Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg, ispit na dan cholinog koncerta na marakani !?!?!

Ja mislio taj koncert u julu? Dobro je da ne idem, al' bih se zajeb'o ;))

spiking of koncerti, juce sam dobio zanimljivo pitanje koje me je bas nasmejalo - "nesto si mi poznat, da nisi ti isao na trens zurke?".

A taman sam mislio da sam uspeo da zaboravim na taj deo proslosti, kad ono! :}

Sad treba da u'vatim da pisem neke tekstove a sutra palim put Indjije, da zauzmem busiju pred koncert i odredim najbolju lokaciju :}

Link to comment
Share on other sites

spiking of koncerti, juce sam dobio zanimljivo pitanje koje me je bas nasmejalo - "nesto si mi poznat, da nisi ti isao na trens zurke?".

oces bolje? random "riba" mi prilazi na ulici s spikom: "e jesi ti basista onog death banda?"

@topic

joj kako zamoran dan... ustao sam u 3 ujutru(sinoc) i sad mi se mega spava a ima tona posla i obaveza da se zavrsava [:(]

jel ima negde da se pazari kofein u tabletama?

Link to comment
Share on other sites

One Piece rokz... 230epizoda za nedelju i par dana \o/

turlululu

Shanks ftw \o/ = ShMiGs \o/

( [;)] )...

Najjača anima evar !!11

Oduševićeš se (ako već nisi ,))

313. treba da izađe za par dana :)

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

spiking of koncerti, juce sam dobio zanimljivo pitanje koje me je bas nasmejalo - "nesto si mi poznat, da nisi ti isao na trens zurke?".

maske su pale [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

oces bolje? random "riba" mi prilazi na ulici s spikom: "e jesi ti basista onog death banda?"

a ti joj kažeš "de nisam, gledaj kakav mi je rad iz lakta, metal as fuck!" ;D

ne znam koliko je ovo ukusno, verovatno nije i verovatno ću se ujutru stideti :P

Link to comment
Share on other sites

-ne mogu vise da radim...

-lezhem i ustajem sutra pa jo vo na no vo...

-muka mi je vise...

-a tek je pocelo, jebote...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Kad pogledam ovaj topik užasno mi je drago što više ne idem u školu. Plus se uvek setim one Lakijeve fore "meni je glupa biologičarka dala keca". :) Mislim da je to bio jedan od glavnih razloga zašto sam hteo da se izvučem iz srednje. ;)

Ujutru na ispit, ako nekometreba, mogu da dajem časove iz staroslovenskog. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bio do grada sa devojchicom malo, jeo profiterole u Buongiornu (mmmmmmm), video se sa Vegeom na kratko, uzeo karte za RHCP od njega i sad igram dotu, pa na kunt. Moram da spremam usmeni iz italijanskog ovih dana. Al` neshto me bash mrzi.

Link to comment
Share on other sites

Ale bre, kako zamišljaš da se udaš kad se ne snalaziš po kuhinji?! ccc... Od tebe nikada nece postati prava domaćica.

I dalje zivim i radim tri godine u nazad, smor.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

to je zato sto si prava zhena koja ne pokushava da se bori i uzvrati nego si oma pao nichice sa krpom u rukama...neko bi mogao da diskutuje o tome da si ti na kolenima zapravo u prirodnom elementu ali ajde...necemo ici toliko daleko... ;oP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...