Jump to content

Evrovizija 2007


Recommended Posts

kole bate ta tabela je kao i proglashavanje bila random, a kako su sami rekli pravi poredak sa polufinala ce objaviti u nedelju kad se sve zavrshi, da ne bi uticali na regularnost takmichenja.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eh sad ti bi da ja pratim sve sta su oni rekli =o)

ono jes' da ima shale-komike u tom takmichenju, ali 3 sata je ipak mnogo =o)

still....iako marija ima glasove gay lobija, ili bar lesbian dela istog, ne verujem nesto da ce biti prva (a i zamislite lol da pobedi, kakav show bi bila ta organizacija ;oD)

Link to comment
Share on other sites

bate kole bili smo do pre neki dan na williem hilu prvi favoriti(ne moze se reci da oni ne znaju svoj posao), a onda je izabran tomislav nikolic i pali smo na drugo mesto:))

sad da li cemo dobiti je druga pricha, ali imamo dobre shanse.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

mada ono, pesma nije losha, ali imajte u vidu da je bila tek 4. u predtakmichenju, nece biti "zomfg malo je falilo da bude prva", a verujem da ce biti u vrhu table ...

Nije bila cetvrta bre. :)

Elem, definitno najlosija Evrovizija u poslednjih nekoliko godina, stoga imamo sanse da dobijemo.

Imamo sad i Crnu Goru da od njih dobijemo 10 ili 12, Hrvati se nisu plasirali, Marija je u vrhu svuda po kladionicama... why not?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ne, glasaju sve:)

secate se da smo mi glasali i one dina kad smo bili diskvalifikovani, afrika paprika i te fore, valjda je to bila ta dina.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa prenos traje 4 chuke, mada ide to relativno brzo jer se iz studija vishe ne chitaju svi bodovi nego samo 3 prvoplasitrana, koliko se secam.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

madjarska je bila shit... valjala sam se na kauchu kad je sestra odvalila:"vidi ova se vec spakovala!" (pritom drzeci kofer u ruci - deo koreografije)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

necemo biti u top3, nema teorije... ispale su bosna i hrvatska, tako da nam odose glasovi iz tih zemalja :) ako sam ja dobro razumeo pravila :D

Bosna je vec u finalu, a Hrvati ce (kao i svi ostali), iako su ispali - glasati.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Glasanje je bilo proslih godina na fazon da glasaju i zemlje koje nisu prosle u finale, tako smo i mi glasali, glasali bugari tako jos poneke zemlje. E sad, i meni vec da sve iz kvalifikacija + finala glasaju deluje puno (cak i sa onim da 1,2,3,4,5,6 daju automatski) ali videcemo sta su nam smislili ove godine :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako ste uspeli da popamtite shta je ko pevao.

Marija je bila ok s obzirom da su to festivalske pesmice, mada mi se ne svidja nastup, prvo hoda kao neki harambasha, koreografija nula, kao ona neshto pizdi a ove ribe pored nje je teshe...josh na sve ono odelo, ne znam mozda mi se uchinilo ali bele patike :)))

ali OMG za to kako su predstavili Srbiju, debele babe sede u parku na klupi, prolaze dede jedan sa gitaricom i ova kao ispusti novchitj a deda pokupi i izvodi trikove da vadi novchitj babi iz uveta i nosa...jebote koji uzhas, znam da smo najstarija nacija (po starosti stanovnishtva) i da nemamo para ali ovi preterashe.

Dopala mi se ukrajina (ako je ona beshe bila prva), verovali ili ne Izrael, i bila je josh neka zemlja znachi EXTRA - riba peva neki gothic, violine... e recite mi koja je to zemlja i dal su proshli u finale

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je u pitanju Slovenia i prosla je dalje ako se nisam istripovo.^^

A sto se tice Izraela meni se najvise dopao tekst pesme i stvarno mi je zao sto nisu prosli dalje, imali su moj glas [;)]

A sto se tice Marije ona je ok sta znam pesma je cool mislim da ima ogromne sanse da uzme Eurosong.

Link to comment
Share on other sites

ali OMG za to kako su predstavili Srbiju, debele babe sede u parku na klupi, prolaze dede jedan sa gitaricom i ova kao ispusti novchitj a deda pokupi i izvodi trikove da vadi novchitj babi iz uveta i nosa...jebote koji uzhas, znam da smo najstarija nacija (po starosti stanovnishtva) i da nemamo para ali ovi preterashe.

Malo si ti to pomeshala, te "razglednice" koje idu izmedju pesma su iz zemlje koja odrzava takmicenje, u ovom slucaju Finske, i smenjuju se zabavne scene iz tih zemalja.

A ta sa violinom je Moldavka, i prosla je u finale.

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ali najsmeshnije je bilo kada grupa penzosa izigrava neke planinare i penju se kao negde i sad ti ochekujesh kad pukne sine pogled sa nekog kanjona, a ono neko brdashce koje gleda na grad.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...