Jump to content

Veliki Brat!


Recommended Posts

pa posvadjala ih Zorica, mislish na Militja i Mimi

zorica rekla militju da ima prodju kod mimi a ovaj joj rekao da ima odnos s njom kao prema tjerci i da se tako prema njoj ophodi, sve cool...

pa je zorica otishla kod mimi i rekla da se militj ne odnosi prema njoj na drugarski nachin, nego na ''onaj'' shto znachi da zheli da je smuva, i ova odma pochela da plache....al posle se pomirishe...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al je ovaj pregled bio opasan!!!

Era u ispovedaonici: "Pogodio me Militj flashom u bubreg, ne znam, mozhda me izbode nozhOm dok spavam..."

i vesti su bile extra [:D]

Utorak, 11. mart 2008. 19:14

U dvorištu su Slađa, Era i Bad Copy. Slađa peva dok ostali ukućani igraju.

Slađa je čak improvizovala binu. Naime iskoristila je klupu u obliku ruke kao pozornicu.

Era joj je bio obezbeđenje, ukoliko uzavrela atmosfera dostigne svoj vrhunac i Bad Copy, kao jedini posetioci koncerta, ne počnu da skaču po bini.

Ajs je toliko daleko otišao da je čak počeo da skida odeću, ali je stao. Na sebi mu je ostala majca i donji veš.

Utorak, 11. mart 2008. 20:29

Ukućani su zauzeli mesta u studiju u kojem se održava VB Kviz.

Podelili su se u dve ekipe. Ekipu A su činili Zorica, Mimi, Bićko, Milić i Slađa. Ekipu B Era, Petar, Kaja, Borko i Bad Copy.

Veliki Brat je uložio dosta kreativnosti i smislio veoma komična, ali nimalo laka pitanja.

Kviz je prošao napeto, jer obe ekipe su želele pobedu. Veliki Brat je za pobednički ekipu smislio posebno iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

izgledas mi ekstra veceras

a ni ti nisi los

pamet ti kaze da stanes

al srce hoce jos

ekstra vrh

sa mnom do bola

ekstra vrh

gola do pola

ekstra vrh

u trecoj sobi

nacices srce sto tebe voli

ROFL

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jbte, ljude satiru na poslu za 15k, a ove plačipičke odma cvile da idu kući, čim ih neko popreko pogleda a tu su za 50 some evra, jbt, jbt, pa ne znam šta bih radio za te pare.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...