finale :( Osim ako ne krene nesto oko 15h pa ja pozurim kuci, mada mozda uspem da stignem ako sve zavrsim do tipa 13h.

Sad treba da pisem neke mailove, standardno, a za vikend neke tekstove.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...