Jump to content

Skupstina Srbije danas...


Recommended Posts

AUH...

Sta ti oces covece? Da ti premijer bude bozhidar djelic mozda? Covek koji je za ni manje ni vise uzeo 11 MILIONA EURA sa prosecnom platom u srbiji od 14000 dinara? I onda on izjavi ja sam novak djokovic u tome? Pa ko koga tu vise zajebava bre?

I naravno kad stoka nece da popusti i treba radikali da ih dobiju i treba da pobede na izborima jer ni demokrate nisu na vreme skapirale da bi se to najverovatnije desilo posle svega ovoga, nego su postali pohlepni.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Necu vise nista komentarisati, mozda je i dobro ovo sto se desilo, da covek nema neke iluzije.

I jos nesto, samo da pojasnim, smatram da na izbore ne treba izlaziti, ocigledno u srbiji stav "moj glas vredi" nema svrhu. Jedino sto moze coveka ispuniti je totalna gradjanska neposlusnost, eventualno pakovanje kofera i cao.

Ogromna slicnost izmedju sinocnje skupstine i one od pre 17-ak godina sa pricom o dedi i tuznom kraju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da su Srbi tako razmisljali ti danas ne bi postojao. Odaj postovanje onima koji su poginuli da bi ti imao slobodu.

Ja licno bi postupio ovako ako se KiM otme proglasio bih ga za okupiranu teritoriju, Albanci bi krenuli da se kolju sa Amerikancima jer Amerikancima nikako ne odgovara nezavisnost vec samo "nadgledana" da bi oni mogli da opravdaju svoje prisustvo tamo, ima nekih tendencija da Amerika veoma oslabi u narednim godinama i ako bi se to desilo kada bi izbio opsti sukob izmedju Albanaca i Amerike onda bi mi mogli da uletimo i oslobodimo KiM, pritom bi legalno mogli da izvrsimo genocid isto kao sto su i Hrvati u oluji/bljesku.

Problem je samo sto se Cheda zalaze da se KiM preda sto se ne moze reci za g17 i DS a posebno nemoj SPO da ubacujes u tu opciju jer je SPO najtvrdji sto se tice pitanja KiM. Cheda prica totalno suprotne stvari nego Djindjic i ja ne razumem kako ljudi mogu da govore o tome da je Cheda kontinuitet Djindjiceve politike, jednostavno nemaju veze jedno sa drugim a posebno sto je Cheda i Batic i cela ta kompanija direkto umesana u Zoranovo ubistvo.

Ti jos ne mozes da shvatis da je politika najgori oblik licemerja i podvala, to se tako igra i to je politika. Da si procitao neke knjige i primere kroz istoriju shvatio bi kakve su to mutljavine i kako nikada nisi na cisto sa nekim, taj isti Cheda za koga ti mislis da je demokrata je u stvari jedan lowlife koji je placen da zastupa to sto zastupa, on vrti pricu kako vetar dune, Djindjic je jednom izjavio kako Sloba nije potrosio pravo Srbije na KiM i tu ga je i podrzao Cheda rekavsi da Srbija ima pravo na KiM a ako Albanci to ne zele da se trazi cepanje KiM, to je on govorio a sad prica neku drugu pricu za koju je i placen.

U politici se nikad ne zna na cemu si, niti treba da se zna, politika je prljava igra i valja da to naucis jednog dana.

Jel tako mali perica na halucinogenim drogama zamishlja spoljnu i unutrashnju politiku?

I chisto da ne ostanem nedorechen ... Ti si dechko dement!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

i sta reci posle ovoga? sutra samo sagnute glave, sa zastavama na pola koplja izaci na ulice. srbija je nocas ubijena. nozem u ledja. gg :(
lol, jel srbija opet ubila zorana.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sta ti oces covece? Da ti premijer bude bozhidar djelic mozda? Covek koji je za ni manje ni vise uzeo 11 MILIONA EURA sa prosecnom platom u srbiji od 14000 dinara? I onda on izjavi ja sam novak djokovic u tome? Pa ko koga tu vise zajebava bre?

brate, zamisli me sada kako stojim za gramofonima:

PRE-PRE-PR-PRE-PRE-PREMIJER

MI-MI-MI-MI-MI-MIJER

JE-JE-JE-JE-JEDANAEST

MI-MI-MIMIMI-MILIONA !!! ONA ONA O-O-O-O-O-ONA NA-NA-NANANA-NA-ONA!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zasto se uzbudjavate ? I da bude rata cisto sumljam da neko ocekuje vas da vidi u redovima za mobilisanje ... Dramite kao najgore zene iskreno.

edit: Ostaju vam sve zene posle kad mi izginemo u tom slucaju, mozete da posejete svoje seme nove srbije do mile volje. Samo vas molim da u udzbenicima lepo napisete da vasa Srbija nema nikakve veze sa onom koja je izginula u proslim ratovima. I to samo ako se bude zvala Srbija, mozda bude Zona 53, Autonomna Pokrajna Beograd sta znam ima dosta opcija za nazive. Ko vas prvi naguzi i ko vam najvise zavuce ce da vas i imenuje.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pisali ste svi kilometarske postove, mene realno mrzi, a i nemam shta da kazem/dodam.

Strashno, ali strashno je ovo shto se deshava.

Ja znam da na Kosovo ne idem (iako je malo verovatno da ce do toga doci), nema sile, jer mi se iskreno jebe za to shto smo ga izgubili pre 10 godina. Selim se negde ako do tog rata dodje i cao.

Kurac moj glas vredi kad ovaj imbecil, koji hoce da ratuje sa najvecom vojnom silom sveta, dodje na chelo skupshtine, a desna ruka mu je nevaspitani josh gori imbecil.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Zasto se uzbudjavate ? I da bude rata cisto sumljam da neko ocekuje vas da vidi u redovima za mobilisanje ... Dramite kao najgore zene iskreno.

ja vec bio jednom na kosovu u vreme redovnog vojnog roka, i vishe mi ne pada napamet da se zajebavam sa budalama...

@de1: da bi kenjao kako bi neshto branio, prvo morash da imash iskustva, ie. bar osnovnu vojnichku obuku shto ti nemash... prema tome, lako je praviti se pametan iz svoje sobe gde pijesh kafu, jedesh burek i drkash kitu ;)

Link to comment
Share on other sites

Zasto se uzbudjavate ? I da bude rata cisto sumljam da neko ocekuje vas da vidi u redovima za mobilisanje ... Dramite kao najgore zene iskreno.

edit: Ostaju vam sve zene posle kad mi izginemo u tom slucaju, mozete da posejete svoje seme nove srbije do mile volje.

I

Link to comment
Share on other sites

ili pakujte kofere ili ostanite i glasajte. nema tu mnogo vrdanja :]

KOME NE TREBA SRBIJA NE TREBA NI ON SRBIJI!!!

I ALBANIJA NAS JE PRETEKLA...

PA IDITE U JEBENU ALBANIJU I UZIVAJTE TAMO U DEMOKRATIJI I EVROATLANTSKIM INTEGRACIJAMA KAD VAM OVDE VEC NEKI ZLI LJUDI NE DAJU!!!

da se razumemo, i ja sam za "demokratsku" vladu. nisu je sastavili, idemo na nove izbore, onda cemo da vidimo... sta se sad tupi koji moj... pusten Toma u inner sanctum "demokrata" posle suverenih 7 godina, pa sad panika, vec poceli da prete hapsenjima Radikali... lol

koji vam je ljudi, ovo je sve cirkus, sta ste se prosrali... kao da niste ziveli ovde sve ovo vreme.

jedina svetla tacka sinocne bruke je Mladja, koji je na mene ostavio utisak iskreno sokiranog, nemocnog i ocajnog coveka sa dobrom namerom. cini mi se da je u pravu da je ovo inat DSS-a i sitna osveta za zatezanje DS-a. cini mi se da je i "prijatelj" Solana pomogao takvom razvoju dogadjaja. ne treba budaliti da ce DSS i SRS uci u bilo kakvu koaliciju.

ova patetika DS-a je pocetak predizborne kampanje, gde se sad pozicioniraju sa LDP-om.

koja bruka...

DS pljuje sve redom osim "prijatelja" ('ladno!!!) iz LDP-a i "sestrinskih stranaka" i obrnuto. (valjda DS ima pravo da bude kul sa nekom strankom koju DSS mrzi i koja DSS mrzi, ali obrnuto ne vazi)

SRS i G17+ se nadrkavaju, pa onda SRS predje na DS i LDP.

SPS samo soli iz prikrajka.

onda se dohvate DS i DSS i nadrkavaju, optuzuju i vredjaju se jos po sat vremena, pa poruce jedni drugima da zele i dalje Vladu, i da nije do njih problem.

onda LDP i ona spodoba Canak sole... i sve tako.

ne bih nikog izdvajao, svi su mi se smucili, ali onog Sutanovca bih udavio u plitkoj bari!!! pa koji je ono gilipter i prostak, pa koja je razlika izmedju njega i Vucica?!?!?!?! to demokrata?!?!?!?! to je shabancina nepismena krajashka!!!!!

pa ko koga ovde jebe bre?!?!?!?!?!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

with all do respect, ali ODVRATNIJI GOVOR od Vucicevog koji smo imali

prilike da vidimo i chujemo sinoc... znaci proradio mi je ZHELUDAC, pio

sam lekove jos od 20h sinoc da se smirim... Da li ste vi culi i videli

NJEGOV NASTUP? pa DA, DAJTE RADIKALE KONACNO NA VLAST, SERE

MI SE OD ONIH KOJI MI KENJAJU DA KENJAM BEZ POKRITJA...

ALI PROBLEM JE U TOME STO SAMI RADIKALI NE ZHELE TJ

BOJE SE VLASTI JER NE BI UMELI 3 DANA DA ISTU VRSHE...

...DA, 3 DANA BI IM BILO DOVOLJNO DA NAPRAVE TOTALNO RASULO

U SVIM INSTITUCIJAMA JER IM JE KADAR U STRANCI U RANGU

DEGENERISANIH HORDI IMPOVA I MANCUBUSA KOJE NAPROSTO

PREKLINJU ZA MOJOM SKRACENOM DVOCEVKOM...

ps: A ovi iz DSS-a sa svojim bezmudnim Kostunijem i hidden Vladetom

"pa ovo je zavera!" Jankovicem su toliko jadni da ladno jedan D. Petrovic

izadje sa Seseljevom knjigom pred skupstinu i zapushi im usta slinava...

O Golumu Aligrudicu nema potrebe raspravljati, naucio je napamet sve iz

teftera koji je nazvrljao Vladeta nadahnut mantranjem Hromog Dabe...

o KAKVOJ ZAVERI se ovde pricha? Oli Ren? Solana? Zapad? Tachi i Agem Cheku?

HAHAHAHAHA FAKIN HA !!!

O G17 takodje necu da drvim, ko zaliveni su cutali jer su svesni svoje

pogreske u proteklih par godina... Olakomili su se na vlast... Al daleko

od toga da su politicki istomisljenici sa "maskiranim radikalima"...

Za Chedu mogu da tvrde 1000 puta da je NARKOMAN, so fakin what,

i pola nas ovde na forumu su takodje... Bitno je da on izadje i KAZHE

KONKRETNO to sto treba da se kazhe a sto DS nece JER OCE DA

BUDU FINI, e pa NE MOZHE FINO sa bagrom, mora U GLAVU da stoka

shvati koliko je ozbiljno...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@de1: da bi kenjao kako bi neshto branio, prvo morash da imash iskustva, ie. bar osnovnu vojnichku obuku shto ti nemash... prema tome, lako je praviti se pametan iz svoje sobe gde pijesh kafu, jedesh burek i drkash kitu ;)

Pazi to je moje neko skromno misljenje ako je lose recite zasto, te price dement si i slicno su idiotske.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Njihov moto je ono trazim posao , a molim boga da ga ne nadjem . Tako isto i u vezi vlasti hocemo valst a mole boga da ne budu u vlasti , jer onda ne bi bili kao opozicija vise :)) i ne bi mogli da seru ko sada za sve .

A to da ce biti rata hahaha neka idu oni teski sovinisti i nacionalisti i neka prvo svoju decu posalju tamo , ima da ih UN i albanci rastrgnu . Ej bre ko smo mi saka jada em nemamo tehnologiju , a kurce se ko da smo 3 sila u svetu hahahahha serem se ja na ovu drzavu jebo sam joj mamu i takvim politicarima i ljudima koji su nas dovde doveli.

Nema bez kuke i motike nema sta mi da pricamo ovde, stoku treba pobiti i tacka.

Link to comment
Share on other sites

with all do respect, ali ODVRATNIJI GOVOR od Vucicevog koji smo imali

prilike da vidimo i chujemo sinoc... znaci proradio mi je ZHELUDAC, pio

sam lekove jos od 20h sinoc da se smirim... Da li ste vi culi i videli

NJEGOV NASTUP? pa DA, DAJTE RADIKALE KONACNO NA VLAST, SERE

MI SE OD ONIH KOJI MI KENJAJU DA KENJAM BEZ POKRITJA...

Haha pa ti kao da nisi slusao ove iz DSa pa oni su bili 5x nekulturniji od radikala.

ALI PROBLEM JE U TOME STO SAMI RADIKALI NE ZHELE TJ

BOJE SE VLASTI JER NE BI UMELI 3 DANA DA ISTU VRSHE...

...DA, 3 DANA BI IM BILO DOVOLJNO DA NAPRAVE TOTALNO RASULO

U SVIM INSTITUCIJAMA JER IM JE KADAR U STRANCI U RANGU

DEGENERISANIH HORDI IMPOVA I MANCUBUSA KOJE NAPROSTO

PREKLINJU ZA MOJOM SKRACENOM DVOCEVKOM...

Rasulo u svim institucijama, decko ti stvarno imas problem :)

ps: A ovi iz DSS-a sa svojim bezmudnim Kostunijem i hidden Vladetom

"pa ovo je zavera!" Jankovicem su toliko jadni da ladno jedan D. Petrovic

izadje sa Seseljevom knjigom pred skupstinu i zapushi im usta slinava...

O Golumu Aligrudicu nema potrebe raspravljati, naucio je napamet sve iz

teftera koji je nazvrljao Vladeta nadahnut mantranjem Hromog Dabe...

o KAKVOJ ZAVERI se ovde pricha? Oli Ren? Solana? Zapad? Tachi i Agem Cheku?

HAHAHAHAHA FAKIN HA !!!

O G17 takodje necu da drvim, ko zaliveni su cutali jer su svesni svoje

pogreske u proteklih par godina... Olakomili su se na vlast... Al daleko

od toga da su politicki istomisljenici sa "maskiranim radikalima"...

Za Chedu mogu da tvrde 1000 puta da je NARKOMAN, so fakin what,

i pola nas ovde na forumu su takodje... Bitno je da on izadje i KAZHE

KONKRETNO to sto treba da se kazhe a sto DS nece JER OCE DA

BUDU FINI, e pa NE MOZHE FINO sa bagrom, mora U GLAVU da stoka

shvati koliko je ozbiljno...

DS oce da bude fin? Pa oni su psovali i dobacivali sve vreme ako si slusao kad je izlazio Toma ovaj Shutanovac mu je doviknuo grobarcino i tako dalje, pa onda Shutanovac kaze ovoj da ne mekece, pa jos gomilu drugih uvreda. Svi su oni isti samo je pitanje da li su okrenuti ka zapadu ili istoku. A kada zapad zeli da te rasturi moras na istok nema druge.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Pazi to je moje neko skromno misljenje ako je lose recite zasto, te price dement si i slicno su idiotske.

Sto idiotske, pa ti ZAISTA sedis kuci i drkash pipicu a u pauzi njupash uvozni chips i tipkash po americkoj tastaturi... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da su Srbi tako razmisljali ti danas ne bi postojao. Odaj postovanje onima koji su poginuli da bi ti imao slobodu.

Ja licno bi postupio ovako ako se KiM otme proglasio bih ga za okupiranu teritoriju, Albanci bi krenuli da se kolju sa Amerikancima jer Amerikancima nikako ne odgovara nezavisnost vec samo "nadgledana" da bi oni mogli da opravdaju svoje prisustvo tamo, ima nekih tendencija da Amerika veoma oslabi u narednim godinama i ako bi se to desilo kada bi izbio opsti sukob izmedju Albanaca i Amerike onda bi mi mogli da uletimo i oslobodimo KiM, pritom bi legalno mogli da izvrsimo genocid isto kao sto su i Hrvati u oluji/bljesku.

Tebi choveche stvarno nije dobro.Opasan si po okolinu.

I ti mi se drzhish za nekog hrishcanina, sramota.

Edited by Cell

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...